'Real krijgt gigantisch transfervoorstel voor Courtois binnen'

door
'Real krijgt gigantisch transfervoorstel voor Courtois binnen'

Real Madrid was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar de Koninklijke heeft zich op indrukwekkende wijze herpakt. De topclub strijdt weer volop mee voor de Spaanse titel en wil in de Champions League de scalp van Manchester City veroveren. Toch denkt men in het Estadio Santiago Bernabeu al aan versterking.


Zo is het geen geheim dat Real Madrid zijn zinnen heeft gezet op Kylian Mbappé, zowel coach Zinedine Zidane als preses Florentino Pérez is een grote fan van de Franse wereldkampioen. Paris Saint-Germain wil zijn superster echter niet laten gaan en hield daarom vast aan een enorm prijskaartje om de Madrilenen af te schrikken. Die tactiek werkte echter niet naar behoren, Real blijft nadrukkelijk aan de mouw van Mbappé trekken. En dus zou PSG het over een andere boeg gooien.

Indien Mbappé toch moet vertrekken, wil de Franse kampioen het onderste uit de kan halen. Naast een gigantisch geldbedrag, zou PSG ook sportief munt willen slaan uit het vertrek van de aanvaller. Zo meldt Le 10 Sport via FourFourTwo dat de Parijzenaars Thibaut Courtois willen opnemen als onderdeel van deze gigantische transferoperatie.

PSG toonde afgelopen zomer naar verluidt al interesse in de Rode Duivel. Maar die mocht niet vertrekken en dus werd zijn concurrent Keylor Navas overgenomen van Real. Binnen het bestuur zou men Courtois echter nog steeds hoger inschatten. Of Real ook bereid is om hem te laten gaan valt wel ten zeerste te betwijfelen. De Limburger is de laatste maanden immers bezig aan een weergaloos seizoen en blijft op koers om de Trofeo Zamora te winnen. Zo'n steunpilaar zullen ze in de Spaanse hoofdstad niet zomaar opgeven.

LEES OOK: Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Denkt u dat Courtois volgend seizoen nog bij Real keept?

Meest recent

'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

17
17
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

20
20
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

18
18
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

42
42
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

143
143
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

605
605
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

58
58
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

58
58
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

73
73
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

280
280
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

331
331
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

371
371
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

534
534
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

194
194
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

249
249
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

462
462
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

360
360
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

270
270
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

237
237
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

259
259
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

129
129
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

416
416
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

504
504
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

386
386
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

123
123

Meer sportnieuws