TRANSFERUURTJE: 'Huurling wil niet terug naar Club, ruildeal met Griezmann?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Huurling wil niet terug naar Club, ruildeal met Griezmann?'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge stuurde in de zomer Luan Peres op huurbasis naar de Braziliaanse topclub Santos, waar hij in principe tot het einde van het jaar zal blijven. Maar de verdediger geeft nu al aan dat hij daarna niet meer terug wil naar België, omdat hij zich in Brugge niet kon aanpassen. Peres geeft dan ook de voorkeur aan een verlengd verblijf in Brazilië.



Anderlecht pakte deze week uit met de komst van Peter Verbeke, de sportief manager van AA Gent. Hij zal bij Anderlecht hoofdscout worden, maar probeerde ook nog een andere pion van de Buffalo's mee te nemen. Ook datascout David Smolders kreeg nog een aanbieding, maar hij bedankte daarvoor.

KV Mechelen ontdekte dit seizoen een nieuw goudhaantje in de vorm van de 17-jarige Aster Vranckx. De jonge middenvelder maakte afgelopen weekend zijn eerste competitiegoal en deed dat onder het goedkeurend oog van enkele absolute topclubs. Onder meer Bayern München en AC Milan zouden immers een scout gestuurd hebben naar Mechelen.



BUITENLAND

FC Barcelona aast al een hele tijd op Lautaro Martinez, maar de Argentijnse aanvaller van Internazionale is met een afkoopsom van 110 miljoen euro een behoorlijk dure vogel. Mogelijk wordt daarom een opvallend constructie opgezet, Inter zou immers wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer als het Antoine Griezmann in ruil zou krijgen. Aangezien de Fransman pas sinds afgelopen zomer in Camp Nou speelt, is het nog maar de vraag of Barça daaraan zal meewerken.

De beslissing van de UEFA om Manchester City voor twee seizoenen uit te sluiten van Europees voetbal zou weleens zware gevolgen kunnen hebben. Zo duiken alsmaar meer geruchten op dat de club daardoor enkele spelers zal moeten verkopen. Naast Aymeric Laporte en Raheem Sterling valt in die optiek ook de naam van Kevin De Bruyne. Zijn situatie zou alvast nauwlettend in de gaten gehouden worden door Real Madrid en FC Barcelona.



Ook over de toekomst van Pep Guardiola ontstonden twijfels. De Spaanse coach werd al snel gelinkt aan FC Barcelona en Juventus, maar hij zou niet van plan zijn om na het seizoen te vertrekken. Guardiola zou zeker zijn contract tot 2021 willen uitdienen en pas daarna zijn opties bekijken.

LEES OOK: Onrust slaat om in drama: Leko en sterspeler op ramkoers

Zie je Vranckx op een dag bij een Europese topclub belanden?

Meest recent

'Charleroi pikt nieuwe trainer in JPL op'

De trainerswals in de Jupiler Pro League gaat ook tijdens de play-offs vrolijk verder. Na de eerste ...

2
2
Na bizar penaltygeval: Flick haalt keihard uit

Voor FC Barcelona dreigen de kwartfinales het eindstation te worden in de Champions League. Ze ...

24
24
'Genk kan na één jaar al cashen op aanwinst'

Na een teleurstellend seizoen staat KRC Genk ongetwijfeld voor een boeiende transferzomer. Het zal ...

39
39
'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

61
61
Stunt in WK-selectie: "Rode Duivels volgen mij"

Het WK loert om de hoek en heel wat spelers dromen nog van een ticket voor dat Wereldkampioenschoep. ...

59
59
WK en knaltransfer hét grote doel voor STVV'er

STVV zit in een dipje. Het verloor vier van zijn laatste vijf matchen en dit weekend komt Club ...

26
26
Hoe Club Brugge de basisploeg van Taravel heeft gevormd

Jérémy Taravel is ondertussen twee maanden trainer van RSC Anderlecht. Hij probeerde ...

116
116
'AA Gent laat Belgisch voetbal op zijn grondvesten daveren'

Hier gaan we weer... AA Gent gaat twee juridische procedures starten tegen de Pro League. Het ...

267
267
Onrust slaat om in drama: Leko en sterspeler op ramkoers

Bij Club Brugge ligt een sterspeler plots onder vuur. Ivan Leko gaf publiek een duidelijke sneer, ...

211
211
Wilmots haalt slag thuis: “Gouden transfer voor Standard"

Standard wil met Marc Wilmots & co de komende jaren weer aansluiting gaan vinden met de ...

150
150
Anderlecht hoopt: blijft De Cat hierdoor wél?

Bij RSC Anderlecht is Nathan De Cat samen met Thorgan Hazard veruit de beste speler van dit seizoen. ...

171
171
KRC Genk rekent 'zich rijk': Heymans als grote voorbeeld

KRC Genk is zeer goed begonnen aan de Europe Play-Offs. De Limburgers spelen zondag in eigen huis ...

130
130
'Saga Romelu Lukaku: Anderlecht mag wél dromen'

Het is dé grote droom van elke fan van RSC Anderlecht: Romelu Lukaku die in de zomer ...

202
202
'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

161
161
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

112
112
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

172
172
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

71
71
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

339
339
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

616
616
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

135
135
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

539
539
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

306
306
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

133
133
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

282
282
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

606
606

Meer sportnieuws