TRANSFERUURTJE: 'Barça vindt spits, Club heeft probleem'

164 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Barça vindt spits, Club heeft probleem'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt in een transferconflict verwikkeld te zitten. Het stalde vorige zomer Luan Peres voor anderhalf jaar op huurbasis bij Santos, maar de Brazilianen hebben nog steeds niet de huursom van 250.000 euro betaald. Club probeerde de verdediger in januari bij een andere ploeg te stallen, maar dat lukte niet. Nu zou het naar de FIFA stappen om alsnog hun geld te kunnen krijgen. Bij Santos hopen ze wel de zaak nog in der minne te kunnen regelen.



Standard staat op het punt een nieuw talent vast te leggen. De 18-jarige aanvaller Mitchy-Yorham Ntelo Mbala zal binnenkort zijn eerste profcontract tekenen. Ook Antwerp en Eintracht Frankfurt probeerden het jonge talent vast te leggen, maar de Rouches winnen dus het pleit.

BUITENLAND

Bij FC Barcelona kregen ze groen licht om binnen de twee weken een nieuwe aanvaller aan te trekken om de langdurig geblesseerde Ousmane Dembélé te vervangen. De keuze zou daarbij gevallen zijn op Martin Braithwaite. Barça zou met de Deen al een akkoord hebben over een contract voor 4,5 jaar en moet enkel nog tot een vergelijk komen met Leganes. De spits heeft een afkoopsom van 18 miljoen euro in zijn contract.



Liverpool kijkt al naar de toekomst en het heeft daarvoor twee spelers van een rivaal op het oog. Het zou bij Arsenal zijn pijlen richten op Gabriel Martinelli en Bukayo Saka. De twee 18-jarigen zijn dit seizoen helemaal doorgebroken.

Borussia Dortmund heeft al een transfer voor volgend seizoen gerealiseerd. Amper twee weken nadat hij huurbasis arriveerde, wordt Emre Can immers al definitief overgenomen van Juventus. De middenvelder maakt in de zomer voor 25 miljoen euro definitief de overstap.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Heeft Barça de goede spits gekozen?

Meest recent

Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

4
4
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

158
158
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

26
26
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

208
208
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

31
31
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

57
57
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

116
116
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

232
232
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

69
69
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

764
764
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

200
200
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

266
266
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

418
418
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

87
87
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

519
519
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

108
108
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

277
277
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

155
155
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

86
86
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

292
292
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

88
88
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

71
71
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

243
243

Meer sportnieuws