Engelse pers lyrisch over Bruggeling: "United had hem beter gehaald"

door
Engelse pers lyrisch over Bruggeling:

Het wordt voor Club Brugge nog een heuse opgave om zich te plaatsen voor de volgende ronde van de Europa League. De leider uit de Jupiler Pro League speelde donderdagavond 1-1-gelijk tegen Manchester United en zal volgende week dus moeten scoren op Old Trafford. Maar deze uitgangspositie neemt niet weg dat Blauw-Zwart een sterke wedstrijd speelde.


De Bruggelingen waren grotendeels de evenknie van United en hadden zelfs kansen om met de overwinning aan de haal te gaan. Vooral de eerste helft was bij momenten indrukwekkend. Dat vond men ook in de Engelse pers, waar men één grote uitblinker aanduidt: Emmanuel Dennis. Bij 90Mins werd hij verkozen tot 'Man of the Match' met een score van 7 op 10, een beoordeling die hij ook kreeg van The Mirror.

Bij The Daily Mail stelde men zelfs dat de smaakmaker van Blauw-Zwart niet had misstaan bij de tegenstander. "Toen Odion Ighalo in het slot van de match inviel, dachten we zelfs dat United beter zijn jongere Nigeriaanse landgenoot had gehaald in plaats van de 30-jarige", klinkt het. "Door zijn prestaties gaan heel wat Europese clubs komende zomer met hun chequeboekjes zwaaien naar Club."

Zelfs kwaliteitskrant The Guardian was vol lof, al zag men daar ook nog twee andere uitblinkers rondlopen bij Blauw-Zwart. "Een uitstekende prestatie van de leider in de Belgische competitie. Vooral dan van Emmanuel Dennis, die het leven van Maguire een hel maakte en over het algemeen misschien wel de man van de match was. Andere sterke prestaties kwam van Maxim De Cuyper en Simon Mignolet, die helemaal niet slecht was in doel."

LEES OOK: 'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

De Premier League is een ideale bestemming voor Dennis ...

Meest recent

Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

51
51
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

115
115
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

210
210
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

126
126
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

163
163
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

60
60
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

109
109
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

194
194
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

56
56
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

73
73
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

582
582
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

98
98
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

89
89
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

284
284
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

219
219
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

395
395
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

188
188
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

45
45
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

150
150
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

211
211
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

48
48
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

163
163
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

252
252
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

232
232
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

224
224

Meer sportnieuws