TRANSFERUURTJE: 'Club weigert eerste bod, Real Madrid wil De Bruyne'

1552
TRANSFERUURTJE: 'Club weigert eerste bod, Real Madrid wil De Bruyne'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Emmanuel Dennis kan rekenen op de interesse van verschillende ploegen, daarbij ook Sampdoria. Het Nigeriaanse The Nation bevestigt nu dat de Italiaanse club via via al een bod heeft uitgebracht van iets meer dan 12 miljoen. Maar dat kon meteen de prullenmand in, zo zou Club Brugge duidelijk hebben gemaakt dat het momenteel mikt op een som van 25 à 30 miljoen euro. De kans dat de club uit Genoa aan die voorwaarden zal voldoen is bijzonder klein.

Zulte Waregem wil zijn kern nog verder afslanken. Drie spelers zullen de komende dagen/weken het Regenboogstadion nog verlaten, aldus Het Laatste Nieuws. Fredrik Oldrup Jensen is al vertrokken en tekende een tweejarig contract bij Valerenga. Die club bevestigde zijn komst officieel. Verder zullen ook Luka Zarandia (Arka Gdynia) en Idrissa Sylla (China) wellicht nog andere oorden opzoeken.

BUITENLAND
Manchester City hoopt door een juridische strijd alsnog onder zijn Europese schorsing te komen, zo niet dreigt een heuse leegloop in het Etihad Stadium. Volgens het Spaanse Mundo Deportivo zou vooral Real Madrid willen toeslaan bij de Engelse titelverdediger. De Koninklijke zou twee steunpilaren in het vizier hebben: Raheem Sterling en ... Kevin De Bruyne. De spelmaker wordt al een tijdje hier en daar gelinkt aan Real en door de situatie van City zou de interesse behoorlijk concreet worden

Real Madrid lijkt dus opnieuw een drukke zomermercato tegemoet te gaan. Na de inspanning van vorig jaar wil de Koninklijke zijn selectie zoals gezegd verder finetunen, maar ook aan uitgaande zijde mogen een aantal transfers verwacht worden. Volgens The Sun mag Isco zeker vertrekken, Arsenal en Chelsea zouden alvast paraat staan.

Het heeft er alle schijn van dat Olivier Giroud na het seizoen vertrekt bij Chelsea. Volgens The Telegraph wil Lazio de Franse spits graag inlijven. De 33-jarige routinier beschikt bij The Blues over een aflopend contract, waardoor geïnteresseerde clubs niet te lang willen wachten. Willian zou dan weer gaan verlengen op Stamford Bridge.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

Zou Real Madrid een goede bestemming zijn voor KDB?

Meest recent

Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

9
9
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

24
24
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

254
254
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

27
27
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

130
130
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

113
113
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

67
67
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

131
131
Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Marvin Compper stond zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC, maar de hoofdtrainer heeft weer wat ...

89
89
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

197
197
Samenwerking met Mbappé per direct stopgezet: "Zo beledigend"

Kylian Mbappé is één van de grootste supersterren van het hedendaagse voetbal. ...

220
220
Joos snapt niets van Anderlecht: “Dat is het gekke”

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak van KAA Gent. Filip Joos snapte er niets van want de ...

164
164
Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Beerschot stoomt door in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk ...

70
70
‘Cercle Brugge hakt knoop door over ontslag Lars Friis’

De druk begint te stijgen in de Jupiler Pro League. De eerste kloofjes worden geslagen en ...

352
352
Kane onthult na Gouden Bal-winst update over Kompany

Harry Kane heeft Ballon d’Or gewonnen. De Engelsman kende een topseizoen bij Bayern ...

146
146
‘Hommeles bij Antwerp: Frey en Compper op ramkoers’

Royal Antwerp FC wist afgelopen speeldag eindelijk nog eens te winnen. Zwarte beest Sporting ...

371
371
Crisis bij Standard na 0 op 12? "Dit werkt niet"

Standard zit met een stevige kater. De Rouches pakten geen enkel punt uit hun laatste vier ...

81
81
'Keiharde strijd tussen Club en Anderlecht om smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern en het is duidelijk dat Antoine Sibierski die in januari ...

276
276
Franse pers trekt conclusie over Godts: "Dit is de avond dat..."

PSG won in Parijs met 2-0 van Olympique Lyon. Mika Godts was de grote roerganger en was goed voor ...

313
313
Tresoldi naar Arsenal in januari? Club Brugge reageert

Club Brugge is alweer bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart presteert goed in België en op ...

326
326
Anderlecht blijft verliezen: Teklak legt pijnpunt bloot

Anderlecht blijft volgens analist Alexandre Teklak met een opvallend probleem kampen: de Brusselaars ...

141
141
Gouden Bal-winnaar Kane heeft bijzondere boodschap voor Kompany

Harry Kane werd uitgeroepen tot de winnaar van de Gouden Bal. De Engelse aanvaller gaf bij de ...

317
317
Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

De competitie is nog maar negen speeldagen ver in de Jupiler Pro League. Er zijn nog 75 punten te ...

584
584
‘Ballon d’Or: Spanje en Engeland maken Courtois af’

Thibaut Courtois (34) werd maandagavond in Londen derde bij de verkiezing voor beste doelman van de ...

595
595
'Standard neemt beslissing over ontslag Euvrard'

Een 0 op 12. Bij veel voetbalclubs is dat voldoende om de telefoon van de trainer roodgloeiend te ...

198
198

Meer sportnieuws