TRANSFERUURTJE: 'Club weigert eerste bod, Real Madrid wil De Bruyne'

1552
TRANSFERUURTJE: 'Club weigert eerste bod, Real Madrid wil De Bruyne'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Emmanuel Dennis kan rekenen op de interesse van verschillende ploegen, daarbij ook Sampdoria. Het Nigeriaanse The Nation bevestigt nu dat de Italiaanse club via via al een bod heeft uitgebracht van iets meer dan 12 miljoen. Maar dat kon meteen de prullenmand in, zo zou Club Brugge duidelijk hebben gemaakt dat het momenteel mikt op een som van 25 à 30 miljoen euro. De kans dat de club uit Genoa aan die voorwaarden zal voldoen is bijzonder klein.

Zulte Waregem wil zijn kern nog verder afslanken. Drie spelers zullen de komende dagen/weken het Regenboogstadion nog verlaten, aldus Het Laatste Nieuws. Fredrik Oldrup Jensen is al vertrokken en tekende een tweejarig contract bij Valerenga. Die club bevestigde zijn komst officieel. Verder zullen ook Luka Zarandia (Arka Gdynia) en Idrissa Sylla (China) wellicht nog andere oorden opzoeken.

BUITENLAND
Manchester City hoopt door een juridische strijd alsnog onder zijn Europese schorsing te komen, zo niet dreigt een heuse leegloop in het Etihad Stadium. Volgens het Spaanse Mundo Deportivo zou vooral Real Madrid willen toeslaan bij de Engelse titelverdediger. De Koninklijke zou twee steunpilaren in het vizier hebben: Raheem Sterling en ... Kevin De Bruyne. De spelmaker wordt al een tijdje hier en daar gelinkt aan Real en door de situatie van City zou de interesse behoorlijk concreet worden

Real Madrid lijkt dus opnieuw een drukke zomermercato tegemoet te gaan. Na de inspanning van vorig jaar wil de Koninklijke zijn selectie zoals gezegd verder finetunen, maar ook aan uitgaande zijde mogen een aantal transfers verwacht worden. Volgens The Sun mag Isco zeker vertrekken, Arsenal en Chelsea zouden alvast paraat staan.

Het heeft er alle schijn van dat Olivier Giroud na het seizoen vertrekt bij Chelsea. Volgens The Telegraph wil Lazio de Franse spits graag inlijven. De 33-jarige routinier beschikt bij The Blues over een aflopend contract, waardoor geïnteresseerde clubs niet te lang willen wachten. Willian zou dan weer gaan verlengen op Stamford Bridge.

LEES OOK: Chelsea maakt dezelfde fout: "Nieuwe De Bruyne of Lukaku"

Zou Real Madrid een goede bestemming zijn voor KDB?

Meest recent

Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

2
2
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

40
40
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

25
25
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

55
55
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

47
47
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

65
65
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

57
57
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

265
265
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

47
47
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

55
55
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

273
273
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

254
254
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

206
206
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

167
167
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

106
106
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

198
198
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

255
255
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

122
122
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

142
142
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

218
218
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

170
170
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

243
243
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

430
430

Meer sportnieuws