'Club Brugge is transfersoap beu en trekt naar FIFA'

1561
'Club Brugge is transfersoap beu en trekt naar FIFA'

Club Brugge staat nog voor een erg druk einde van het seizoen en hoopt in de komende maanden om stevig te kunnen oogsten. Het bestuur is echter ook al in de weer met de voorbereidingen op de volgende transferperiode. Zo liggen er ongetwijfeld een aantal belangrijke dossiers op de burelen van Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert.


Blauw-Zwart dreigt immers enkele sterkhouders (Dennis, Diatta, ...?) kwijt te spelen en die moeten uiteraard adequaat vervangen worden. Maar er is nog een ander dossier dat ongewild de nodige aandacht opeist. Meer bepaald dat van Luan Peres. De Braziliaanse verdediger kwam bij Club niet meer in de plannen voor en werd afgelopen zomer dan maar verhuurd aan Santos uit zijn geboorteland. Maar de afspraken die tussen beide clubs zijn gemaakt worden blijkbaar niet goed nageleefd, zo meldt het Braziliaanse A Tribuna.

Om Peres voor anderhalf seizoen te kunnen huren, zou Santos een vergoeding van 250.000 euro overmaken. In eerste instantie zou die betaling plaatsvinden in oktober 2019. Maar wegens financiële problemen vroegen de Brazilianen uitstel tot december en Club ging daar ook mee akkoord. In december was Santos blijkbaar nog steeds niet in staat om het bedrag over te maken.

Vervolgens zou een oplossing zijn gezocht in de vorm van een huurbeurt aan een andere ploeg, onder meer Internacional toonde interesse. Maar Peres, die onlangs liet verstaan niet te willen terugkeren naar Brugge, wou zijn werk bij Santos voort zetten en de club beweerde andermaal dat het de achterstallige betalingen in orde zou maken. Dat blijkt tot dusver echter niet het geval.

KLACHT BIJ FIFA
En dus kon Club Brugge niet anders dan stappen te ondernemen. Volgens A Tribuna trok de leider uit de Jupiler Pro League met deze zaak naar de FIFA, dat werd aan het medium bevestigd door bronnen dicht bij het dossier. Toch hoopt men de zaak nog steeds in der minne te kunnen regelen. Santos liet via zijn persverantwoordelijke weten dat er inderdaad een dispuut is met Club, maar benadrukt dat er gesprekken met Blauw-Zwart lopen om de zaak uit te klaren.

LEES OOK: Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Peres heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

37
37
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

56
56
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

38
38
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

20
20
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

48
48
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

360
360
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

84
84
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

151
151
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

284
284
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

95
95
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

324
324
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

151
151
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws