TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Man City, Real heeft grootse plannen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Man City, Real heeft grootse plannen'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens het bestuur van zijn huidige club San Lorenzo zou Club Brugge komende zomer een nieuwe poging willen ondernemen voor Aldolfo Gaich. De Argentijnse spits zet bij Fox Sports de deur voor zomertransfer open, maar verwacht dat er nog interessantere ploegen zich zullen melden. Emmanuel Dennis zou na het seizoen dan weer het uitgaande transferrecord moeten breken. Zijn makelaar William D'Avila laat in Het Laatste Nieuws weten dat cliënt zeker een bedrag van om en bij de 25 miljoen euro moet kunnen opbrengen.

Charleroi zou weldra opnieuw een uitgaande toptransfer kunnen afsluiten. Volgens Sport/Voetbalmagazine is de kans groot dat verdedigende middenvelder Marco Ilaimaharitra het Zwarte Land gaat verlaten. Volgens het betrouwbare weekblad zal de volgende stap die naar het buitenland zijn. De Belgische topclubs zouden hem financieel mogelijk al niet meer kunnen betalen.

BUITENLAND
Manchester City werd door de UEFA voor twee seizoenen geschorst van Europees voetbal. De club gaat wel nog in beroep, maar zonder vrijspraak dreigt een heuse leegloop. AS schrijft alvast dat een vertrek van Pep Guardiola naar Juventus nooit dichter was. Volgens Fox Sports zullen ook heel wat spelers willen vertrekken indien er geen Champions League-voetbal inzit: Sergio Agüero, Raheem Sterling, Leroy Sané, ... . Bij The Sun duidt men Kevin De Bruyne zelfs aan als grootste kanshebber voor een transfer indien het doemscenario zich voltrekt.

FC Barcelona mikt al een tijdje op de diensten van Lautaro Martinez. Vooralsnog stond het prijskaartje van Internazionale een samenwerking in Camp Nou in de weg en dat zou zomaar eens grote gevolgen kunnen hebben. Volgens TyC Sport wil Real Madrid zich namelijk óók in de strijd mengen. De Madrilenen zouden hem zelfs al een persoonlijk voorstel hebben gedaan.

Verder zou de Koninklijke ook een nieuwe controlerende middenvelder willen aantrekken. Marca bericht nu dat Eduardo Camavinga op pole position ligt voor die functie. De pas zeventienjarige controleur van Stade Rennes is dit seizoen een revelatie in de Ligue 1 en won de prijs voor beste speler in de eerste seizoenshelft in Frankrijk. Hierdoor is zijn prijskaartje wel vrij pittig. Zo zou de Fransman liefst 50 à 60 miljoen euro moeten kosten.

Ajax gaat deze zomer het eigen transferrecord aan diggelen slaan. Volgens de Braziliaanse media hebben de Amsterdammers met Sao Paulo een principeakkoord bereikt over de transfer van Antony naar de Johan Cruijff ArenA. UOL Esporte meldt dat Ajax naar verluidt een vast bedrag van 20 miljoen euro betaalt voor zijn aanwinst, met daarbovenop maximaal 5 miljoen euro aan bonussen

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

Denkt u dat KDB volgend seizoen nog voor City speelt?

Meest recent

'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

45
45
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

39
39
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

87
87
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

105
105
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

428
428
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

57
57
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

229
229
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

67
67
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

122
122
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

745
745
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

88
88
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

199
199
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

493
493
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

127
127
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

351
351
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

76
76
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

420
420
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

781
781
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

228
228
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

749
749
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

179
179
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

405
405
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

119
119
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

251
251

Meer sportnieuws