Cercle leeft weer helemaal na eerste uitzege, KVO onderuit tegen KVK

door
Cercle leeft weer helemaal na eerste uitzege, KVO onderuit tegen KVK

De degradatiestrijd lijkt de komende weken toch nog bijzonder spannend te worden. Cercle Brugge leeft plots weer helemaal nadat het in Sint-Truiden zijn eerste uitzege van het seizoen en zijn tweede overwinning op rij pakte. Het profiteert zo optimaal van de eerdere nederlaag van Waasland-Beveren op Club en het feit dat KV Oostende thuis de boot in ging tegen KV Kortrijk.


STVV - CERCLE BRUGGE 0-1
Cercle won vorige week in blessuretijd van KV Mechelen en op Stayen wou het duidelijk op dat elan doorgaan. Tegen een matig STVV kreeg het de beste kansen, maar het vizier van De Belder en vooral Eppel stond niet scherp. Gelukkig was er nog aanvoerder Hoggas, die rond het uur met een knappe vrije trap toch voor 0-1 zorgde. Cercle kroop daarna achteruit en moest nog bibberen, maar trok uiteindelijk wel de zege over de streep. Het nadert zo tot op drie punten van Waasland-Beveren en vier van KV Oostende.

Scoreverloop: 63' Hoggas (0-1)

KV OOSTENDE - KV KORTRIJK 0-3
Het waaide stevig aan de kust en daardoor was het moeilijk goed voetbal te brengen. In de eerste helft kregen we wel enkele kansjes te zien, de voornaamste voor Moffi. Die profiteerde van een te korte terugspeelbal van Faes, maar raakte niet voorbij Dutoit. De Nigeriaanse spits kreeg in de tweede helft echter een herkansing en trof deze keer wel raak. KVO had geen antwoord meer in huis en in blessuretijd liepen de bezoekers nog uit tot 0-3. De kustploeg moet zo weer achterom kijken en vrezen voor het naderende Cercle.

Scoreverloop: 59' Moffi (0-1), 90'+1' Van der Bruggen (0-2), 90'+4' Gueye (0-3)

LEES OOK: Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Zal Cercle zich nog redden?

Meest recent

De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

12
12
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

21
21
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

40
40
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

24
24
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

60
60
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

197
197
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

225
225
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

230
230
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

321
321
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

272
272
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

140
140
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

49
49
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

237
237
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

66
66
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

517
517
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

431
431
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

162
162
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

250
250
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

936
936
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

147
147
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

570
570
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

286
286
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

69
69

Meer sportnieuws