'Club Brugge gecharmeerd door Aster Vranckx'

door
'Club Brugge gecharmeerd door Aster Vranckx'

KV Mechelen doet weer volop mee voor deelname aan Play-Off I dankzij de knappe zege van zaterdagavond tegen RSC Anderlecht. De ploeg van coach Wouter Vrancken telde dan ook verschillende uitblinkers. Maar de naam die achteraf het meest aangehaald werd, was toch die van Aster Vranckx. 


Door een aantal afwezigen werd de 17-jarige middenvelder uitgespeeld in een iets aanvallendere rol en ook die positie ging hem uitstekend af. Van nature is Vranckx nochtans een meer controlerende speler. Ongeacht zijn jonge leeftijd blijkt hij dus al behoorlijk polyvalent te zijn. En dat maakt hem een nog interessanter doelwit, terwijl de youngster nu al kan rekenen op de nodige belangstelling. Vranckx werd al gelinkt aan onder meer AC Milan en wordt door steeds meer Europese scouts van dichtbij gevolgd.  

UPDATE 19/02

Volgens Peter Verplancke, de makelaar van Aster Vranckx, is een vertrek naar een grotere club nog niet aan de orde, ondanks de grote belangstelling voor zijn cliënt. In de media werden de voorbije dagen vooral buitenlandse interesse genoemd, maar volgens L'Avenir volgen ook Belgische clubs de ontwikkeling van Vranckx nauwlettend op. Volgens de Franstalige krant zou namelijk ook Club Brugge belangstelling tonen in de jonge middenvelder, Blauw-Zwart zou hem namelijk al enkele maanden volgen. Of deze interesse concrete vormen zal aannemen, is nog maar de vraag.

LEES OOK: “Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Is Club Brugge een goede stap voor Vranckx?

Meest recent

‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

5
5
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

9
9
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

33
33
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

72
72
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

58
58
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

189
189
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

79
79
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

158
158
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

829
829
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

303
303
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

50
50
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

167
167
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

107
107
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

364
364
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

72
72
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

61
61
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

572
572
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

571
571
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

385
385
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

516
516
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

683
683
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

1060
1060
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

41
41
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

674
674
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1546
1546

Meer sportnieuws