'Club Brugge is transfersoap beu en trekt naar FIFA'

1561
'Club Brugge is transfersoap beu en trekt naar FIFA'

Club Brugge staat nog voor een erg druk einde van het seizoen en hoopt in de komende maanden om stevig te kunnen oogsten. Het bestuur is echter ook al in de weer met de voorbereidingen op de volgende transferperiode. Zo liggen er ongetwijfeld een aantal belangrijke dossiers op de burelen van Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert.


Blauw-Zwart dreigt immers enkele sterkhouders (Dennis, Diatta, ...?) kwijt te spelen en die moeten uiteraard adequaat vervangen worden. Maar er is nog een ander dossier dat ongewild de nodige aandacht opeist. Meer bepaald dat van Luan Peres. De Braziliaanse verdediger kwam bij Club niet meer in de plannen voor en werd afgelopen zomer dan maar verhuurd aan Santos uit zijn geboorteland. Maar de afspraken die tussen beide clubs zijn gemaakt worden blijkbaar niet goed nageleefd, zo meldt het Braziliaanse A Tribuna.

Om Peres voor anderhalf seizoen te kunnen huren, zou Santos een vergoeding van 250.000 euro overmaken. In eerste instantie zou die betaling plaatsvinden in oktober 2019. Maar wegens financiële problemen vroegen de Brazilianen uitstel tot december en Club ging daar ook mee akkoord. In december was Santos blijkbaar nog steeds niet in staat om het bedrag over te maken.

Vervolgens zou een oplossing zijn gezocht in de vorm van een huurbeurt aan een andere ploeg, onder meer Internacional toonde interesse. Maar Peres, die onlangs liet verstaan niet te willen terugkeren naar Brugge, wou zijn werk bij Santos voort zetten en de club beweerde andermaal dat het de achterstallige betalingen in orde zou maken. Dat blijkt tot dusver echter niet het geval.

KLACHT BIJ FIFA
En dus kon Club Brugge niet anders dan stappen te ondernemen. Volgens A Tribuna trok de leider uit de Jupiler Pro League met deze zaak naar de FIFA, dat werd aan het medium bevestigd door bronnen dicht bij het dossier. Toch hoopt men de zaak nog steeds in der minne te kunnen regelen. Santos liet via zijn persverantwoordelijke weten dat er inderdaad een dispuut is met Club, maar benadrukt dat er gesprekken met Blauw-Zwart lopen om de zaak uit te klaren.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Peres heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

42
42
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

168
168
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

122
122
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

150
150
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

36
36
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

208
208
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

76
76
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

29
29
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

26
26
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

27
27
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

93
93
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

85
85
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

31
31
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

34
34
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

123
123
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

46
46
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

253
253
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

107
107
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

83
83
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

78
78

Meer sportnieuws