Courtois en Hazard eisen (twijfelachtige) hoofdrol op bij Real

453
Courtois en Hazard eisen (twijfelachtige) hoofdrol op bij Real

Real Madrid leed zondagavond in eigen huis duur puntenverlies tegen Celta de Vigo. Bij de rentree van Eden Hazard kwam de Koninklijke namelijk niet verder dan een 2-2 gelijkspel, waardoor het grote concurrent FC Barcelona nu tot op één punt ziet naderen aan de kop van het klassement.

Eigenlijk mocht Real zich nog gelukkig prijzen met dat punt, en daar hadden onze Rode Duivels Thibaut Courtois en Eden Hazard een aanzienlijk aandeel in. Zo behoedde Courtois Los Blancos in de eerste helft voor een dubbele achterstand met een zéér fraaie redding op een kopbal van Joseph Aidoo (ex-Racing Genk). Zo kan u zelf ook zien op de beelden onderaan.

Na de koffie lokte Hazard dan weer slim een strafschop uit, al is het maar de vraag of er effectief genoeg contact is om hiervoor een penalty te fluiten. Celta-doelman Ruben Blanco lijkt zich namelijk nog in te houden, en gaat Hazard misschien wel iéts te makkelijk liggen. Hoe dan ook ging de bal op de stip, en kon Sergio Ramos voor de 2-1 tekenen.

In het slot kon Celta via Santi Mina echter nog gelijkstellen. Zuur puntenverlies dus voor Real, maar voor Marca waren Hazard en Courtois wél op niveau: “Hazard was een vat vol energie en toonde waarom hij de beste speler van Real is.” Ook Courtois werd bewierookt voor zijn redding in de eerste helft: “Hij hield een gemaakt doelpunt uit zijn netten, en kon niets doen aan de twee die wél tegen de touwen vlogen.”

LEES OOK: ‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Was het een strafschop?

Meest recent

Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

49
49
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

56
56
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

25
25
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

91
91
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

175
175
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

68
68
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

33
33
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

244
244
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

325
325
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

96
96
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

102
102
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

181
181
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

77
77
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

271
271
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

350
350
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

51
51
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

483
483
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

383
383
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

119
119
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

201
201
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

32
32
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

76
76
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

52
52
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

117
117
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

119
119

Meer sportnieuws