Engelse pers lyrisch over Bruggeling: "United had hem beter gehaald"

door
Engelse pers lyrisch over Bruggeling:

Het wordt voor Club Brugge nog een heuse opgave om zich te plaatsen voor de volgende ronde van de Europa League. De leider uit de Jupiler Pro League speelde donderdagavond 1-1-gelijk tegen Manchester United en zal volgende week dus moeten scoren op Old Trafford. Maar deze uitgangspositie neemt niet weg dat Blauw-Zwart een sterke wedstrijd speelde.


De Bruggelingen waren grotendeels de evenknie van United en hadden zelfs kansen om met de overwinning aan de haal te gaan. Vooral de eerste helft was bij momenten indrukwekkend. Dat vond men ook in de Engelse pers, waar men één grote uitblinker aanduidt: Emmanuel Dennis. Bij 90Mins werd hij verkozen tot 'Man of the Match' met een score van 7 op 10, een beoordeling die hij ook kreeg van The Mirror.

Bij The Daily Mail stelde men zelfs dat de smaakmaker van Blauw-Zwart niet had misstaan bij de tegenstander. "Toen Odion Ighalo in het slot van de match inviel, dachten we zelfs dat United beter zijn jongere Nigeriaanse landgenoot had gehaald in plaats van de 30-jarige", klinkt het. "Door zijn prestaties gaan heel wat Europese clubs komende zomer met hun chequeboekjes zwaaien naar Club."

Zelfs kwaliteitskrant The Guardian was vol lof, al zag men daar ook nog twee andere uitblinkers rondlopen bij Blauw-Zwart. "Een uitstekende prestatie van de leider in de Belgische competitie. Vooral dan van Emmanuel Dennis, die het leven van Maguire een hel maakte en over het algemeen misschien wel de man van de match was. Andere sterke prestaties kwam van Maxim De Cuyper en Simon Mignolet, die helemaal niet slecht was in doel."

LEES OOK: 'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

De Premier League is een ideale bestemming voor Dennis ...

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

205
205
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

131
131
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

82
82
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

93
93
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

93
93
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

205
205
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

56
56
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

682
682
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

444
444
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

227
227
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

412
412
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

238
238
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

177
177
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

249
249
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

214
214
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

934
934
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

143
143
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

143
143
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

333
333
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

409
409
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

564
564
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

475
475

Meer sportnieuws