Moeskroen bezorgt Zulte Waregem serieuze uppercut in strijd om PO1

door
Moeskroen bezorgt Zulte Waregem serieuze uppercut in strijd om PO1

Na een complete non-wedstrijd van Zulte Waregem heeft Moeskroen verdiend de drie punten gepakt in het Regenboogstadion. De ploeg van Dury speelde negentig minuten lang ondermaats en bleef enkel nog in leven dankzij een uitstekende doelman Bansen.

Zulte Waregem keek ongetwijfeld aandachtig naar de uitslag van Racing Genk-Standard en zal opgetogen geweest zijn met het resultaat. Door de nederlaag van Blauw-Wit lag de weg richting Play-Off I plots weer helemaal open voor het team van Francky Dury. Voor Moeskroen stond er vanavond nog weinig op het spel, Les Hurlus herpakten hun vorige week wel met een thuiszege tegen KV Oostende.
Zulte Waregem geeft voorlopig niet thuis tegen verrassend Moeskroen
De thuisploeg opende sterk en leek al snel op een 1-0 voorsprong te komen, het doelpunt werd echter afgekeurd wegens twijfelachtig buitenspel van Larin. Aan de overzijde schoot Garcia even later tegen de buitenkant van de paal. Na het flukse begin viel er nadien veel minder animo te beleven in het Regenboogstadion. Op het halfuur kwam Moeskroen enigszins verrassend op voorsprong toen Osabutey in de zestien meter knap de linkerbenedenhoek vond: 0-1. Ook in het slotkwartier waren de beste kansen nog voor de bezoekers, met een kleine voorsprong mocht Moeskroen de kleedkamer opzoeken.

Moeskroen doet het voorlopig prima tegen een teleurstellend Zulte Waregem.
Sterk Moeskroen is ook na rust baas
Ook na de rust waren het opnieuw Les Hurlus die aanvankelijk voor de meeste dreiging zorgden. In de zone van de waarheid ging het echter al te vaak fout voor Moeskroen. Na vijf minuten spelen zetten de bezoekers hun overwicht dan toch om in een dubbele voorsprong, na een knappe counter plaatste Garcia de bal in de verste hoek: 0-2. Uit het niets kwam Essevee een paar minuten later toch terug in de wedstrijd: Larin ging neer in de zestien meter en scheidsrechter Van Damme gaf een zeer lichte strafschop. Een kolfje naar de hand van De Fauw die er 1-2 van maakte. Zulte Waregem kreeg terug moed maar kwam op een kwartier van het einde goed weg toen Perica oog in oog met Bansen faalde. Even later vergat ook Garcia om de wedstrijd 'dood' te maken. Ondanks een festival aan gemiste kansen hielden de bezoekers wel stand. Zo bezorgen ze de ploeg van Dury een serieuze uppercut in de strijd om Play-Off I.
Scoreverloop:
0-1 (31') Osabutey, 0-2 (50') Garcia, 1-2 (57') De Fauw (p)

LEES OOK: Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Haalt Zulte Waregem nog PO1?

Meest recent

Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

8
8
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

144
144
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

158
158
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

190
190
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

250
250
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

49
49
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

229
229
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

168
168
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

171
171
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

413
413
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

356
356
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

104
104
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

287
287
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

186
186
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

553
553
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

705
705
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

421
421
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

344
344
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

169
169
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

644
644
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

614
614
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

382
382
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

175
175

Meer sportnieuws