Lukaku ziet Anderlecht goede zaak doen: "Proficiat jonge stier"

329
Lukaku ziet Anderlecht goede zaak doen:

RSC Anderlecht hoopt om een dramatisch seizoen alsnog in schoonheid af te sluiten, maar werkt ondertussen ook al stevig naar de toekomst toe. Zo zou Paars-Wit enkele van de veelbelovende jongeren langer onder contract willen leggen. Vrijdag werd alvast het goede voorbeeld gegeven met Jérémy Doku.


De pijlsnelle flankaanvaller tekende een nieuwe overeenkomst die hem tot 2022 aan de club verbindt. De club had hem liever een langere verbintenis voorgeschoteld, maar dat was gezien de regelgeving niet mogelijk. Spelers kunnen vanaf 15 jaar maximum voor drie seizoenen tekenen, iets wat Doku in 2018 ook deed. Vanaf dan kan de overeenkomst tot hun 18de slechts met één seizoen verlengd worden. En de winger wordt pas eind mei 18 jaar.

In ieder geval deed RSCA een goede zaak met deze contractverlenging, dat vond ook Romelu Lukaku. De Rode Duivel en jeugdproduct van Anderlecht gaf via Twitter zijn goedkeuring: "Proficiat, jonge stier", klonk het.

LEES OOK: Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Puur op techniek is Doku een groter talent dan Lukaku ...

Meest recent

Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

2
2
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

3
3
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

36
36
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

99
99
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

50
50
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

50
50
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

511
511
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

112
112
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

68
68
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

31
31
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

336
336
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

361
361
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

343
343
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

310
310
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

77
77
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

339
339
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

115
115
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

128
128
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

320
320
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

205
205
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

61
61

Meer sportnieuws