TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Man City, Real heeft grootse plannen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Man City, Real heeft grootse plannen'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens het bestuur van zijn huidige club San Lorenzo zou Club Brugge komende zomer een nieuwe poging willen ondernemen voor Aldolfo Gaich. De Argentijnse spits zet bij Fox Sports de deur voor zomertransfer open, maar verwacht dat er nog interessantere ploegen zich zullen melden. Emmanuel Dennis zou na het seizoen dan weer het uitgaande transferrecord moeten breken. Zijn makelaar William D'Avila laat in Het Laatste Nieuws weten dat cliënt zeker een bedrag van om en bij de 25 miljoen euro moet kunnen opbrengen.

Charleroi zou weldra opnieuw een uitgaande toptransfer kunnen afsluiten. Volgens Sport/Voetbalmagazine is de kans groot dat verdedigende middenvelder Marco Ilaimaharitra het Zwarte Land gaat verlaten. Volgens het betrouwbare weekblad zal de volgende stap die naar het buitenland zijn. De Belgische topclubs zouden hem financieel mogelijk al niet meer kunnen betalen.

BUITENLAND
Manchester City werd door de UEFA voor twee seizoenen geschorst van Europees voetbal. De club gaat wel nog in beroep, maar zonder vrijspraak dreigt een heuse leegloop. AS schrijft alvast dat een vertrek van Pep Guardiola naar Juventus nooit dichter was. Volgens Fox Sports zullen ook heel wat spelers willen vertrekken indien er geen Champions League-voetbal inzit: Sergio Agüero, Raheem Sterling, Leroy Sané, ... . Bij The Sun duidt men Kevin De Bruyne zelfs aan als grootste kanshebber voor een transfer indien het doemscenario zich voltrekt.

FC Barcelona mikt al een tijdje op de diensten van Lautaro Martinez. Vooralsnog stond het prijskaartje van Internazionale een samenwerking in Camp Nou in de weg en dat zou zomaar eens grote gevolgen kunnen hebben. Volgens TyC Sport wil Real Madrid zich namelijk óók in de strijd mengen. De Madrilenen zouden hem zelfs al een persoonlijk voorstel hebben gedaan.

Verder zou de Koninklijke ook een nieuwe controlerende middenvelder willen aantrekken. Marca bericht nu dat Eduardo Camavinga op pole position ligt voor die functie. De pas zeventienjarige controleur van Stade Rennes is dit seizoen een revelatie in de Ligue 1 en won de prijs voor beste speler in de eerste seizoenshelft in Frankrijk. Hierdoor is zijn prijskaartje wel vrij pittig. Zo zou de Fransman liefst 50 à 60 miljoen euro moeten kosten.

Ajax gaat deze zomer het eigen transferrecord aan diggelen slaan. Volgens de Braziliaanse media hebben de Amsterdammers met Sao Paulo een principeakkoord bereikt over de transfer van Antony naar de Johan Cruijff ArenA. UOL Esporte meldt dat Ajax naar verluidt een vast bedrag van 20 miljoen euro betaalt voor zijn aanwinst, met daarbovenop maximaal 5 miljoen euro aan bonussen

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Denkt u dat KDB volgend seizoen nog voor City speelt?

Meest recent

Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

13
13
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

23
23
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

223
223
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

236
236
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

234
234
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

65
65
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

522
522
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

533
533
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

280
280
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

97
97
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

140
140
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

48
48
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

79
79
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

402
402
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

54
54
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

54
54
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

135
135
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

131
131
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

192
192
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

42
42
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

169
169
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

370
370
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

118
118
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

215
215
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

61
61

Meer sportnieuws