'Vormer toch fit, énorme verrassing in basiself Club Brugge?'

1437 stemmen
'Vormer toch fit, énorme verrassing in basiself Club Brugge?'

Heel Club Brugge hoopt vanavond op een stunt tegen Manchester United. Het moet dat wel zonder Krépin Diatta zien te doen, maar Philippe Clement kent nog meer problemen. Blauw-Zwart moet mogelijk zonder twee sterkhouders gaan aantreden.

Ruud Vormer zou bijzonder twijfelachtig zijn volgens Het Nieuwsblad en hij zal wellicht niet spelen tegen de Engelse topclub. Hans Vanaken is ook twijfelachtig, maar de kans dat de Gouden Schoen gaat spelen, is een stuk groter. Voor Clement is het alvast een grote domper, maar hij sprak gisteren al over rotatie.

Club Brugge weet wel wat het is om zonder Vormer te spelen, want in de Champions League miste hij drie wedstrijden wegens schorsing na een rode kaart tegen Real Madrid. Als de Nederlander niet in actie zou komen tegen Manchester United, lijkt de kans groot dat Mats Rits naast Eder Balanta zal gaan opdraven. Maar eerst afwachten of Club Brugge Vormer toch speelklaar krijgt.

UDPATE 11u

Volgens Het Nieuwsblad bestaat de kans dat Ruud Vormer straks niet aan de aftrap verschijnt, maar daar lijken ze bij Het Laatste Nieuws toch geen rekening mee te houden. Zij verwachten hem vanavond namelijk gewoon in de basiself. Beide kranten verwachten voor het overige geen grote verrassingen, al leek Philippe Clement daar toch enigszins op te hinten.

Zo stelde hij namelijk duidelijk: “Ik ga jonge spelers kansen geven. Ik verwijs naar De Ketelaere. Tegen PSG moesten we Vormer missen, maar dat betekende de start van Charles voor de rest van het seizoen. Misschien volgt er donderdagavond nog zo’n ontdekking.” De 19-jarige Maxim De Cuyper zit alvast in de selectie, zit er ook een erg verrassende basisplaats in voor de jongeling?

Verwachte basiself Club Brugge:
Mignolet; Deli, Mechele, Mata; Dennis, Vormer (Rits), Balanta, Sobol (De Cuyper), Vanaken; De Ketelaere, Openda (Tau)

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Ziet u Clement uitpakken met die verrassing?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

106
106
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

42
42
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

78
78
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

650
650
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

114
114
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

207
207
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

162
162
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

146
146
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

261
261
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

171
171
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

233
233
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

471
471
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

151
151
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws