Raiola verklaart oorlog met Solskjaer: "Pogba is geen gevangene"

door
Raiola verklaart oorlog met Solskjaer:

Paul Pogba is dit seizoen vaker geblesseerd dan dat hij daadwerkelijk op het veld staat bij Manchester United. Er zou achter de schermen het een en ander aan de hand zijn met de middenvelder, die wel wat voelt voor een nieuwe megatransfer.


Zaakwaarnemer Mino Raiola, die de belangen van de Fransman behartigt, liet onlangs optekenen over zijn cliënt: "Italië is zijn thuis. Hij zou het niet erg vinden om terug te gaan naar Juventus, maar we zullen zien wat er na het EK gebeurt."

Manager Ole Gunnar Solskjaer heeft daar echter totaal geen boodschap aan. Hij vertelt aan de Engelse media: "Ik heb niet met Mino gesproken, dat is een ding dat zeker is. En nee, ik heb ook niet met Paul gesproken om hem te vertellen wat hij moet zeggen tegen Mino. Paul is onze speler en niet die van Mino." Op dit moment kampt Pogba met een enkelblessure, maar mogelijk komt hij dit seizoen nog in actie: "Natuurlijk hoop ik dat. Zodra hij fit is kan hij weer spelen en ik weet zeker dat Paul dat ook graag wil."

Solskjaer weigert te spreken van een 'rampzalig seizoen': "Die kop krijg je niet van mij. Als speler zijn blessures, en het niet kunnen bijdragen aan het elftal, het laatste wat je wilt. Paul is een voetballer en hij wil voetballen. Hij weet dat hij hard zal moeten werken om zijn topvorm weer te bereiken. Hij ligt er nu zo lang uit dat het voor hem een uitdaging is om weer in vorm te raken." Daar heeft de Noor zelf ook wel ervaring mee: "Dat is een enorm lastige periode voor een speler, maar het hoort er ook bij. Het gips is er nu af en nu moet hij zich weer aansluiten bij de groep. Hopelijk gebeurt dat snel. Hij rent inmiddels weer op een loopband, dus hij komt eraan. Het heeft lang geduurd en hopelijk zien we hem snel terug."

UPDATE 21u44

Mino Raiola heeft zojuist gereageerd op de uitspraken van Ole Gunnar Solskjaer. De zaakwaarnemer maakte via een Instagram-post duidelijk dat hij niet kan lachen om de woorden van de United-trainer. "Paul is niet van mij, en al zeker niet van Solskjaer. Het is onmogelijk om een speler te bezitten als hij al zolang in Engeland zit als Paul. Ik hoop dat Solskjaer niet wil zeggen dat Paul een gevange is van hem", aldus Raiola. 

Hij gaat achteraf zelfs nog verder: "Voordat Solskjaer uitspraken doet, zou hij zich beter moeten informeren. Ik ben een vrije burger en kan zeggen wat ik wil. Tot nu toe ben ik misschien zelfs te aardig geweest voor hem. Hij zou beter eens denken aan wat hij deze zomer heeft gezegd tegen Paul. Ik denk dat Solskjaer gefrustreerd is om vele zaken, en dat hij zich nu afreageert. Eerlijk gezegd denk ik dat hij andere zorgen heeft buiten Pogba momenteel. 

Daardoor lijkt er dus wel degelijk sprake te zijn van een breuk tussen Raiola en het United-bestuur. Het staat dan ook vast dat de zaakwaarnemer van Pogba er alles aan zal doen om zijn goudhaantje weg te krijgen uit Old Trafford. 


Dit bericht bekijken op Instagram

Paul is not mine and for sure not Solskjaer’s property, Paul is Paul Pogba’s. You cannot own a human being already for a long time in the UK or anywhere else. I HOPE Solskjaer DO NOT WANT TO SUGGEST THAT PAUL IS HIS PRISONER. ⠀ ⠀ BUT BEFORE Solskjaer makes comments about things I say he should inform himself better about the content of what has been said. ⠀ ⠀ I am a free citizen who can think and express my thoughts. Until now I was maybe to nice to him. Solskjaer should just remember things that he said in the summer to Paul. ⠀ ⠀ I think Solskjaer may be frustrated for different reasons and is now mixing up some issues. ⠀ ⠀ I think that Solskjaer has other things to worry about. ⠀ AT LEAST IF I WAS HIM I WOULD.

Een bericht gedeeld door Mino Raiola (@minoraiola) op

LEES OOK: Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Zal Pogba deze zomer vertrekken bij United?

Meest recent

Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

4
4
Paniek in amateur: 'Racisemerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

14
14
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

30
30
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

25
25
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

137
137
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

80
80
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

161
161
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

122
122
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

188
188
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

149
149
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

161
161
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

128
128
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

266
266
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

42
42
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

304
304
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

110
110
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

229
229
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

127
127
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

19
19
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

43
43
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

308
308
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

216
216
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

218
218
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

42
42

Meer sportnieuws