Kansen op stunt nemen toe: Club krijgt goed nieuws uit Engeland

door
Kansen op stunt nemen toe: Club krijgt goed nieuws uit Engeland

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de Europa League clash met Manchester United van donderdagavond. Hoewel Blauw-Zwart momenteel niet in zijn beste periode van het seizoen zit, hoopt men in Jan Breydel toch op een Europese stunt. En die kansen lijken een aanzienlijke boost te gaan krijgen.


United kende tot dusver een vrij wisselvallig seizoen en kampeerde een tijd lang in de middenmoot van de Premier League. Maar de laatste weken zijn de Mancunians weer opgeklommen tot op drie punten van de vierde plaats in het klassement. En het behalen van die top vier blijft toch het grote doel. Indien het de Europa League wint zou United zich weliswaar ook voor de Champions League van volgend seizoen plaatsen, maar de competitie blijft toch een iets veiligere weg. Het zou maar eens moeten fout lopen in de beslissende fase van het tornooi.

En dus is de kans groot dat coach Ole Gunnar Solskjaer een veredeld B-elftal tussen de lijnen zal brengen. Wes Brown, voormalig verdediger van Man Utd en jarenlang ploegmaat van Solskjaer, is er zelfs van overtuigd dat de competitie primeert. "Ole liet dit tornooi vooral de jongere spelers aantreden en daar zal hij wellicht aan vasthouden. Hij wil zijn belangrijkste spelers fit houden voor de wedstrijd tegen Watford, die toch een beetje de prioriteit krijgt", vertelde Brown bij MUTV. Uitstekend nieuws dus voor Clement en co, al mag ook de B-ploeg van United niet onderschat worden.

LEES OOK: Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Denkt u dat Club thuis zal winnen tegen United?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

72
72
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

98
98
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

164
164
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

225
225
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

200
200
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

507
507
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

72
72
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

273
273
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

52
52
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

101
101
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

131
131
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

193
193
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

567
567
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

328
328
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

213
213
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

442
442
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

288
288
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

275
275
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

279
279
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

671
671
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

201
201
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

138
138
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

70
70
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

57
57
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

40
40

Meer sportnieuws