TRANSFERUURTJE: 'Club weigert eerste bod, Real Madrid wil De Bruyne'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club weigert eerste bod, Real Madrid wil De Bruyne'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Emmanuel Dennis kan rekenen op de interesse van verschillende ploegen, daarbij ook Sampdoria. Het Nigeriaanse The Nation bevestigt nu dat de Italiaanse club via via al een bod heeft uitgebracht van iets meer dan 12 miljoen. Maar dat kon meteen de prullenmand in, zo zou Club Brugge duidelijk hebben gemaakt dat het momenteel mikt op een som van 25 à 30 miljoen euro. De kans dat de club uit Genoa aan die voorwaarden zal voldoen is bijzonder klein.

Zulte Waregem wil zijn kern nog verder afslanken. Drie spelers zullen de komende dagen/weken het Regenboogstadion nog verlaten, aldus Het Laatste Nieuws. Fredrik Oldrup Jensen is al vertrokken en tekende een tweejarig contract bij Valerenga. Die club bevestigde zijn komst officieel. Verder zullen ook Luka Zarandia (Arka Gdynia) en Idrissa Sylla (China) wellicht nog andere oorden opzoeken.

BUITENLAND
Manchester City hoopt door een juridische strijd alsnog onder zijn Europese schorsing te komen, zo niet dreigt een heuse leegloop in het Etihad Stadium. Volgens het Spaanse Mundo Deportivo zou vooral Real Madrid willen toeslaan bij de Engelse titelverdediger. De Koninklijke zou twee steunpilaren in het vizier hebben: Raheem Sterling en ... Kevin De Bruyne. De spelmaker wordt al een tijdje hier en daar gelinkt aan Real en door de situatie van City zou de interesse behoorlijk concreet worden

Real Madrid lijkt dus opnieuw een drukke zomermercato tegemoet te gaan. Na de inspanning van vorig jaar wil de Koninklijke zijn selectie zoals gezegd verder finetunen, maar ook aan uitgaande zijde mogen een aantal transfers verwacht worden. Volgens The Sun mag Isco zeker vertrekken, Arsenal en Chelsea zouden alvast paraat staan.

Het heeft er alle schijn van dat Olivier Giroud na het seizoen vertrekt bij Chelsea. Volgens The Telegraph wil Lazio de Franse spits graag inlijven. De 33-jarige routinier beschikt bij The Blues over een aflopend contract, waardoor geïnteresseerde clubs niet te lang willen wachten. Willian zou dan weer gaan verlengen op Stamford Bridge.

LEES OOK: Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Zou Real Madrid een goede bestemming zijn voor KDB?

Meest recent

Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

0
0
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

136
136
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

33
33
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

158
158
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

53
53
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

48
48
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

48
48
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

92
92
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

70
70
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

136
136
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

117
117
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

70
70
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

236
236
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

65
65
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

83
83
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

521
521
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

179
179
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

101
101
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

515
515
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

741
741
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

52
52
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

70
70
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

64
64

Meer sportnieuws