'Europese sanctie leidt gigantische exodus in bij Manchester City'

door
'Europese sanctie leidt gigantische exodus in bij Manchester City'

Manchester City dreigt de komende twee seizoenen te ontbreken in de Champions League door een sanctie van de UEFA. Er is al protest aangetekend bij het TAS, maar het doemscenario dreigt nu al zware gevolgen op te leveren. Pep Guardiola trekt mogelijk zijn conclusies en ook verschillende sterspelers zouden andere oorden willen opzoeken.


De toekomst van Guardiola is ondanks een contract tot medio 2021 al langer onzeker. De Spanjaard liet onlangs nog weten dat het niet winnen van de Champions League hem waarschijnlijk zijn baan kost, nu de landstitel een onhaalbare missie is geworden. Maar anderzijds is het ook zéér twijfelachtig of Guardiola in Manchester wil blijven als de club ontbreekt op het hoogste podium in Europa. Volgens AS is de kans op een overgang naar Juventus in ieder geval een pak groter geworden.

En ook binnen de spelersgroep moet gevreesd worden voor een ware exodus. Bij Fox Sports bijvoorbeeld, laat men verstaan dat de grootste namen binnen de club mikken op Champions League-succes en dat ze niet zomaar twee seizoenen in de prullenmand zullen smijten. Leroy Sané zou in ieder geval nog meer geneigd zijn om komende zomer naar Bayern München te trekken. Ook Sergio Agüero en Raheem Sterling zouden volgens diverse bronnen niet lang twijfelen bij een interessante aanbieding.

DE BRUYNE
Maar de grootste kanshebber op een megatransfer, is volgens The Sun toch Kevin De Bruyne. Onze landgenoot blijft razend ambitieus en zit stilaan in de beste jaren van zijn carrière. "Elke club ter wereld, zonder uitzondering, zou de kans grijpen om De Bruyne vast te leggen. Hij is gewoonweg het juweel op de kroon bij City en is veel te goed om niet deel te nemen aan de grootste clubcompetitie ter wereld", schrijft de krant.

LEES OOK: De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

De Bruyne blijft indien de straf van City behouden blijft ...

Meest recent

Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

110
110
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

131
131
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

59
59
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

140
140
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

344
344
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

42
42
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

93
93
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

44
44
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

204
204
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

149
149
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

55
55
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

55
55
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

86
86
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

183
183
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

122
122
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

109
109
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

371
371
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

91
91
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

99
99
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

725
725
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

234
234
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

276
276
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

74
74
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

117
117

Meer sportnieuws