TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Man City, Real heeft grootse plannen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Man City, Real heeft grootse plannen'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens het bestuur van zijn huidige club San Lorenzo zou Club Brugge komende zomer een nieuwe poging willen ondernemen voor Aldolfo Gaich. De Argentijnse spits zet bij Fox Sports de deur voor zomertransfer open, maar verwacht dat er nog interessantere ploegen zich zullen melden. Emmanuel Dennis zou na het seizoen dan weer het uitgaande transferrecord moeten breken. Zijn makelaar William D'Avila laat in Het Laatste Nieuws weten dat cliënt zeker een bedrag van om en bij de 25 miljoen euro moet kunnen opbrengen.

Charleroi zou weldra opnieuw een uitgaande toptransfer kunnen afsluiten. Volgens Sport/Voetbalmagazine is de kans groot dat verdedigende middenvelder Marco Ilaimaharitra het Zwarte Land gaat verlaten. Volgens het betrouwbare weekblad zal de volgende stap die naar het buitenland zijn. De Belgische topclubs zouden hem financieel mogelijk al niet meer kunnen betalen.

BUITENLAND
Manchester City werd door de UEFA voor twee seizoenen geschorst van Europees voetbal. De club gaat wel nog in beroep, maar zonder vrijspraak dreigt een heuse leegloop. AS schrijft alvast dat een vertrek van Pep Guardiola naar Juventus nooit dichter was. Volgens Fox Sports zullen ook heel wat spelers willen vertrekken indien er geen Champions League-voetbal inzit: Sergio Agüero, Raheem Sterling, Leroy Sané, ... . Bij The Sun duidt men Kevin De Bruyne zelfs aan als grootste kanshebber voor een transfer indien het doemscenario zich voltrekt.

FC Barcelona mikt al een tijdje op de diensten van Lautaro Martinez. Vooralsnog stond het prijskaartje van Internazionale een samenwerking in Camp Nou in de weg en dat zou zomaar eens grote gevolgen kunnen hebben. Volgens TyC Sport wil Real Madrid zich namelijk óók in de strijd mengen. De Madrilenen zouden hem zelfs al een persoonlijk voorstel hebben gedaan.

Verder zou de Koninklijke ook een nieuwe controlerende middenvelder willen aantrekken. Marca bericht nu dat Eduardo Camavinga op pole position ligt voor die functie. De pas zeventienjarige controleur van Stade Rennes is dit seizoen een revelatie in de Ligue 1 en won de prijs voor beste speler in de eerste seizoenshelft in Frankrijk. Hierdoor is zijn prijskaartje wel vrij pittig. Zo zou de Fransman liefst 50 à 60 miljoen euro moeten kosten.

Ajax gaat deze zomer het eigen transferrecord aan diggelen slaan. Volgens de Braziliaanse media hebben de Amsterdammers met Sao Paulo een principeakkoord bereikt over de transfer van Antony naar de Johan Cruijff ArenA. UOL Esporte meldt dat Ajax naar verluidt een vast bedrag van 20 miljoen euro betaalt voor zijn aanwinst, met daarbovenop maximaal 5 miljoen euro aan bonussen

LEES OOK: 'Chaos in Pro League: Genk twijfelt, RSCA naar rechtbank?'

Denkt u dat KDB volgend seizoen nog voor City speelt?

Meest recent

Van der Elst trekt streng oordeel na WK-afgang U17

Het WK U17 is uiteindelijk een afknapper geworden voor de Jonge Duivels. Ze waren met hoge ...

14
14
Vanderhaeghe deelt sneertje uit aan Hayen, Hubert en co

De interlandbreak is vaak een moment voor trainerswissels en ook deze maand was het weer raak bij ...

30
30
Anderlecht-legende Jurion verrast met 3 favoriete spelers

Bij Anderlecht hopen ze zich weer te kunnen gaan mengen in de titelstrijd na de overwinningen tegen ...

28
28
Kroatië plaatst zich voor WK, Oranje en Duitsland wachten nog

De kwalificatiecampagne voor het WK is in zijn laatste fase aanbeland. Vrijdagavond wist ...

40
40
'Chelsea en Barça kampen om gewezen JPL-ster'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

22
22
Rode Duivel blijft op de sukkel: WK al een utopie?

Helemaal zeker zijn ze nog niet, maar we mogen er van uitgaan dat de Rode Duivels volgende zomer op ...

27
27
Vanderhaeghe blijft hopen op topclub: "Hij is mijn vriend"

Yves Vanderhaeghe is terug op de Belgische velden. De ervaren trainer maakte deze week een ...

69
69
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes ...

145
145
'Tottenham mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

Enkele jaren geleden was Tottenham nog een haven voor Rode Duivels. Met Toby Alderweireld, Jan ...

36
36
'Club haalt opgelucht adem na transferupdate, Union vreest'

Bij Club Brugge moeten ze in de komende mercato's het vertrek van heel wat sterkhouders vrezen. De ...

78
78
Argentinië pakt vlotte zege, droom voor Union-speler

In de komende dagen worden de laatste tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. In ...

48
48
'Strijd om De Cat los: Bayern doet monsterbod'

De passage van Nathan De Cat op het WK U17 was er één van korte duur, want de Jonge ...

664
664
Bijzonder povere Jonge Duivels incasseren mokerslag

De U17 speelden een pover WK, de beloften zijn voorlopig ook wisselvallig bezig in hun ...

95
95
Tielemans: "Dit leeft héél erg bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels nemen het zaterdag om 15u op tegen Kazachstan. Daar zullen ze zich wellicht plaatsen ...

58
58
Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Kylian Mbappé was weer trefzeker voor Frankrijk. De aanvaller heeft een historische mijlpaal ...

30
30
Club Brugge oefent tegen Hoefkens: opvallende afwezige

Club Brugge zendt haar zonen uit, want tijdens de break zag Nicky Hayen opnieuw heel wat volk ...

225
225
'Club Brugge houdt adem in: Hayen richting uitgang?'

De voorbije weken werd Club Brugge opgeschrikt door geruchten vanuit Glasgow, waar Nicky Hayen in de ...

258
258
Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

198
198
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

79
79
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

249
249
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

806
806
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

282
282
'Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League'

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

647
647
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

35
35
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

97
97

Meer sportnieuws