KRC Genk zeer gecharmeerd door Aster Vranckx

892
KRC Genk zeer gecharmeerd door Aster Vranckx

Aster Vranckx zorgde met zijn knalprestatie tegen RSC Anderlecht voor toch wel de nodige ophef. De 17-jarige middenvelder wordt al ‘nieuwe Axel Witsel’ – onbegrijpelijk dergelijke uitspraken – genoemd. De interesse is wel zeer groot. Eén club mag alvast aan het rijtje worden toegevoegd.


Bayern München, AC Milan en Club Brugge zouden het talent van zeer dichtbij volgen. Vranckx staat immers al enkele jaren te boek als een groot talent en is niet echt een onbekende naam in de voetbalwereld. Dat hij eerst wenste door te breken bij KV Mechelen bewijst dat de speler en zijn entourage vooral naar de ontwikkeling van de speler kijken en niet naar het grote geld.


Volgens onze bronnen is ook KRC Genk heel erg gecharmeerd door de jonge Belg. De Limburgers volgen Vranckx ook al een tijdje – net als zowat elke Belgische topclub en vele andere buitenlandse ploegen - en de landskampioen zou wel eens de perfecte stap kunnen zijn. Bij AC Milan, Bayern en Club is er momenteel geen basisplaats weggelegd voor Vranckx, de weelde op die positie is er enorm. Bij Genk ligt dat helemaal anders.

De club liet in januari Sander Berge naar Sheffield United vertrekken en momenteel speelt Dries Wouters op die positie. Eboué Kouassi wordt gehuurd van Celtic, maar zijn toekomst is onzeker. Genk bewees al dat het de ideale club kan zijn voor jonge talenten die willen doorgroeien naar een topcompetitie. Vranckx is voor Genk het gedroomde doelwit. Op zijn positie kan Genk in de zomer versterking gebruiken en het heeft daarnaast ook nood aan Belgen. Met de miljoenen die er het afgelopen jaar binnenkwamen, kan Genk voluit voor de speler gaan. KV Mechelen gaat alvast een drukke zomer tegemoet.

Claudio Reulens

LEES OOK: KV Mechelen ontdekt goudhaantje dankzij 'domme' oefenmatch

Zou Genk de ideale club zijn voor Vranckx?

Meest recent

Anderlecht afgemaakt: "Al op drie fronten uitgeschakeld"

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België en de messen worden geslepen. Vitor Bruno & co ...

6
6
Vitinha: "Zij zijn de twee beste spelers ter wereld"

Paris Saint-Germain staat deze week voor een van de meest beladen affiches in de Champions League. ...

20
20
Keert voormalig talent van Anderlecht terug naar de JPL?

Belgische ploegen gaan vaak (te) ver kijken in hun zoektocht naar die witte merel. Nog te vaak doen ...

21
21
JPL-topclubs, opgelet: Belgische winger maakt furore

Belgische topclubs die nog een snelle, dribbelvaardige flankaanvaller zoeken: speur eens rond in ...

41
41
OHL wil eindelijk swingen: "Zou seizoen glans geven"

Bij OH Leuven wisten ze een glansloze bekerkwalificatie af te dwingen tegen Francs Borains. ...

15
15
Anderlecht greep naast toptransfer: "Kreeg rondleiding in de stad"

RSC Anderlecht kende een heel drukke zomermercato. De Brusselaars wisten niet altijd hun topfavoriet ...

138
138
STVV op zoek naar stunt: "Het wordt moeilijk"

STVV heeft indruk gemaakt tegen Lommel SK. Ze wonnen met 4-1 en plaatsten zich zo voor de volgende ...

35
35
Zulte Waregem lonkt naar méér: "Goede hoop"

Zulte Waregem doet het goed in de Jupiler Pro League. In de Beker van België kenden ze ook geen ...

68
68
'Race tegen de klok voor Kompany voor kraker tegen Arsenal'

Er wordt deze week opnieuw gevoetbald in de Champions League en op de derde speeldag van de league ...

22
22
Dure fout van Bruno: één speler blijkt onmisbaar

RSC Anderlecht speelde tegen Beerschot alweer zijn zeventiende match van het seizoen. Het verloor ...

231
231
Club krijgt tegen Lens te maken met Portugese ref

Club Brugge zit in een zeer drukke periode met in bijna elke week een midweekwedstrijd in de ...

104
104
"Dacht dat ik zou sterven"-Totti laat iedereen verbijsterd achter

Francesco Totti heeft als voetballegende al heel wat meegemaakt, maar één periode uit ...

15
15
'Charleroi moet wéér matchen achter gesloten deuren vrezen'

Charleroi is tot dusver dé revelatie van het seizoen en staat na acht speeldagen op een zeer ...

73
73
'Bekerstunt met gevolg: profclubs kloppen aan in Rochefort'

De Croky Cup bracht afgelopen weekend enkele stevige verrassingen met zich mee. Hét strafste ...

156
156
Italianen blijven vissen naar Tresoldi: vader geeft antwoord

Zowat heel Europa is dezer dagen in de ban van Nicolo Tresoldi. Zijn hattrick op het veld van Inter ...

296
296
Union heeft goud in handen: Sylla bij Europese top

Union wist in de zomer alweer de nodige sterkhouders te gelde te maken, maar hun vertrek werd ...

33
33
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

200
200
KV Mechelen ontdekt goudhaantje dankzij 'domme' oefenmatch

Na een vervelend seizoensbegin lijkt de hemel eindelijk op te klaren voor KV Mechelen. Nadat het ...

114
114
Duranville eindelijk vertrokken? "Onmiskenbaar talent"

De Rode Duivels beschikken dezer dagen over enorme weelde op de flanken, en dan hebben nog niet eens ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Tresoldi, Club heeft opvolger in vizier'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

337
337
Grove fout De Mil bloot: “Pijnlijk en blamage KAA Gent”

KAA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League en de Buffalo’s leken ook in de beker op ...

200
200
Zoon Oosting duwt ex-Antwerp-coach dieper de put in

Joseph Oosting was de opvolger van Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC, maar de Nederlander werd ...

37
37
Karetsas incasseert wéér ferme mokerslag bij Dortmund

Konstantinos Karetsas maakte de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund, maar na een vliegende ...

150
150
Augustinsson velt eerste oordeel over kern én Bruno

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België. Dat is uiteraard hard aangekomen in Brussel. De ...

322
322
STVV kent heerlijke week: De Meyer haalt zijn gram

In het voetbal worden er héél snel conclusies getrokken. Ook in bepaalde media. Zwart ...

54
54

Meer sportnieuws