AA Gent draait momenteel mee aan de top van de Jupiler Pro League, en doet dat met verfrissend aanvallend voetbal. Daarnaast spelen de Buffalo's ook nog Europees voetbal. Donderdag staat AS Roma op het programma in de Europa League.
De Italianen zijn een stevige tegenstander voor elke Belgische ploeg. Maar voor AA Gent zou het nog wat lastiger zijn zonder aanvaller Laurent Depoitre, die nu al drie competitiematchen op rij miste door een blessure aan de voetzool. Eerder deze week hernam de aanvaller terug de trainingen bij AA Gent, maar zijn deelname tegen AS Roma bleef steeds onzeker.
Ondertussen Het Laatste Nieuws weet dat Depoitre woensdag op het vliegtuig zal stappen, en dat AA Gent mits de nodige verzorging hem speelklaar probeert te krijgen. De Buffalo's zullen hem goed kunnen gebruiken in Rome, Depoitre is al goed voor vijftien doelpunten dit seizoen.
LEES OOK:
AA Gent rondt megatransfer helemaal af