'Club Brugge gecharmeerd door Aster Vranckx'

781 stemmen
'Club Brugge gecharmeerd door Aster Vranckx'

KV Mechelen doet weer volop mee voor deelname aan Play-Off I dankzij de knappe zege van zaterdagavond tegen RSC Anderlecht. De ploeg van coach Wouter Vrancken telde dan ook verschillende uitblinkers. Maar de naam die achteraf het meest aangehaald werd, was toch die van Aster Vranckx. 


Door een aantal afwezigen werd de 17-jarige middenvelder uitgespeeld in een iets aanvallendere rol en ook die positie ging hem uitstekend af. Van nature is Vranckx nochtans een meer controlerende speler. Ongeacht zijn jonge leeftijd blijkt hij dus al behoorlijk polyvalent te zijn. En dat maakt hem een nog interessanter doelwit, terwijl de youngster nu al kan rekenen op de nodige belangstelling. Vranckx werd al gelinkt aan onder meer AC Milan en wordt door steeds meer Europese scouts van dichtbij gevolgd.  

UPDATE 19/02

Volgens Peter Verplancke, de makelaar van Aster Vranckx, is een vertrek naar een grotere club nog niet aan de orde, ondanks de grote belangstelling voor zijn cliënt. In de media werden de voorbije dagen vooral buitenlandse interesse genoemd, maar volgens L'Avenir volgen ook Belgische clubs de ontwikkeling van Vranckx nauwlettend op. Volgens de Franstalige krant zou namelijk ook Club Brugge belangstelling tonen in de jonge middenvelder, Blauw-Zwart zou hem namelijk al enkele maanden volgen. Of deze interesse concrete vormen zal aannemen, is nog maar de vraag.

LEES OOK: Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Is Club Brugge een goede stap voor Vranckx?

Meest recent

'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

7
7
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

51
51
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

190
190
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

133
133
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

108
108
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

72
72
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

91
91
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

328
328
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

570
570
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

87
87
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

245
245
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

420
420
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

259
259
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

156
156
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

349
349
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

396
396
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

163
163
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

449
449
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

107
107
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

353
353
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

391
391
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

539
539
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

177
177
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

278
278
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193

Meer sportnieuws