'Club Brugge is transfersoap beu en trekt naar FIFA'

1561 stemmen
'Club Brugge is transfersoap beu en trekt naar FIFA'

Club Brugge staat nog voor een erg druk einde van het seizoen en hoopt in de komende maanden om stevig te kunnen oogsten. Het bestuur is echter ook al in de weer met de voorbereidingen op de volgende transferperiode. Zo liggen er ongetwijfeld een aantal belangrijke dossiers op de burelen van Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert.


Blauw-Zwart dreigt immers enkele sterkhouders (Dennis, Diatta, ...?) kwijt te spelen en die moeten uiteraard adequaat vervangen worden. Maar er is nog een ander dossier dat ongewild de nodige aandacht opeist. Meer bepaald dat van Luan Peres. De Braziliaanse verdediger kwam bij Club niet meer in de plannen voor en werd afgelopen zomer dan maar verhuurd aan Santos uit zijn geboorteland. Maar de afspraken die tussen beide clubs zijn gemaakt worden blijkbaar niet goed nageleefd, zo meldt het Braziliaanse A Tribuna.

Om Peres voor anderhalf seizoen te kunnen huren, zou Santos een vergoeding van 250.000 euro overmaken. In eerste instantie zou die betaling plaatsvinden in oktober 2019. Maar wegens financiële problemen vroegen de Brazilianen uitstel tot december en Club ging daar ook mee akkoord. In december was Santos blijkbaar nog steeds niet in staat om het bedrag over te maken.

Vervolgens zou een oplossing zijn gezocht in de vorm van een huurbeurt aan een andere ploeg, onder meer Internacional toonde interesse. Maar Peres, die onlangs liet verstaan niet te willen terugkeren naar Brugge, wou zijn werk bij Santos voort zetten en de club beweerde andermaal dat het de achterstallige betalingen in orde zou maken. Dat blijkt tot dusver echter niet het geval.

KLACHT BIJ FIFA
En dus kon Club Brugge niet anders dan stappen te ondernemen. Volgens A Tribuna trok de leider uit de Jupiler Pro League met deze zaak naar de FIFA, dat werd aan het medium bevestigd door bronnen dicht bij het dossier. Toch hoopt men de zaak nog steeds in der minne te kunnen regelen. Santos liet via zijn persverantwoordelijke weten dat er inderdaad een dispuut is met Club, maar benadrukt dat er gesprekken met Blauw-Zwart lopen om de zaak uit te klaren.

LEES OOK: Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Peres heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

10
10
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

38
38
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

90
90
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

76
76
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

172
172
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

107
107
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

94
94
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

324
324
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

90
90
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

270
270
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

115
115
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

246
246
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

214
214
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

284
284
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

117
117
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

228
228
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1130
1130
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

508
508
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

252
252
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

263
263
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

442
442
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

345
345
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

79
79
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

292
292

Meer sportnieuws