'Barça vindt akkoord met nieuwe spits: contract van 4.5 seizoenen'

door
'Barça vindt akkoord met nieuwe spits: contract van 4.5 seizoenen'

FC Barcelona zag aan het begin van de maand Ousmane Dembélé uitvallen met een zware blessure, die hem de rest van het seizoen en het EK zal kosten. De voorbije weken werd daardoor al druk gespeculeerd dat Barça een nieuwe aanvaller zou halen en heel wat namen deden al de ronde. En nu lijkt het erop dat Barça effectief in actie zal schieten.


De Spaanse reglementen stellen immers dat een club ook buiten de transferperiode een binnenlandse transfer mag realiseren als vervanger voor een speler die meer dan vijf maanden out is. Verschillende Spaanse media stellen maandag dat Barça daarvoor nu ook definitief groen licht gekregen heeft van La Liga. De club krijgt nu vijftien dagen om een nieuwe speler te vinden.

Wie de nieuwe aanvaller van Barça zal worden, is voorlopig wel nog koffiedik kijken. Het lijstje met genoemde kandidaten is immers ellenlang. Onder meer Angel Rodriguez (Getafe), Willian José (Real Sociedad), Cristhian Stuani (Girona) en Martin Braithwaite (Leganes) werden immers al genoemd naast een pak andere spelers.

UPDATE 18/02
De keuze van Barcelona zou uiteindelijk toch op die laatste zijn gevallen. De betrouwbare Deense krant Berlingske meldt dat de Catalanen een overeenkomst hebben gevonden met de spits over een contract van vier en half seizoenen. Er moet wel nog een overeenkomst van Leganes gevonden worden. De verwachting is echter dat de club de aankoopclausule in zijn contract zal lichten, die bedraagt zo'n 18 miljoen euro. Braithwaite zou wel enkel in Spanje inzetbaar zijn vermits de spelerslijst voor de Champions League al is ingediend.

LEES OOK: 'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

Denkt u dat Braithwaite zal doorbreken bij Barça?

Meest recent

Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

9
9
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

32
32
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

105
105
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

189
189
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

131
131
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

129
129
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

135
135
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

46
46
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1056
1056
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

41
41
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

41
41
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

297
297
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

122
122
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

188
188
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

230
230
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

50
50
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

206
206
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

393
393
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

884
884
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

156
156
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

45
45
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

423
423
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

110
110
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

589
589
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

691
691

Meer sportnieuws