'Vormer toch fit, énorme verrassing in basiself Club Brugge?'

door
'Vormer toch fit, énorme verrassing in basiself Club Brugge?'

Heel Club Brugge hoopt vanavond op een stunt tegen Manchester United. Het moet dat wel zonder Krépin Diatta zien te doen, maar Philippe Clement kent nog meer problemen. Blauw-Zwart moet mogelijk zonder twee sterkhouders gaan aantreden.

Ruud Vormer zou bijzonder twijfelachtig zijn volgens Het Nieuwsblad en hij zal wellicht niet spelen tegen de Engelse topclub. Hans Vanaken is ook twijfelachtig, maar de kans dat de Gouden Schoen gaat spelen, is een stuk groter. Voor Clement is het alvast een grote domper, maar hij sprak gisteren al over rotatie.

Club Brugge weet wel wat het is om zonder Vormer te spelen, want in de Champions League miste hij drie wedstrijden wegens schorsing na een rode kaart tegen Real Madrid. Als de Nederlander niet in actie zou komen tegen Manchester United, lijkt de kans groot dat Mats Rits naast Eder Balanta zal gaan opdraven. Maar eerst afwachten of Club Brugge Vormer toch speelklaar krijgt.

UDPATE 11u

Volgens Het Nieuwsblad bestaat de kans dat Ruud Vormer straks niet aan de aftrap verschijnt, maar daar lijken ze bij Het Laatste Nieuws toch geen rekening mee te houden. Zij verwachten hem vanavond namelijk gewoon in de basiself. Beide kranten verwachten voor het overige geen grote verrassingen, al leek Philippe Clement daar toch enigszins op te hinten.

Zo stelde hij namelijk duidelijk: “Ik ga jonge spelers kansen geven. Ik verwijs naar De Ketelaere. Tegen PSG moesten we Vormer missen, maar dat betekende de start van Charles voor de rest van het seizoen. Misschien volgt er donderdagavond nog zo’n ontdekking.” De 19-jarige Maxim De Cuyper zit alvast in de selectie, zit er ook een erg verrassende basisplaats in voor de jongeling?

Verwachte basiself Club Brugge:
Mignolet; Deli, Mechele, Mata; Dennis, Vormer (Rits), Balanta, Sobol (De Cuyper), Vanaken; De Ketelaere, Openda (Tau)

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Ziet u Clement uitpakken met die verrassing?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

62
62
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

27
27
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

33
33
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

33
33
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

106
106
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

66
66
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

20
20
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

169
169
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

206
206
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

52
52
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

115
115
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

366
366
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

59
59
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

277
277
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

220
220
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

87
87
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

79
79
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

213
213
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

108
108
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

87
87
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

139
139
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

417
417
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

171
171

Meer sportnieuws