Moeskroen bezorgt Zulte Waregem serieuze uppercut in strijd om PO1

door
Moeskroen bezorgt Zulte Waregem serieuze uppercut in strijd om PO1

Na een complete non-wedstrijd van Zulte Waregem heeft Moeskroen verdiend de drie punten gepakt in het Regenboogstadion. De ploeg van Dury speelde negentig minuten lang ondermaats en bleef enkel nog in leven dankzij een uitstekende doelman Bansen.

Zulte Waregem keek ongetwijfeld aandachtig naar de uitslag van Racing Genk-Standard en zal opgetogen geweest zijn met het resultaat. Door de nederlaag van Blauw-Wit lag de weg richting Play-Off I plots weer helemaal open voor het team van Francky Dury. Voor Moeskroen stond er vanavond nog weinig op het spel, Les Hurlus herpakten hun vorige week wel met een thuiszege tegen KV Oostende.
Zulte Waregem geeft voorlopig niet thuis tegen verrassend Moeskroen
De thuisploeg opende sterk en leek al snel op een 1-0 voorsprong te komen, het doelpunt werd echter afgekeurd wegens twijfelachtig buitenspel van Larin. Aan de overzijde schoot Garcia even later tegen de buitenkant van de paal. Na het flukse begin viel er nadien veel minder animo te beleven in het Regenboogstadion. Op het halfuur kwam Moeskroen enigszins verrassend op voorsprong toen Osabutey in de zestien meter knap de linkerbenedenhoek vond: 0-1. Ook in het slotkwartier waren de beste kansen nog voor de bezoekers, met een kleine voorsprong mocht Moeskroen de kleedkamer opzoeken.

Moeskroen doet het voorlopig prima tegen een teleurstellend Zulte Waregem.
Sterk Moeskroen is ook na rust baas
Ook na de rust waren het opnieuw Les Hurlus die aanvankelijk voor de meeste dreiging zorgden. In de zone van de waarheid ging het echter al te vaak fout voor Moeskroen. Na vijf minuten spelen zetten de bezoekers hun overwicht dan toch om in een dubbele voorsprong, na een knappe counter plaatste Garcia de bal in de verste hoek: 0-2. Uit het niets kwam Essevee een paar minuten later toch terug in de wedstrijd: Larin ging neer in de zestien meter en scheidsrechter Van Damme gaf een zeer lichte strafschop. Een kolfje naar de hand van De Fauw die er 1-2 van maakte. Zulte Waregem kreeg terug moed maar kwam op een kwartier van het einde goed weg toen Perica oog in oog met Bansen faalde. Even later vergat ook Garcia om de wedstrijd 'dood' te maken. Ondanks een festival aan gemiste kansen hielden de bezoekers wel stand. Zo bezorgen ze de ploeg van Dury een serieuze uppercut in de strijd om Play-Off I.
Scoreverloop:
0-1 (31') Osabutey, 0-2 (50') Garcia, 1-2 (57') De Fauw (p)

LEES OOK: Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Haalt Zulte Waregem nog PO1?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

7
7
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

6
6
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

40
40
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

69
69
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

234
234
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

252
252
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

155
155
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

194
194
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

178
178
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

101
101
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

116
116
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

59
59
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

165
165
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

442
442
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

371
371
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

269
269
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

131
131
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

421
421
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

92
92
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

803
803
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

282
282
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

226
226
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

174
174
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

412
412
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

157
157

Meer sportnieuws