TRANSFERUURTJE: 'Club weigert eerste bod, Real Madrid wil De Bruyne'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club weigert eerste bod, Real Madrid wil De Bruyne'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Emmanuel Dennis kan rekenen op de interesse van verschillende ploegen, daarbij ook Sampdoria. Het Nigeriaanse The Nation bevestigt nu dat de Italiaanse club via via al een bod heeft uitgebracht van iets meer dan 12 miljoen. Maar dat kon meteen de prullenmand in, zo zou Club Brugge duidelijk hebben gemaakt dat het momenteel mikt op een som van 25 à 30 miljoen euro. De kans dat de club uit Genoa aan die voorwaarden zal voldoen is bijzonder klein.

Zulte Waregem wil zijn kern nog verder afslanken. Drie spelers zullen de komende dagen/weken het Regenboogstadion nog verlaten, aldus Het Laatste Nieuws. Fredrik Oldrup Jensen is al vertrokken en tekende een tweejarig contract bij Valerenga. Die club bevestigde zijn komst officieel. Verder zullen ook Luka Zarandia (Arka Gdynia) en Idrissa Sylla (China) wellicht nog andere oorden opzoeken.

BUITENLAND
Manchester City hoopt door een juridische strijd alsnog onder zijn Europese schorsing te komen, zo niet dreigt een heuse leegloop in het Etihad Stadium. Volgens het Spaanse Mundo Deportivo zou vooral Real Madrid willen toeslaan bij de Engelse titelverdediger. De Koninklijke zou twee steunpilaren in het vizier hebben: Raheem Sterling en ... Kevin De Bruyne. De spelmaker wordt al een tijdje hier en daar gelinkt aan Real en door de situatie van City zou de interesse behoorlijk concreet worden

Real Madrid lijkt dus opnieuw een drukke zomermercato tegemoet te gaan. Na de inspanning van vorig jaar wil de Koninklijke zijn selectie zoals gezegd verder finetunen, maar ook aan uitgaande zijde mogen een aantal transfers verwacht worden. Volgens The Sun mag Isco zeker vertrekken, Arsenal en Chelsea zouden alvast paraat staan.

Het heeft er alle schijn van dat Olivier Giroud na het seizoen vertrekt bij Chelsea. Volgens The Telegraph wil Lazio de Franse spits graag inlijven. De 33-jarige routinier beschikt bij The Blues over een aflopend contract, waardoor geïnteresseerde clubs niet te lang willen wachten. Willian zou dan weer gaan verlengen op Stamford Bridge.

LEES OOK: De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Zou Real Madrid een goede bestemming zijn voor KDB?

Meest recent

Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

1
1
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

107
107
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

11
11
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

28
28
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

25
25
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

166
166
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

33
33
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

48
48
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

39
39
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

164
164
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

233
233
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

183
183
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

180
180
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

67
67
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

149
149
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

279
279
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

271
271
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

114
114
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

337
337
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

144
144
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

206
206
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

494
494
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

448
448
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

502
502

Meer sportnieuws