'Barça vindt akkoord met nieuwe spits: contract van 4.5 seizoenen'

door
'Barça vindt akkoord met nieuwe spits: contract van 4.5 seizoenen'

FC Barcelona zag aan het begin van de maand Ousmane Dembélé uitvallen met een zware blessure, die hem de rest van het seizoen en het EK zal kosten. De voorbije weken werd daardoor al druk gespeculeerd dat Barça een nieuwe aanvaller zou halen en heel wat namen deden al de ronde. En nu lijkt het erop dat Barça effectief in actie zal schieten.


De Spaanse reglementen stellen immers dat een club ook buiten de transferperiode een binnenlandse transfer mag realiseren als vervanger voor een speler die meer dan vijf maanden out is. Verschillende Spaanse media stellen maandag dat Barça daarvoor nu ook definitief groen licht gekregen heeft van La Liga. De club krijgt nu vijftien dagen om een nieuwe speler te vinden.

Wie de nieuwe aanvaller van Barça zal worden, is voorlopig wel nog koffiedik kijken. Het lijstje met genoemde kandidaten is immers ellenlang. Onder meer Angel Rodriguez (Getafe), Willian José (Real Sociedad), Cristhian Stuani (Girona) en Martin Braithwaite (Leganes) werden immers al genoemd naast een pak andere spelers.

UPDATE 18/02
De keuze van Barcelona zou uiteindelijk toch op die laatste zijn gevallen. De betrouwbare Deense krant Berlingske meldt dat de Catalanen een overeenkomst hebben gevonden met de spits over een contract van vier en half seizoenen. Er moet wel nog een overeenkomst van Leganes gevonden worden. De verwachting is echter dat de club de aankoopclausule in zijn contract zal lichten, die bedraagt zo'n 18 miljoen euro. Braithwaite zou wel enkel in Spanje inzetbaar zijn vermits de spelerslijst voor de Champions League al is ingediend.

LEES OOK: Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Denkt u dat Braithwaite zal doorbreken bij Barça?

Meest recent

'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

1
1
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

45
45
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

60
60
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

74
74
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

218
218
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

74
74
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

86
86
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

145
145
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

485
485
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

580
580
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

182
182
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

294
294
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

519
519
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

55
55
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

230
230
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

52
52
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

301
301
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

322
322
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

199
199
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

34
34
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

436
436
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

296
296
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

180
180
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

198
198
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

33
33

Meer sportnieuws