Raiola verklaart oorlog met Solskjaer: "Pogba is geen gevangene"

door
Raiola verklaart oorlog met Solskjaer:

Paul Pogba is dit seizoen vaker geblesseerd dan dat hij daadwerkelijk op het veld staat bij Manchester United. Er zou achter de schermen het een en ander aan de hand zijn met de middenvelder, die wel wat voelt voor een nieuwe megatransfer.


Zaakwaarnemer Mino Raiola, die de belangen van de Fransman behartigt, liet onlangs optekenen over zijn cliënt: "Italië is zijn thuis. Hij zou het niet erg vinden om terug te gaan naar Juventus, maar we zullen zien wat er na het EK gebeurt."

Manager Ole Gunnar Solskjaer heeft daar echter totaal geen boodschap aan. Hij vertelt aan de Engelse media: "Ik heb niet met Mino gesproken, dat is een ding dat zeker is. En nee, ik heb ook niet met Paul gesproken om hem te vertellen wat hij moet zeggen tegen Mino. Paul is onze speler en niet die van Mino." Op dit moment kampt Pogba met een enkelblessure, maar mogelijk komt hij dit seizoen nog in actie: "Natuurlijk hoop ik dat. Zodra hij fit is kan hij weer spelen en ik weet zeker dat Paul dat ook graag wil."

Solskjaer weigert te spreken van een 'rampzalig seizoen': "Die kop krijg je niet van mij. Als speler zijn blessures, en het niet kunnen bijdragen aan het elftal, het laatste wat je wilt. Paul is een voetballer en hij wil voetballen. Hij weet dat hij hard zal moeten werken om zijn topvorm weer te bereiken. Hij ligt er nu zo lang uit dat het voor hem een uitdaging is om weer in vorm te raken." Daar heeft de Noor zelf ook wel ervaring mee: "Dat is een enorm lastige periode voor een speler, maar het hoort er ook bij. Het gips is er nu af en nu moet hij zich weer aansluiten bij de groep. Hopelijk gebeurt dat snel. Hij rent inmiddels weer op een loopband, dus hij komt eraan. Het heeft lang geduurd en hopelijk zien we hem snel terug."

UPDATE 21u44

Mino Raiola heeft zojuist gereageerd op de uitspraken van Ole Gunnar Solskjaer. De zaakwaarnemer maakte via een Instagram-post duidelijk dat hij niet kan lachen om de woorden van de United-trainer. "Paul is niet van mij, en al zeker niet van Solskjaer. Het is onmogelijk om een speler te bezitten als hij al zolang in Engeland zit als Paul. Ik hoop dat Solskjaer niet wil zeggen dat Paul een gevange is van hem", aldus Raiola. 

Hij gaat achteraf zelfs nog verder: "Voordat Solskjaer uitspraken doet, zou hij zich beter moeten informeren. Ik ben een vrije burger en kan zeggen wat ik wil. Tot nu toe ben ik misschien zelfs te aardig geweest voor hem. Hij zou beter eens denken aan wat hij deze zomer heeft gezegd tegen Paul. Ik denk dat Solskjaer gefrustreerd is om vele zaken, en dat hij zich nu afreageert. Eerlijk gezegd denk ik dat hij andere zorgen heeft buiten Pogba momenteel. 

Daardoor lijkt er dus wel degelijk sprake te zijn van een breuk tussen Raiola en het United-bestuur. Het staat dan ook vast dat de zaakwaarnemer van Pogba er alles aan zal doen om zijn goudhaantje weg te krijgen uit Old Trafford. 


Dit bericht bekijken op Instagram

Paul is not mine and for sure not Solskjaer’s property, Paul is Paul Pogba’s. You cannot own a human being already for a long time in the UK or anywhere else. I HOPE Solskjaer DO NOT WANT TO SUGGEST THAT PAUL IS HIS PRISONER. ⠀ ⠀ BUT BEFORE Solskjaer makes comments about things I say he should inform himself better about the content of what has been said. ⠀ ⠀ I am a free citizen who can think and express my thoughts. Until now I was maybe to nice to him. Solskjaer should just remember things that he said in the summer to Paul. ⠀ ⠀ I think Solskjaer may be frustrated for different reasons and is now mixing up some issues. ⠀ ⠀ I think that Solskjaer has other things to worry about. ⠀ AT LEAST IF I WAS HIM I WOULD.

Een bericht gedeeld door Mino Raiola (@minoraiola) op

LEES OOK: Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Zal Pogba deze zomer vertrekken bij United?

Meest recent

Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

2
2
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

7
7
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

72
72
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

23
23
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

52
52
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

28
28
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

79
79
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

73
73
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

59
59
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

163
163
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

165
165
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

448
448
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

64
64
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

126
126
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

39
39
Club Brugge vreest exodus: smaakmaker kondigt vertrek aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

348
348
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

180
180
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

100
100
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

77
77
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

415
415
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

457
457
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

215
215
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

117
117
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

429
429
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

526
526

Meer sportnieuws