Goed nieuws voor De Bruyne: "Er zal een deal worden gesloten"

door
Goed nieuws voor De Bruyne:

De UEFA zorgde afgelopen vrijdag voor een schok door Manchester City voor twee seizoenen uit te sluiten van Europees voetbal. Na de zomerstop ontbreekt de club dus mogelijk in de Champions League, maar daar worden direct ook alweer vraagtekens bij geplaatst.

Zo verwacht Dries Bervoet een zeer lang proces in De Tribune. Volgens hem zal City de rechtsgeldigheid van de informatie waardoor ze de straf kregen, proberen onderuit te halen. Bervoet denkt dat de club uit Manchester dat zou kunnen doen door mensen te viseren die een bedenkelijk verleden hebben, zoals de man achter Football Leaks. Die heeft namelijk al heel wat aanklachten achter zijn naam.

Een grote uittocht van spelers, zoals van onder meer Kevin De Bruyne, lijkt dan ook niet meteen te moeten worden verwacht. Denkt alvast Stef Wijnants: "Een schorsing zal niet voor meteen zijn. Ik denk niet dat De Bruyne nu denkt dat hij zo snel mogelijk weg moet uit Manchester. De beste advocaten uit de hele wereld zullen op het toneel verschijnen en er zal wel een of andere deal gesloten worden met de UEFA." Zo klinkt het op de website van Sporza.

Over het Kanaal kwam ook Gary Neville al ongeveer met diezelfde analyse: “City zal wel een akkoord vinden met de FFP. Ik heb helemaal geen vertrouwen in de UEFA om de juiste handelingen te treffen. De beslissing zal worden herzien. De UEFA kwam nu wel met deze sanctie, maar volgens mij zal City hen verslaan in de rechtbank", was hij overtuigd tegenover Sky Sports.

LEES OOK: De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

🚀

Zal er een deal worden gesloten?

Meest recent

'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

18
18
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

106
106
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

30
30
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

99
99
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

90
90
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

55
55
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

26
26
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

249
249
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

40
40
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

42
42
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

206
206
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

107
107
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

261
261
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

203
203
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

247
247
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

598
598
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

278
278
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

145
145
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

496
496
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

132
132
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

94
94
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

215
215
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

505
505
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

93
93
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

101
101

Meer sportnieuws