Lokeren reageert na geruchten over faillissement

door
Lokeren reageert na geruchten over faillissement

Er pakken zich al heel het seizoen donkere wolken samen boven Lokeren en nu dreigt de storm op Daknam helemaal los te barsten. Sinds afgelopen weekend is de club zeker dat het de play-downs moet spelen om niet naar eerste amateur te zakken, maar het is nog maar de vraag of het zover zal komen. Het verhaal van de Waaslanders zou deze week zelfs al helemaal uit zijn.

Lokeren kreeg in januari al te kampen met een transferverbod, veroorzaakt door de financiële perikelen die de club al jarenlang teisteren. De voorbije jaren stak Roger Lambrecht nog centen toe om de gaten te dichten, maar de bandenmagnaat verkocht de club in de zomer aan Louis De Vries. Die kende echter geen succes in zijn zoektocht naar geldschieters.

Eind januari leek een samenwerking met Chinese investeerders soelaas te brengen, maar daarvan kwam nog steeds niets in huis. Daardoor nadert stilaan het einde van de club. Sporza meldt immers dat De Vries al aan de spelers en het personeel van de club laten weten heeft dat hij zichzelf nog tot vrijdag de tijd geeft om alsnog een oplossing te vinden. Gebeurt dat niet, dan zal de club het faillissement aanvragen.

UPDATE 14u15
Bij Lokeren hebben ze inmiddels een reactie de wereld ingestuurd na de onheilsberichten over de toekomst van de club. "Lokeren wil met klem de geruchten ontkennen dat er aan spelers en personeel gemeld is dat vrijdag het faillissement zou worden aangevraagd", klinkt het op Daknam. De realiteit is dat er donderdag opnieuw een raad van bestuur wordt bijeengeroepen. Er wordt gekeken welke pistes nu verder bewandeld worden."

De club wijst naar het coronavirus als oorzaak van het uitblijven over nieuws over de Chinese investeerders. "Het mag duidelijk zijn dat de situatie bemoeilijkt wordt door de problemen in China, maar de club heeft een contract met het Chinese Shanghai Kehua en hoopt dat zo spoedig mogelijk te verzilveren. Vrijdag communiceren we opnieuw."

LEES OOK: JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Denk je dat het nog goed zal komen met Lokeren?

Meest recent

Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

8
8
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

12
12
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

294
294
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

39
39
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

99
99
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

79
79
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

179
179
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

82
82
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

34
34
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

90
90
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

64
64
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

30
30
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

140
140
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

268
268
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

120
120
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

362
362
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

49
49
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

209
209
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

67
67
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

296
296
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

82
82
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

431
431
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

213
213
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

501
501
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

283
283

Meer sportnieuws