Gent draait haar kar en laat Antwerp alleen achter

489
Gent draait haar kar en laat Antwerp alleen achter

De onderhandelingen over het nieuwe exclusieve TV-contract tussen de Pro League en Eleven Sports deden al veel stof opwaaien, en dan vooral aan Gentse en Antwerpse zijde. De twee topclubs, de ene officieel onderdeel van de G5 en de andere niet, verklaarden zich niet akkoord met de deal en dreigden ermee hun rechten apart aan te bieden.


De Buffalo's keerden nu echter alvast als eersten hun kar en besloten toch maar mee te stappen in het verhaal, zo valt te lezen in een officieel statement op de clubwebsite. "De voorzitter van de Raad van Bestuur van de Pro League heeft, samen met een delegatie, KAA Gent heeft uitgenodigd voor een verhelderend gesprek. KAA Gent vindt het ook terecht en aangewezen dat er in dergelijke situaties een gesprek plaatsvindt, vooraleer juridische stappen worden overwogen. De op vandaag gevoerde besprekingen waren positief en verhelderend", klinkt het daar.

"Bovendien heeft de voorzitter van de Pro League zich geëngageerd om het proces verder kort op te volgen en beschikbaar te blijven voor eventuele vragen van de clubs. Maar om elk misverstand in de perceptie uit te sluiten, wenst KAA Gent te beklemtonen dat zij zich bij het collectief aansluit hoofdzakelijk vanuit de overtuiging dat onderlinge solidariteit nodig en noodzakelijk is. KAA Gent bevestigt dat deze beslissing tot participatie aan de solidariteit deel uitmaakt van het DNA van de club", is dan ook het besluit. Alleen Antwerp ligt nu dus nog dwars.

LEES OOK: Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

Moet Antwerp nu ook bijdraaien?

Meest recent

Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

3
3
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

29
29
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

31
31
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

121
121
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

209
209
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

79
79
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

204
204
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

103
103
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

74
74
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

374
374
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

29
29
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

490
490
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

60
60
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

711
711
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

70
70
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

586
586
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

218
218
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1088
1088
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

29
29
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

113
113
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

347
347

Meer sportnieuws