Engelse pers lyrisch over Bruggeling: "United had hem beter gehaald"

door
Engelse pers lyrisch over Bruggeling:

Het wordt voor Club Brugge nog een heuse opgave om zich te plaatsen voor de volgende ronde van de Europa League. De leider uit de Jupiler Pro League speelde donderdagavond 1-1-gelijk tegen Manchester United en zal volgende week dus moeten scoren op Old Trafford. Maar deze uitgangspositie neemt niet weg dat Blauw-Zwart een sterke wedstrijd speelde.


De Bruggelingen waren grotendeels de evenknie van United en hadden zelfs kansen om met de overwinning aan de haal te gaan. Vooral de eerste helft was bij momenten indrukwekkend. Dat vond men ook in de Engelse pers, waar men één grote uitblinker aanduidt: Emmanuel Dennis. Bij 90Mins werd hij verkozen tot 'Man of the Match' met een score van 7 op 10, een beoordeling die hij ook kreeg van The Mirror.

Bij The Daily Mail stelde men zelfs dat de smaakmaker van Blauw-Zwart niet had misstaan bij de tegenstander. "Toen Odion Ighalo in het slot van de match inviel, dachten we zelfs dat United beter zijn jongere Nigeriaanse landgenoot had gehaald in plaats van de 30-jarige", klinkt het. "Door zijn prestaties gaan heel wat Europese clubs komende zomer met hun chequeboekjes zwaaien naar Club."

Zelfs kwaliteitskrant The Guardian was vol lof, al zag men daar ook nog twee andere uitblinkers rondlopen bij Blauw-Zwart. "Een uitstekende prestatie van de leider in de Belgische competitie. Vooral dan van Emmanuel Dennis, die het leven van Maguire een hel maakte en over het algemeen misschien wel de man van de match was. Andere sterke prestaties kwam van Maxim De Cuyper en Simon Mignolet, die helemaal niet slecht was in doel."

LEES OOK: Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

De Premier League is een ideale bestemming voor Dennis ...

Meest recent

Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

24
24
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

80
80
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

42
42
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

31
31
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

110
110
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

351
351
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

156
156
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

663
663
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

146
146
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

109
109
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

134
134
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

189
189
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

610
610
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

45
45
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

335
335
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

261
261
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

173
173
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

391
391
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

194
194
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

66
66
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

48
48
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

299
299
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

100
100
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

358
358
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

194
194

Meer sportnieuws