'Zidane grijpt meteen stevig in na gesmaakte rentree Hazard'

2253
'Zidane grijpt meteen stevig in na gesmaakte rentree Hazard'

Eden Hazard heeft zijn eerste speelminuten van 2020 eindelijk achter de rug. Na weken van blessureleed maakte de Rode Duivel zondagavond zijn rentree bij Real Madrid. En hoewel zijn ploeg in eigen huis niet kon winnen van Celta de Vigo (2-2), speelde de aanvaller een meer dan behoorlijke wedstrijd.


Hazard drukte meteen zijn stempel en oogstte met zijn prestatie heel wat lof in de Spaanse pers. Vooral de samenwerking met Karim Benzema en Marcelo verliep bijzonder vlot. De veelbelovende prestatie blijft allicht ook niet zonder gevolgen. Zo schrijft AS dat coach Zinedine Zidane zijn opstelling weer gaat aanpassen in functie van Hazard. De Fransman zou immers van plan zijn om weer met een ruit van vier middenvelders te gaan spelen, zeker in de CL-wedstrijd tegen Manchester City. Hazard zou dan een vrije rol krijgen in steun van diepste man Benzema. Op die manier moet hij immers minder defensieve meters maken en kan hij zich volledig focussen op het aanvallende aspect.

De ruit op het middenveld zou kunnen bestaan uit Casemiro, Valverde, Kroos en Modric, met een iets hogere rol voor die laatste twee. Al kan ook Isco weer aan de aftrap verschijnen als aanvallende middenvelder. Volgens AS speelde Hazard zijn beste wedstrijden tot dusver in zo'n 4-4-1-1-variant met Isco als meest aanvallende speler in de ruit op het middenveld. Deze speelwijze zou wel één groot slachtoffer eisen: Gareth Bale. Zondag begon de Welshman nog in de basis, maar wederom kon hij niet overtuigen en werd hij vroegtijdig gewisseld.

LEES OOK: Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Op welke positie vindt u Hazard het beste?

Meest recent

Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

4
4
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

37
37
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

168
168
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

20
20
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

236
236
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

99
99
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

149
149
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

354
354
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

132
132
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

129
129
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

584
584
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

153
153
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

103
103
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

129
129
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

84
84
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

330
330
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

44
44
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

59
59
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

130
130
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

60
60
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

235
235
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

80
80
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

240
240

Meer sportnieuws