'Club Brugge is transfersoap beu en trekt naar FIFA'

door
'Club Brugge is transfersoap beu en trekt naar FIFA'

Club Brugge staat nog voor een erg druk einde van het seizoen en hoopt in de komende maanden om stevig te kunnen oogsten. Het bestuur is echter ook al in de weer met de voorbereidingen op de volgende transferperiode. Zo liggen er ongetwijfeld een aantal belangrijke dossiers op de burelen van Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert.


Blauw-Zwart dreigt immers enkele sterkhouders (Dennis, Diatta, ...?) kwijt te spelen en die moeten uiteraard adequaat vervangen worden. Maar er is nog een ander dossier dat ongewild de nodige aandacht opeist. Meer bepaald dat van Luan Peres. De Braziliaanse verdediger kwam bij Club niet meer in de plannen voor en werd afgelopen zomer dan maar verhuurd aan Santos uit zijn geboorteland. Maar de afspraken die tussen beide clubs zijn gemaakt worden blijkbaar niet goed nageleefd, zo meldt het Braziliaanse A Tribuna.

Om Peres voor anderhalf seizoen te kunnen huren, zou Santos een vergoeding van 250.000 euro overmaken. In eerste instantie zou die betaling plaatsvinden in oktober 2019. Maar wegens financiële problemen vroegen de Brazilianen uitstel tot december en Club ging daar ook mee akkoord. In december was Santos blijkbaar nog steeds niet in staat om het bedrag over te maken.

Vervolgens zou een oplossing zijn gezocht in de vorm van een huurbeurt aan een andere ploeg, onder meer Internacional toonde interesse. Maar Peres, die onlangs liet verstaan niet te willen terugkeren naar Brugge, wou zijn werk bij Santos voort zetten en de club beweerde andermaal dat het de achterstallige betalingen in orde zou maken. Dat blijkt tot dusver echter niet het geval.

KLACHT BIJ FIFA
En dus kon Club Brugge niet anders dan stappen te ondernemen. Volgens A Tribuna trok de leider uit de Jupiler Pro League met deze zaak naar de FIFA, dat werd aan het medium bevestigd door bronnen dicht bij het dossier. Toch hoopt men de zaak nog steeds in der minne te kunnen regelen. Santos liet via zijn persverantwoordelijke weten dat er inderdaad een dispuut is met Club, maar benadrukt dat er gesprekken met Blauw-Zwart lopen om de zaak uit te klaren.

LEES OOK: 'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Peres heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

4
4
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

41
41
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

79
79
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

35
35
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

184
184
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

65
65
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

55
55
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

82
82
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

147
147
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

315
315
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

73
73
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

64
64
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

141
141
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

405
405
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

330
330
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

536
536
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

452
452
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

438
438
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

178
178
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

437
437

Meer sportnieuws