'Zidane grijpt meteen stevig in na gesmaakte rentree Hazard'

2253 stemmen
'Zidane grijpt meteen stevig in na gesmaakte rentree Hazard'

Eden Hazard heeft zijn eerste speelminuten van 2020 eindelijk achter de rug. Na weken van blessureleed maakte de Rode Duivel zondagavond zijn rentree bij Real Madrid. En hoewel zijn ploeg in eigen huis niet kon winnen van Celta de Vigo (2-2), speelde de aanvaller een meer dan behoorlijke wedstrijd.


Hazard drukte meteen zijn stempel en oogstte met zijn prestatie heel wat lof in de Spaanse pers. Vooral de samenwerking met Karim Benzema en Marcelo verliep bijzonder vlot. De veelbelovende prestatie blijft allicht ook niet zonder gevolgen. Zo schrijft AS dat coach Zinedine Zidane zijn opstelling weer gaat aanpassen in functie van Hazard. De Fransman zou immers van plan zijn om weer met een ruit van vier middenvelders te gaan spelen, zeker in de CL-wedstrijd tegen Manchester City. Hazard zou dan een vrije rol krijgen in steun van diepste man Benzema. Op die manier moet hij immers minder defensieve meters maken en kan hij zich volledig focussen op het aanvallende aspect.

De ruit op het middenveld zou kunnen bestaan uit Casemiro, Valverde, Kroos en Modric, met een iets hogere rol voor die laatste twee. Al kan ook Isco weer aan de aftrap verschijnen als aanvallende middenvelder. Volgens AS speelde Hazard zijn beste wedstrijden tot dusver in zo'n 4-4-1-1-variant met Isco als meest aanvallende speler in de ruit op het middenveld. Deze speelwijze zou wel één groot slachtoffer eisen: Gareth Bale. Zondag begon de Welshman nog in de basis, maar wederom kon hij niet overtuigen en werd hij vroegtijdig gewisseld.

LEES OOK: ‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Op welke positie vindt u Hazard het beste?

Meest recent

Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

4
4
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

9
9
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

27
27
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

8
8
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

59
59
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

86
86
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

196
196
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

369
369
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

47
47
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

150
150
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

303
303
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

769
769
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

108
108
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

306
306
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

161
161
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

600
600
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

539
539
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

160
160
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

338
338
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

50
50
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

215
215
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

509
509
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

665
665
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

65
65

Meer sportnieuws