'Club Brugge is transfersoap beu en trekt naar FIFA'

door
'Club Brugge is transfersoap beu en trekt naar FIFA'

Club Brugge staat nog voor een erg druk einde van het seizoen en hoopt in de komende maanden om stevig te kunnen oogsten. Het bestuur is echter ook al in de weer met de voorbereidingen op de volgende transferperiode. Zo liggen er ongetwijfeld een aantal belangrijke dossiers op de burelen van Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert.


Blauw-Zwart dreigt immers enkele sterkhouders (Dennis, Diatta, ...?) kwijt te spelen en die moeten uiteraard adequaat vervangen worden. Maar er is nog een ander dossier dat ongewild de nodige aandacht opeist. Meer bepaald dat van Luan Peres. De Braziliaanse verdediger kwam bij Club niet meer in de plannen voor en werd afgelopen zomer dan maar verhuurd aan Santos uit zijn geboorteland. Maar de afspraken die tussen beide clubs zijn gemaakt worden blijkbaar niet goed nageleefd, zo meldt het Braziliaanse A Tribuna.

Om Peres voor anderhalf seizoen te kunnen huren, zou Santos een vergoeding van 250.000 euro overmaken. In eerste instantie zou die betaling plaatsvinden in oktober 2019. Maar wegens financiële problemen vroegen de Brazilianen uitstel tot december en Club ging daar ook mee akkoord. In december was Santos blijkbaar nog steeds niet in staat om het bedrag over te maken.

Vervolgens zou een oplossing zijn gezocht in de vorm van een huurbeurt aan een andere ploeg, onder meer Internacional toonde interesse. Maar Peres, die onlangs liet verstaan niet te willen terugkeren naar Brugge, wou zijn werk bij Santos voort zetten en de club beweerde andermaal dat het de achterstallige betalingen in orde zou maken. Dat blijkt tot dusver echter niet het geval.

KLACHT BIJ FIFA
En dus kon Club Brugge niet anders dan stappen te ondernemen. Volgens A Tribuna trok de leider uit de Jupiler Pro League met deze zaak naar de FIFA, dat werd aan het medium bevestigd door bronnen dicht bij het dossier. Toch hoopt men de zaak nog steeds in der minne te kunnen regelen. Santos liet via zijn persverantwoordelijke weten dat er inderdaad een dispuut is met Club, maar benadrukt dat er gesprekken met Blauw-Zwart lopen om de zaak uit te klaren.

LEES OOK: Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Peres heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

44
44
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

58
58
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

28
28
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

62
62
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

257
257
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

298
298
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

189
189
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

219
219
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

254
254
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

495
495
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

100
100
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

160
160
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

211
211
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

115
115
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

62
62
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

166
166
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

52
52
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

81
81
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

231
231
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

149
149
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

628
628

Meer sportnieuws