Club maakt zich geen zorgen over Man Utd: "Het wordt totaal anders"

door
Club maakt zich geen zorgen over Man Utd:

Club Brugge kon tegen Waasland-Beveren helemaal niet overtuigen, maar uiteindelijk kwam het toch met de schrik vrij dankzij twee goals van Mats Rits. De middenvelder bezorgde zijn ploeg in de 95ste minuut wel de zege, maar veel vertrouwen met het oog op de komst van Manchester United donderdag zal Club niet getankt hebben.


"Het kwam erop aan om een gaatje te vinden en dat lukte ook, maar na een minuut of zeven in de tweede helft maken ze dan gelijk. Op de counter gaan we in de fout en nadien kunnen ze weer achteruit kruipen. Dat is ook hun volste recht en Waasland-Beveren heeft het ook goed gedaan. Bij ons lag het tempo wat te laag of was onze laatste pass niet zuiver. Of bij de stilstaande fases viel de bal net niet goed, zoals bij de kans van Ricca", analyseerde Rits bij Radio 1.

Zorgen maakt Rits zich echter niet. "We zullen de match van vanavond analyseren en daarna verhuist de focus dan richting Man United. Het wedstrijdverloop wordt totaal anders dan vanavond, United zal hier niet met elf man voor doel komen spelen."

LEES OOK: Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Zal deze match invloed hebben op die van donderdag?

Meest recent

Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

57
57
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

118
118
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

115
115
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

298
298
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

336
336
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

130
130
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

133
133
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

316
316
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

73
73
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

153
153
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

538
538
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

168
168
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

323
323
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

581
581
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

199
199
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

109
109
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

186
186
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

172
172
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

465
465
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

90
90
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

210
210
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

831
831
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

701
701
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

380
380
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

629
629

Meer sportnieuws