Nieuw toptalent voor KV Mechelen? "Wil beter doen dan Bandé"

door
Nieuw toptalent voor KV Mechelen?

KV Mechelen is een club die kansen geeft aan jonge talenten. De Maneblussers ontdekten tegen Sporting Charleroi met Issa Kabore een nieuw talent en tegen RSC Anderlecht was hij weer top. Hij hoopt in de voetsporen te treden van landgenoot Hassane Bandé. 

Die maakte furore Achter de Kazerne en werd voor 8 miljoen euro verkocht aan Ajax. Blessureleed speelde hem daar echter parten en hij werd voor anderhalf jaar uitgeleend aan FC Thun. Kabore hoopt ook een topper te worden bij KV Mechelen. De volgende toptransfer?

"Ik zet snel stappen vooruit. Ook omdat ik goed omringd ben. Ik voel veel steun. Van mijn familie in Burkina Faso. Maar ook van mijn ploegmaats en pleegmama Gerd, waar ik altijd 'à l'aise' ben. Bandé? Hassane is een topvoetballer. Maar ik wil béter doen dan hem. Ik ben ambitieus”, zegt de speler aan Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'Genk hakt knoop door: middenvelder kan beschikken'

Trending:

Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Toptalent?

Meest recent

'Club Brugge all-in: oude bekende Anderlecht in aantocht'

De bankrekening wordt opnieuw serieus aangedikt bij Club Brugge, dat deze zomer wel zowat een halve ...

45
45
'Bommetje in Genk: steunpilaar dringt aan op transfer'

KRC Genk wilde de selectie graag zoveel mogelijk intact houden, maar nadat Christopher Bonsu Baah de ...

132
132
Anderlecht verwelkomt nieuwkomer: medische testen gepland

Besnik Hasi wil het oefenkamp in Renesse gebruiken om te snoeien in de al te ruime selectie van RSC ...

217
217
‘Club Brugge heeft z’n zinnen gezet op nieuwe prooi’

Langs uitgaande zijde rondt Club Brugge de ene deal na de andere af, en dus wordt er stilaan ook ...

239
239
Hatenboer doet opvallende onthulling over RSCA

Cedric Hatenboer werd al een tijdje aangekondigd als zomertransfer. De Nederlander werd al tijdens ...

208
208
Mignolet legt bom bij Club: escalerende keepersstrijd

Simon Mignolet is al jaren een de vaste nummer 1 onder de lat bij Club Brugge, maar tegen het einde ...

453
453
Standard slaat gigantische slag met supertalent

Standard Luik is de kern volop aan het versterken om komend seizoen weer naar de top van het ...

129
129
Vermant dreigt: Club-concurrenten gewaarschuwd

Romeo Vermant stond lange tijd op de achtergrond bij Club Brugge, maar in de tweede seizoenshelft ...

215
215
Courtois en co klagen: Real Madrid is het beu en grijpt in

Real Madrid neemt het woensdag op het WK voor Clubs op tegen PSG. Het seizoen van de Spaanse ...

127
127
‘KRC Genk heeft vervanger Bonsu Baah in het vizier’

KRC Genk kreeg heel wat miljoenen op de bankrekening gestort dankzij de transfer van Christopher ...

237
237
Tessa Wullaert slaat op tafel na vroege EK-exit Red Flames

De Red Flames mogen hun EK-droom alweer opbergen. Na twee wedstrijden liggen de Belgische dames al ...

151
151
‘Westerlo troeft KAA Gent af met stunttransfer'

Westerlo is ambitieus en dat is ook op de zomermercato nog eens duidelijk. De Kemphanen werden ...

204
204
Anderlecht slaat toe en plukt talent bij OHL weg

RSC Anderlecht zit volop in de voorbereiding voor volgend seizoen, maar ook RSCA Futures maakt zich ...

159
159
Liefdesbom! 'Ex Wesley Sneijder verovert hart Deschacht'

Het liefdesleven van Olivier Deschacht blijft een aaneenschakeling van onverwachte wendingen. De ...

234
234
Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

944
944
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

398
398
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

455
455
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

518
518
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

125
125
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

265
265
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

809
809
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

268
268
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

502
502
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

785
785
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

640
640

Meer sportnieuws