TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Man City, Real heeft grootse plannen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Man City, Real heeft grootse plannen'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens het bestuur van zijn huidige club San Lorenzo zou Club Brugge komende zomer een nieuwe poging willen ondernemen voor Aldolfo Gaich. De Argentijnse spits zet bij Fox Sports de deur voor zomertransfer open, maar verwacht dat er nog interessantere ploegen zich zullen melden. Emmanuel Dennis zou na het seizoen dan weer het uitgaande transferrecord moeten breken. Zijn makelaar William D'Avila laat in Het Laatste Nieuws weten dat cliënt zeker een bedrag van om en bij de 25 miljoen euro moet kunnen opbrengen.

Charleroi zou weldra opnieuw een uitgaande toptransfer kunnen afsluiten. Volgens Sport/Voetbalmagazine is de kans groot dat verdedigende middenvelder Marco Ilaimaharitra het Zwarte Land gaat verlaten. Volgens het betrouwbare weekblad zal de volgende stap die naar het buitenland zijn. De Belgische topclubs zouden hem financieel mogelijk al niet meer kunnen betalen.

BUITENLAND
Manchester City werd door de UEFA voor twee seizoenen geschorst van Europees voetbal. De club gaat wel nog in beroep, maar zonder vrijspraak dreigt een heuse leegloop. AS schrijft alvast dat een vertrek van Pep Guardiola naar Juventus nooit dichter was. Volgens Fox Sports zullen ook heel wat spelers willen vertrekken indien er geen Champions League-voetbal inzit: Sergio Agüero, Raheem Sterling, Leroy Sané, ... . Bij The Sun duidt men Kevin De Bruyne zelfs aan als grootste kanshebber voor een transfer indien het doemscenario zich voltrekt.

FC Barcelona mikt al een tijdje op de diensten van Lautaro Martinez. Vooralsnog stond het prijskaartje van Internazionale een samenwerking in Camp Nou in de weg en dat zou zomaar eens grote gevolgen kunnen hebben. Volgens TyC Sport wil Real Madrid zich namelijk óók in de strijd mengen. De Madrilenen zouden hem zelfs al een persoonlijk voorstel hebben gedaan.

Verder zou de Koninklijke ook een nieuwe controlerende middenvelder willen aantrekken. Marca bericht nu dat Eduardo Camavinga op pole position ligt voor die functie. De pas zeventienjarige controleur van Stade Rennes is dit seizoen een revelatie in de Ligue 1 en won de prijs voor beste speler in de eerste seizoenshelft in Frankrijk. Hierdoor is zijn prijskaartje wel vrij pittig. Zo zou de Fransman liefst 50 à 60 miljoen euro moeten kosten.

Ajax gaat deze zomer het eigen transferrecord aan diggelen slaan. Volgens de Braziliaanse media hebben de Amsterdammers met Sao Paulo een principeakkoord bereikt over de transfer van Antony naar de Johan Cruijff ArenA. UOL Esporte meldt dat Ajax naar verluidt een vast bedrag van 20 miljoen euro betaalt voor zijn aanwinst, met daarbovenop maximaal 5 miljoen euro aan bonussen

LEES OOK: De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Denkt u dat KDB volgend seizoen nog voor City speelt?

Meest recent

Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

2
2
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

87
87
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

26
26
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

248
248
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

17
17
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

304
304
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

107
107
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

225
225
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

386
386
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

253
253
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

265
265
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

466
466
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

491
491
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

277
277
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

241
241
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

295
295
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

155
155
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

334
334
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

82
82
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

248
248
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

393
393
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

315
315
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

323
323
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

312
312
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

408
408

Meer sportnieuws