Raiola verklaart oorlog met Solskjaer: "Pogba is geen gevangene"

door
Raiola verklaart oorlog met Solskjaer:

Paul Pogba is dit seizoen vaker geblesseerd dan dat hij daadwerkelijk op het veld staat bij Manchester United. Er zou achter de schermen het een en ander aan de hand zijn met de middenvelder, die wel wat voelt voor een nieuwe megatransfer.


Zaakwaarnemer Mino Raiola, die de belangen van de Fransman behartigt, liet onlangs optekenen over zijn cliënt: "Italië is zijn thuis. Hij zou het niet erg vinden om terug te gaan naar Juventus, maar we zullen zien wat er na het EK gebeurt."

Manager Ole Gunnar Solskjaer heeft daar echter totaal geen boodschap aan. Hij vertelt aan de Engelse media: "Ik heb niet met Mino gesproken, dat is een ding dat zeker is. En nee, ik heb ook niet met Paul gesproken om hem te vertellen wat hij moet zeggen tegen Mino. Paul is onze speler en niet die van Mino." Op dit moment kampt Pogba met een enkelblessure, maar mogelijk komt hij dit seizoen nog in actie: "Natuurlijk hoop ik dat. Zodra hij fit is kan hij weer spelen en ik weet zeker dat Paul dat ook graag wil."

Solskjaer weigert te spreken van een 'rampzalig seizoen': "Die kop krijg je niet van mij. Als speler zijn blessures, en het niet kunnen bijdragen aan het elftal, het laatste wat je wilt. Paul is een voetballer en hij wil voetballen. Hij weet dat hij hard zal moeten werken om zijn topvorm weer te bereiken. Hij ligt er nu zo lang uit dat het voor hem een uitdaging is om weer in vorm te raken." Daar heeft de Noor zelf ook wel ervaring mee: "Dat is een enorm lastige periode voor een speler, maar het hoort er ook bij. Het gips is er nu af en nu moet hij zich weer aansluiten bij de groep. Hopelijk gebeurt dat snel. Hij rent inmiddels weer op een loopband, dus hij komt eraan. Het heeft lang geduurd en hopelijk zien we hem snel terug."

UPDATE 21u44

Mino Raiola heeft zojuist gereageerd op de uitspraken van Ole Gunnar Solskjaer. De zaakwaarnemer maakte via een Instagram-post duidelijk dat hij niet kan lachen om de woorden van de United-trainer. "Paul is niet van mij, en al zeker niet van Solskjaer. Het is onmogelijk om een speler te bezitten als hij al zolang in Engeland zit als Paul. Ik hoop dat Solskjaer niet wil zeggen dat Paul een gevange is van hem", aldus Raiola. 

Hij gaat achteraf zelfs nog verder: "Voordat Solskjaer uitspraken doet, zou hij zich beter moeten informeren. Ik ben een vrije burger en kan zeggen wat ik wil. Tot nu toe ben ik misschien zelfs te aardig geweest voor hem. Hij zou beter eens denken aan wat hij deze zomer heeft gezegd tegen Paul. Ik denk dat Solskjaer gefrustreerd is om vele zaken, en dat hij zich nu afreageert. Eerlijk gezegd denk ik dat hij andere zorgen heeft buiten Pogba momenteel. 

Daardoor lijkt er dus wel degelijk sprake te zijn van een breuk tussen Raiola en het United-bestuur. Het staat dan ook vast dat de zaakwaarnemer van Pogba er alles aan zal doen om zijn goudhaantje weg te krijgen uit Old Trafford. 


Dit bericht bekijken op Instagram

Paul is not mine and for sure not Solskjaer’s property, Paul is Paul Pogba’s. You cannot own a human being already for a long time in the UK or anywhere else. I HOPE Solskjaer DO NOT WANT TO SUGGEST THAT PAUL IS HIS PRISONER. ⠀ ⠀ BUT BEFORE Solskjaer makes comments about things I say he should inform himself better about the content of what has been said. ⠀ ⠀ I am a free citizen who can think and express my thoughts. Until now I was maybe to nice to him. Solskjaer should just remember things that he said in the summer to Paul. ⠀ ⠀ I think Solskjaer may be frustrated for different reasons and is now mixing up some issues. ⠀ ⠀ I think that Solskjaer has other things to worry about. ⠀ AT LEAST IF I WAS HIM I WOULD.

Een bericht gedeeld door Mino Raiola (@minoraiola) op

LEES OOK: Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

Zal Pogba deze zomer vertrekken bij United?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

139
139
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

75
75
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

152
152
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

112
112
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

88
88
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

53
53
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

206
206
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

209
209
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

44
44
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

392
392
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

245
245
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

490
490
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

440
440
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

55
55
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

473
473
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

148
148
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

362
362
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

253
253
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

328
328
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

507
507
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

528
528
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

677
677

Meer sportnieuws