'Kompany neemt Doku apart na domme rode kaart'

door
'Kompany neemt Doku apart na domme rode kaart'

Door de nederlagen van Zulte Waregem en KRC Genk bleef de schade nog ietwat beperkt, maar RSC Anderlecht heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om Play-Off I. De recordkampioen verloor zelf immers met 2-0 op het veld van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. Nochtans was Paars-Wit meer dan behoorlijk aan de partij begonnen.


Maar het kantelpunt kwam er vlak voor de rust, toen de jonge Jérémy Doku een tweede rode kaart pakte na een wilde tackle. Volgens speler-inspirator Vincent Kompany was dit gewoon een jeugdzonde, coach Franck Vercauteren liet echter verstaan dat de lofzang van de voorbije weken wat naar zijn hoofd was gestegen. Daarom besloten Kompany en Vercauteren maandag dan ook om in te grijpen.

Zo stelde men bij Het Laatste Nieuws vast dat de twee heren Doku voor de training even apart namen. Het werd naar verluidt een constructief gesprek zonder verwijten, maar de youngster werd wel met twee voeten weer op de grond gezet. Komende weekend kan hij verder tot inkeer komen, tegen KAS Eupen is hij toch geschorst. Wie hem dan zal vervangen is voorlopig niet bekend.

LEES OOK: Doku schittert, blamage Liverpool, Kompany schrijft historie

Valt Doku iets te verwijten?

Meest recent

Club gelooft het niet: zóveel kan Hayen verdienen bij Celtic

Celtic betaalt zelden kleingeld voor hun T1, maar hoe hoog lag de lat écht bij zijn ...

65
65
GEWELDIGE beelden: Franky Van der Elst doet Flick blozen

Een moment dat niemand zag aankomen — en toch alle harten veroverde. Op de persconferentie ...

9
9
Courtois drijft Nederlanders tot wanhoop: 'Niet normaal!'

Thibaut Courtois bewees dinsdagavond nog maar eens waarom hij tot de absolute wereldtop behoort. ...

15
15
Union mist stunt: 'Antiheld krijgt verrassende boodschap'

Een bittere avond voor Union in de Champions League. De Brusselaars brachten Atlético Madrid ...

40
40
Marc Degryse haalt zwaar fileermes boven: "Ik betwijfel het"

Onze landskampioen Union SG ging met opgeheven hoofd ten onder in Madrid. De Brusselaars dwongen ...

23
23
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen onverwacht relatienieuws

Tien dagen na hun ja-woord delen Aster Nzeyimana (31) en Lize Feryn (32) plots verrassend nieuws. ...

10
10
Gert Verheyen stellig: 'Sleutel tot succes voor Club Brugge'

Clubicoon Gert Verheyen (55) kent als geen ander de magie én de miserie van spelen tegen FC ...

97
97
Union verweesd: "Een punt was verdiend geweest"

Voor de derde keer op rij heeft Union dinsdagavond een nederlaag moeten incasseren in de Champions ...

24
24
Jutgla deelt zeer fraai compliment uit aan Club Brugge

Club Brugge liet in de zomer heel wat sterkhouders vertrekken. Eén van hen was Ferran Jutgla, ...

375
375
Kompany klopt nu ook PSG, ijzersterke Courtois alsnog geveld

Er viel dinsdagavond heel wat te beleven in de Champions League. Vincent Kompany en Bayern ...

88
88
Dapper Union blijft ook in Madrid met lege handen achter

Union is dinsdagavond tegen een derde nederlaag op rij aangelopen in de Champions League. Na de ...

41
41
Courtois verbaast alweer heel Europa

Real Madrid bleef tot dusver nog foutloos in de Champions League, maar dinsdagavond krijgt de ...

96
96
Hayen trainer van absolute grootmacht? "Binnen 2 jaar..."

Club Brugge staat woensdagavond voor een ferme uitdaging in de Champions League. Dan komt met FC ...

122
122
Standard komt met opmerkelijke uitleg voor tirade Wilmots

Er was de voorbije weken heel wat te doen rond Standard. Hun partij tegen Antwerp moest voortijdig ...

90
90
'AA Gent gaat transferstrijd aan met PSV'

AA Gent leek vertrokken te zijn met ruime zeges tegen Standard en Patro, maar werd vorig weekend ...

119
119
Antwerp en Gent krijgen flinke meevallers te horen

Dinsdag boog het Disciplinair Comité zich over enkele controversiële incidenten van ...

171
171
Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

42
42
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

106
106
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

127
127
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

38
38
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

415
415
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

334
334
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

262
262
AA Gent pleit Dean volledig vrij: "Gevaarlijk precedent"

Vooraf verkeerde AA Gent omwille van het 125-jarig clubbestaan nog in feeststemming, maar na de ...

297
297
Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

474
474

Meer sportnieuws