'Vormer toch fit, énorme verrassing in basiself Club Brugge?'

door
'Vormer toch fit, énorme verrassing in basiself Club Brugge?'

Heel Club Brugge hoopt vanavond op een stunt tegen Manchester United. Het moet dat wel zonder Krépin Diatta zien te doen, maar Philippe Clement kent nog meer problemen. Blauw-Zwart moet mogelijk zonder twee sterkhouders gaan aantreden.

Ruud Vormer zou bijzonder twijfelachtig zijn volgens Het Nieuwsblad en hij zal wellicht niet spelen tegen de Engelse topclub. Hans Vanaken is ook twijfelachtig, maar de kans dat de Gouden Schoen gaat spelen, is een stuk groter. Voor Clement is het alvast een grote domper, maar hij sprak gisteren al over rotatie.

Club Brugge weet wel wat het is om zonder Vormer te spelen, want in de Champions League miste hij drie wedstrijden wegens schorsing na een rode kaart tegen Real Madrid. Als de Nederlander niet in actie zou komen tegen Manchester United, lijkt de kans groot dat Mats Rits naast Eder Balanta zal gaan opdraven. Maar eerst afwachten of Club Brugge Vormer toch speelklaar krijgt.

UDPATE 11u

Volgens Het Nieuwsblad bestaat de kans dat Ruud Vormer straks niet aan de aftrap verschijnt, maar daar lijken ze bij Het Laatste Nieuws toch geen rekening mee te houden. Zij verwachten hem vanavond namelijk gewoon in de basiself. Beide kranten verwachten voor het overige geen grote verrassingen, al leek Philippe Clement daar toch enigszins op te hinten.

Zo stelde hij namelijk duidelijk: “Ik ga jonge spelers kansen geven. Ik verwijs naar De Ketelaere. Tegen PSG moesten we Vormer missen, maar dat betekende de start van Charles voor de rest van het seizoen. Misschien volgt er donderdagavond nog zo’n ontdekking.” De 19-jarige Maxim De Cuyper zit alvast in de selectie, zit er ook een erg verrassende basisplaats in voor de jongeling?

Verwachte basiself Club Brugge:
Mignolet; Deli, Mechele, Mata; Dennis, Vormer (Rits), Balanta, Sobol (De Cuyper), Vanaken; De Ketelaere, Openda (Tau)

LEES OOK: Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Ziet u Clement uitpakken met die verrassing?

Meest recent

Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

24
24
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

43
43
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

30
30
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

131
131
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

102
102
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

367
367
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

86
86
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

31
31
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

41
41
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

323
323
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

62
62
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

43
43
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

117
117
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

116
116
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

140
140
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

433
433
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

90
90
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

107
107
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

66
66
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

243
243
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

64
64
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

44
44
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

81
81
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

113
113
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

347
347

Meer sportnieuws