Daily Mail: 'City financieel genoodzaakt om De Bruyne te verkopen'

1187 stemmen
Daily Mail: 'City financieel genoodzaakt om De Bruyne te verkopen'

Manchester City zit momenteel in grote problemen. Vrijdag geraakte immers bekend dat de Engelse titelverdediger een gigantische straf heeft gekregen voor het verbreken van de Financial Fair Play-regels. Zo besloot de UEFA om City een boete van 30 miljoen euro op te leggen én de club voor twee seizoenen te schorsen van Europees voetbal.


Inmiddels maakten The Cityzens bekend dat ze beroep zullen aantekenen bij het internationale sporttribunaal (TAS). Men wil de procedure in eerste instantie zo lang mogelijk rekken zodat de sanctie volgend seizoen nog niet in werking kan treden. Maar City hoopt finaal natuurlijk op strafvermindering of zelfs kwijtschelding. Het niet deelnemen aan de Champions League zou immers ook financieel een drama worden. De club zou hierdoor een pak inkomsten mislopen waarbij op voorhand wel rekening mee werd gehouden en die verliezen zullen dus gecompenseerd moeten worden.

Volgens The Daily Mail zit er niets anders op dan verschillende sterspelers te verkopen indien de sanctie behouden blijft. De Engelse krant schuift daarvoor drie namen naar voren: Aymeric Laporte, Raheem Sterling en onze landgenoot Kevin De Bruyne. Zij zouden in principe het meeste kunnen opbrengen en zijn ook de grootste kanshebbers op een vertrek.

Bovendien is er ook nog het standpunt van de spelers zelf, die gezien de fase in hun carrière absoluut in de belangrijkste clubcompetitie willen aantreden. "Het is niet de fout van de spelers, hé. Hen wordt nu verteld dat de Champions League mogelijk voor twee seizoenen wordt afgenomen. Ik zou me dan ook niet kunnen inbeelden dat de supporters hun de schuld zouden geven indien ze andere oorden opzoeken", stelde analist Jermain Jenas bij BT Sports.

LEES OOK: Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Wie denkt u dat het meeste zou opbrengen?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

19
19
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

53
53
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

108
108
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

23
23
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

37
37
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

49
49
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

88
88
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

76
76
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

444
444
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

316
316
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

179
179
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

209
209
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

509
509
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

135
135

Meer sportnieuws