'Real krijgt gigantisch transfervoorstel voor Courtois binnen'

door
'Real krijgt gigantisch transfervoorstel voor Courtois binnen'

Real Madrid was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar de Koninklijke heeft zich op indrukwekkende wijze herpakt. De topclub strijdt weer volop mee voor de Spaanse titel en wil in de Champions League de scalp van Manchester City veroveren. Toch denkt men in het Estadio Santiago Bernabeu al aan versterking.


Zo is het geen geheim dat Real Madrid zijn zinnen heeft gezet op Kylian Mbappé, zowel coach Zinedine Zidane als preses Florentino Pérez is een grote fan van de Franse wereldkampioen. Paris Saint-Germain wil zijn superster echter niet laten gaan en hield daarom vast aan een enorm prijskaartje om de Madrilenen af te schrikken. Die tactiek werkte echter niet naar behoren, Real blijft nadrukkelijk aan de mouw van Mbappé trekken. En dus zou PSG het over een andere boeg gooien.

Indien Mbappé toch moet vertrekken, wil de Franse kampioen het onderste uit de kan halen. Naast een gigantisch geldbedrag, zou PSG ook sportief munt willen slaan uit het vertrek van de aanvaller. Zo meldt Le 10 Sport via FourFourTwo dat de Parijzenaars Thibaut Courtois willen opnemen als onderdeel van deze gigantische transferoperatie.

PSG toonde afgelopen zomer naar verluidt al interesse in de Rode Duivel. Maar die mocht niet vertrekken en dus werd zijn concurrent Keylor Navas overgenomen van Real. Binnen het bestuur zou men Courtois echter nog steeds hoger inschatten. Of Real ook bereid is om hem te laten gaan valt wel ten zeerste te betwijfelen. De Limburger is de laatste maanden immers bezig aan een weergaloos seizoen en blijft op koers om de Trofeo Zamora te winnen. Zo'n steunpilaar zullen ze in de Spaanse hoofdstad niet zomaar opgeven.

LEES OOK: Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Denkt u dat Courtois volgend seizoen nog bij Real keept?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

66
66
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

5
5
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

10
10
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

7
7
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

23
23
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

28
28
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

87
87
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

61
61
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

224
224
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

174
174
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

26
26
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

196
196
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

52
52
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

189
189
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

188
188
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

278
278
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

83
83
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

333
333
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

191
191
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

402
402
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

292
292
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

269
269
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

388
388
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

308
308
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

89
89

Meer sportnieuws