TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Man City, Real heeft grootse plannen'

437 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Man City, Real heeft grootse plannen'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens het bestuur van zijn huidige club San Lorenzo zou Club Brugge komende zomer een nieuwe poging willen ondernemen voor Aldolfo Gaich. De Argentijnse spits zet bij Fox Sports de deur voor zomertransfer open, maar verwacht dat er nog interessantere ploegen zich zullen melden. Emmanuel Dennis zou na het seizoen dan weer het uitgaande transferrecord moeten breken. Zijn makelaar William D'Avila laat in Het Laatste Nieuws weten dat cliënt zeker een bedrag van om en bij de 25 miljoen euro moet kunnen opbrengen.

Charleroi zou weldra opnieuw een uitgaande toptransfer kunnen afsluiten. Volgens Sport/Voetbalmagazine is de kans groot dat verdedigende middenvelder Marco Ilaimaharitra het Zwarte Land gaat verlaten. Volgens het betrouwbare weekblad zal de volgende stap die naar het buitenland zijn. De Belgische topclubs zouden hem financieel mogelijk al niet meer kunnen betalen.

BUITENLAND
Manchester City werd door de UEFA voor twee seizoenen geschorst van Europees voetbal. De club gaat wel nog in beroep, maar zonder vrijspraak dreigt een heuse leegloop. AS schrijft alvast dat een vertrek van Pep Guardiola naar Juventus nooit dichter was. Volgens Fox Sports zullen ook heel wat spelers willen vertrekken indien er geen Champions League-voetbal inzit: Sergio Agüero, Raheem Sterling, Leroy Sané, ... . Bij The Sun duidt men Kevin De Bruyne zelfs aan als grootste kanshebber voor een transfer indien het doemscenario zich voltrekt.

FC Barcelona mikt al een tijdje op de diensten van Lautaro Martinez. Vooralsnog stond het prijskaartje van Internazionale een samenwerking in Camp Nou in de weg en dat zou zomaar eens grote gevolgen kunnen hebben. Volgens TyC Sport wil Real Madrid zich namelijk óók in de strijd mengen. De Madrilenen zouden hem zelfs al een persoonlijk voorstel hebben gedaan.

Verder zou de Koninklijke ook een nieuwe controlerende middenvelder willen aantrekken. Marca bericht nu dat Eduardo Camavinga op pole position ligt voor die functie. De pas zeventienjarige controleur van Stade Rennes is dit seizoen een revelatie in de Ligue 1 en won de prijs voor beste speler in de eerste seizoenshelft in Frankrijk. Hierdoor is zijn prijskaartje wel vrij pittig. Zo zou de Fransman liefst 50 à 60 miljoen euro moeten kosten.

Ajax gaat deze zomer het eigen transferrecord aan diggelen slaan. Volgens de Braziliaanse media hebben de Amsterdammers met Sao Paulo een principeakkoord bereikt over de transfer van Antony naar de Johan Cruijff ArenA. UOL Esporte meldt dat Ajax naar verluidt een vast bedrag van 20 miljoen euro betaalt voor zijn aanwinst, met daarbovenop maximaal 5 miljoen euro aan bonussen

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Denkt u dat KDB volgend seizoen nog voor City speelt?

Meest recent

'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

34
34
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

116
116
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

208
208
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

243
243
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

211
211
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

104
104
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

304
304
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

204
204
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

124
124
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

93
93
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

123
123
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

171
171
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

117
117
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

91
91
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

442
442
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

110
110
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

295
295
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

293
293
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

163
163
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

391
391
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

237
237
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

173
173
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

465
465
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

150
150

Meer sportnieuws