'Zidane grijpt meteen stevig in na gesmaakte rentree Hazard'

door
'Zidane grijpt meteen stevig in na gesmaakte rentree Hazard'

Eden Hazard heeft zijn eerste speelminuten van 2020 eindelijk achter de rug. Na weken van blessureleed maakte de Rode Duivel zondagavond zijn rentree bij Real Madrid. En hoewel zijn ploeg in eigen huis niet kon winnen van Celta de Vigo (2-2), speelde de aanvaller een meer dan behoorlijke wedstrijd.


Hazard drukte meteen zijn stempel en oogstte met zijn prestatie heel wat lof in de Spaanse pers. Vooral de samenwerking met Karim Benzema en Marcelo verliep bijzonder vlot. De veelbelovende prestatie blijft allicht ook niet zonder gevolgen. Zo schrijft AS dat coach Zinedine Zidane zijn opstelling weer gaat aanpassen in functie van Hazard. De Fransman zou immers van plan zijn om weer met een ruit van vier middenvelders te gaan spelen, zeker in de CL-wedstrijd tegen Manchester City. Hazard zou dan een vrije rol krijgen in steun van diepste man Benzema. Op die manier moet hij immers minder defensieve meters maken en kan hij zich volledig focussen op het aanvallende aspect.

De ruit op het middenveld zou kunnen bestaan uit Casemiro, Valverde, Kroos en Modric, met een iets hogere rol voor die laatste twee. Al kan ook Isco weer aan de aftrap verschijnen als aanvallende middenvelder. Volgens AS speelde Hazard zijn beste wedstrijden tot dusver in zo'n 4-4-1-1-variant met Isco als meest aanvallende speler in de ruit op het middenveld. Deze speelwijze zou wel één groot slachtoffer eisen: Gareth Bale. Zondag begon de Welshman nog in de basis, maar wederom kon hij niet overtuigen en werd hij vroegtijdig gewisseld.

LEES OOK: 'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Op welke positie vindt u Hazard het beste?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

47
47
Strafschopfase Bayern-PSG: Sonck en Toby vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

14
14
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

150
150
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

80
80
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

129
129
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

336
336
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

161
161
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

266
266
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

499
499
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

77
77
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

29
29
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

184
184
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

182
182
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

133
133
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

53
53
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

184
184
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

41
41
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

145
145
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

596
596
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

374
374
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

302
302
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

264
264
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

51
51
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

257
257
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

85
85
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

505
505

Meer sportnieuws