'Barça vindt akkoord met nieuwe spits: contract van 4.5 seizoenen'

door
'Barça vindt akkoord met nieuwe spits: contract van 4.5 seizoenen'

FC Barcelona zag aan het begin van de maand Ousmane Dembélé uitvallen met een zware blessure, die hem de rest van het seizoen en het EK zal kosten. De voorbije weken werd daardoor al druk gespeculeerd dat Barça een nieuwe aanvaller zou halen en heel wat namen deden al de ronde. En nu lijkt het erop dat Barça effectief in actie zal schieten.


De Spaanse reglementen stellen immers dat een club ook buiten de transferperiode een binnenlandse transfer mag realiseren als vervanger voor een speler die meer dan vijf maanden out is. Verschillende Spaanse media stellen maandag dat Barça daarvoor nu ook definitief groen licht gekregen heeft van La Liga. De club krijgt nu vijftien dagen om een nieuwe speler te vinden.

Wie de nieuwe aanvaller van Barça zal worden, is voorlopig wel nog koffiedik kijken. Het lijstje met genoemde kandidaten is immers ellenlang. Onder meer Angel Rodriguez (Getafe), Willian José (Real Sociedad), Cristhian Stuani (Girona) en Martin Braithwaite (Leganes) werden immers al genoemd naast een pak andere spelers.

UPDATE 18/02
De keuze van Barcelona zou uiteindelijk toch op die laatste zijn gevallen. De betrouwbare Deense krant Berlingske meldt dat de Catalanen een overeenkomst hebben gevonden met de spits over een contract van vier en half seizoenen. Er moet wel nog een overeenkomst van Leganes gevonden worden. De verwachting is echter dat de club de aankoopclausule in zijn contract zal lichten, die bedraagt zo'n 18 miljoen euro. Braithwaite zou wel enkel in Spanje inzetbaar zijn vermits de spelerslijst voor de Champions League al is ingediend.

LEES OOK: FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

Denkt u dat Braithwaite zal doorbreken bij Barça?

Meest recent

'Garcia broedt op enorme JPL-verrassing in WK-selectie'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

0
0
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

11
11
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

134
134
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

47
47
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

190
190
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

258
258
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

143
143
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

221
221
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

65
65
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

48
48
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

77
77
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

733
733
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

146
146
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

424
424
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

295
295
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

101
101
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

154
154
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

247
247
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

128
128
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

584
584
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

231
231
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

307
307
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

127
127
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

661
661

Meer sportnieuws