'Real krijgt gigantisch transfervoorstel voor Courtois binnen'

4759
'Real krijgt gigantisch transfervoorstel voor Courtois binnen'

Real Madrid was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar de Koninklijke heeft zich op indrukwekkende wijze herpakt. De topclub strijdt weer volop mee voor de Spaanse titel en wil in de Champions League de scalp van Manchester City veroveren. Toch denkt men in het Estadio Santiago Bernabeu al aan versterking.


Zo is het geen geheim dat Real Madrid zijn zinnen heeft gezet op Kylian Mbappé, zowel coach Zinedine Zidane als preses Florentino Pérez is een grote fan van de Franse wereldkampioen. Paris Saint-Germain wil zijn superster echter niet laten gaan en hield daarom vast aan een enorm prijskaartje om de Madrilenen af te schrikken. Die tactiek werkte echter niet naar behoren, Real blijft nadrukkelijk aan de mouw van Mbappé trekken. En dus zou PSG het over een andere boeg gooien.

Indien Mbappé toch moet vertrekken, wil de Franse kampioen het onderste uit de kan halen. Naast een gigantisch geldbedrag, zou PSG ook sportief munt willen slaan uit het vertrek van de aanvaller. Zo meldt Le 10 Sport via FourFourTwo dat de Parijzenaars Thibaut Courtois willen opnemen als onderdeel van deze gigantische transferoperatie.

PSG toonde afgelopen zomer naar verluidt al interesse in de Rode Duivel. Maar die mocht niet vertrekken en dus werd zijn concurrent Keylor Navas overgenomen van Real. Binnen het bestuur zou men Courtois echter nog steeds hoger inschatten. Of Real ook bereid is om hem te laten gaan valt wel ten zeerste te betwijfelen. De Limburger is de laatste maanden immers bezig aan een weergaloos seizoen en blijft op koers om de Trofeo Zamora te winnen. Zo'n steunpilaar zullen ze in de Spaanse hoofdstad niet zomaar opgeven.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Denkt u dat Courtois volgend seizoen nog bij Real keept?

Meest recent

Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

1
1
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

57
57
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

114
114
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

24
24
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

56
56
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

65
65
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

149
149
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

60
60
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

203
203
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

278
278
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

41
41
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

370
370
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

288
288
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

107
107
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

177
177
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

25
25
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

73
73
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

47
47
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

113
113
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

107
107
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

39
39
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

521
521

Meer sportnieuws