Moeskroen bezorgt Zulte Waregem serieuze uppercut in strijd om PO1

224
Moeskroen bezorgt Zulte Waregem serieuze uppercut in strijd om PO1

Na een complete non-wedstrijd van Zulte Waregem heeft Moeskroen verdiend de drie punten gepakt in het Regenboogstadion. De ploeg van Dury speelde negentig minuten lang ondermaats en bleef enkel nog in leven dankzij een uitstekende doelman Bansen.

Zulte Waregem keek ongetwijfeld aandachtig naar de uitslag van Racing Genk-Standard en zal opgetogen geweest zijn met het resultaat. Door de nederlaag van Blauw-Wit lag de weg richting Play-Off I plots weer helemaal open voor het team van Francky Dury. Voor Moeskroen stond er vanavond nog weinig op het spel, Les Hurlus herpakten hun vorige week wel met een thuiszege tegen KV Oostende.
Zulte Waregem geeft voorlopig niet thuis tegen verrassend Moeskroen
De thuisploeg opende sterk en leek al snel op een 1-0 voorsprong te komen, het doelpunt werd echter afgekeurd wegens twijfelachtig buitenspel van Larin. Aan de overzijde schoot Garcia even later tegen de buitenkant van de paal. Na het flukse begin viel er nadien veel minder animo te beleven in het Regenboogstadion. Op het halfuur kwam Moeskroen enigszins verrassend op voorsprong toen Osabutey in de zestien meter knap de linkerbenedenhoek vond: 0-1. Ook in het slotkwartier waren de beste kansen nog voor de bezoekers, met een kleine voorsprong mocht Moeskroen de kleedkamer opzoeken.

Moeskroen doet het voorlopig prima tegen een teleurstellend Zulte Waregem.
Sterk Moeskroen is ook na rust baas
Ook na de rust waren het opnieuw Les Hurlus die aanvankelijk voor de meeste dreiging zorgden. In de zone van de waarheid ging het echter al te vaak fout voor Moeskroen. Na vijf minuten spelen zetten de bezoekers hun overwicht dan toch om in een dubbele voorsprong, na een knappe counter plaatste Garcia de bal in de verste hoek: 0-2. Uit het niets kwam Essevee een paar minuten later toch terug in de wedstrijd: Larin ging neer in de zestien meter en scheidsrechter Van Damme gaf een zeer lichte strafschop. Een kolfje naar de hand van De Fauw die er 1-2 van maakte. Zulte Waregem kreeg terug moed maar kwam op een kwartier van het einde goed weg toen Perica oog in oog met Bansen faalde. Even later vergat ook Garcia om de wedstrijd 'dood' te maken. Ondanks een festival aan gemiste kansen hielden de bezoekers wel stand. Zo bezorgen ze de ploeg van Dury een serieuze uppercut in de strijd om Play-Off I.
Scoreverloop:
0-1 (31') Osabutey, 0-2 (50') Garcia, 1-2 (57') De Fauw (p)

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Haalt Zulte Waregem nog PO1?

Meest recent

Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

0
0
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

21
21
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

21
21
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

116
116
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

83
83
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

49
49
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

166
166
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

158
158
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

29
29
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

217
217
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

122
122
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

207
207
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

207
207
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

284
284
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

228
228
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

299
299
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

465
465
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

219
219
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

202
202
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

179
179
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

162
162
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

229
229

Meer sportnieuws