Daily Mail: 'City financieel genoodzaakt om De Bruyne te verkopen'

door
Daily Mail: 'City financieel genoodzaakt om De Bruyne te verkopen'

Manchester City zit momenteel in grote problemen. Vrijdag geraakte immers bekend dat de Engelse titelverdediger een gigantische straf heeft gekregen voor het verbreken van de Financial Fair Play-regels. Zo besloot de UEFA om City een boete van 30 miljoen euro op te leggen én de club voor twee seizoenen te schorsen van Europees voetbal.


Inmiddels maakten The Cityzens bekend dat ze beroep zullen aantekenen bij het internationale sporttribunaal (TAS). Men wil de procedure in eerste instantie zo lang mogelijk rekken zodat de sanctie volgend seizoen nog niet in werking kan treden. Maar City hoopt finaal natuurlijk op strafvermindering of zelfs kwijtschelding. Het niet deelnemen aan de Champions League zou immers ook financieel een drama worden. De club zou hierdoor een pak inkomsten mislopen waarbij op voorhand wel rekening mee werd gehouden en die verliezen zullen dus gecompenseerd moeten worden.

Volgens The Daily Mail zit er niets anders op dan verschillende sterspelers te verkopen indien de sanctie behouden blijft. De Engelse krant schuift daarvoor drie namen naar voren: Aymeric Laporte, Raheem Sterling en onze landgenoot Kevin De Bruyne. Zij zouden in principe het meeste kunnen opbrengen en zijn ook de grootste kanshebbers op een vertrek.

Bovendien is er ook nog het standpunt van de spelers zelf, die gezien de fase in hun carrière absoluut in de belangrijkste clubcompetitie willen aantreden. "Het is niet de fout van de spelers, hé. Hen wordt nu verteld dat de Champions League mogelijk voor twee seizoenen wordt afgenomen. Ik zou me dan ook niet kunnen inbeelden dat de supporters hun de schuld zouden geven indien ze andere oorden opzoeken", stelde analist Jermain Jenas bij BT Sports.

LEES OOK: ‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

🚀

Wie denkt u dat het meeste zou opbrengen?

Meest recent

‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

2
2
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

21
21
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

43
43
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

118
118
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

38
38
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

45
45
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

319
319
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

130
130
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

206
206
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

272
272
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

36
36
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

117
117
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

49
49
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

526
526
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

149
149
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

254
254
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

323
323
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

259
259
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

185
185
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

98
98
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

72
72
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

109
109
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

475
475
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

249
249

Meer sportnieuws