Nieuw goudhaantje voor Standard: "Op termijn trekt hij naar het buitenland"

372
Nieuw goudhaantje voor Standard:

Standard beleeft dit seizoen een jaar met ups en downs, maar het valt wel op dat een aantal Belgen het mooie weer maken op Sclessin. Maxime Lestienne versierde voor Nieuwjaar zelfs enkele selecties voor de Rode Duivels, terwijl ook de naam van Samuel Bastien alsmaar vaker valt als potentiële international. In hun schaduw maakt ook Arnaud Bodart indruk.


De 21-jarige was vorig seizoen nog derde keeper, maar profiteerde van het vertrek van Guillermo Ochoa om dit seizoen eerste doelman te worden. Hij passeerde in de hiërarchie Jean-François Gillet - intussen al 40 - en won in de voorbereiding de strijd van Vanja Milinkovic-Savic, die enkele keren blunderde.

Volgens Philippe Vande Walle, die de voorbije jaren bij de Rouches met Bodart werkte, kan hij nog een stap hoger aan. "Dat hij de vaste nummer 1 op Sclessin zal worden? Ja, hij zal zeker zijn plaats behouden, maar ik zie hem op termijn naar het buitenland vertrekken", stelt de keeperstrainer bij Sporza. "Ik spreek hem nog geregeld en ik raad hem aan om nog 3 à 4 seizoenen in België te blijven. Dan heeft hij nog 10 jaar om een carrière in het buitenland uit te bouwen."

LEES OOK: Standard en Henry woedend na bizar 'transferspelletje'

Zie je hem ooit naar het buitenland trekken?

Meest recent

'Bornauw alweer weg bij Leeds: deze club drukt door'

Enkele jaren geleden leek hij nog één van de toekomstige leiders van de defensie van ...

0
0
Mechele doet straffe belofte na knallende start Club

De voorbije jaren schoot Club Brugge in de competitie vaak moeizaam uit de startblokken, maar dat ...

27
27
KV Kortrijk laat stunt liggen: "Dan hadden we gewonnen"

KV Kortrijk blijft voorlopig achter met een nul op zes. De Kerels keerden terug op het hoogste ...

18
18
Ajax baalt keihard na vertrek Godts: Cruijff reageert

Nadat Youri Tielemans al bij Manchester United tekende, heeft zaterdag een tweede Rode Duivel deze ...

78
78
Racing Genk overleeft dramatische start met straf vervolg

Het is misschien vroeg, maar na een kwartier spelen leek het lot van Jesse Thorup al aan een zijden ...

51
51
Beerschot laat nog een jong talent vertrekken

Bij Beerschot was er zaterdag heel wat transferactiviteit. Daags voor hun eerste competitiewedstrijd ...

24
24
Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Club Brugge kent voorlopig een foutloos parcours in de Jupiler Pro League. De landskampioen haalde ...

98
98
"Ici c'est Paris": Godts heeft droomtransfer beet

De laatste twee weken was de toekomst van Mika Godts een hot item, nadat hij in Porto gespot werd in ...

53
53
Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

35
35
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

50
50
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

250
250
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

120
120
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

39
39
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

231
231
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

30
30
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

99
99
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

689
689
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

469
469
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

132
132
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

98
98
Zulte Waregem bekocht? "Ik weet niet waarom"

Zulte Waregem pakt een oververdiend punt tegen een ronduit zwak Union SG. Essevee mocht zich ook ...

256
256
Sibierski krijgt duidelijkheid : extra aanwinst voor Anderlecht

RSC Anderlecht kan dit seizoen bekoren. Velen spreken vooral over de drive en dergelijke, toch is ...

578
578
Spektakel in CPL: Patro met remontada, statement Mazzu

Spektakel troef deze namiddag in de Challenger Pro League. Patro Eisden Maasmechelen leek lange tijd ...

95
95
Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Een paar dagen na een Europese deceptie, volgde een nieuwe ontgoocheling voor Union. De manschappen ...

209
209
Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

69
69

Meer sportnieuws