'Europese sanctie leidt gigantische exodus in bij Manchester City'

door
'Europese sanctie leidt gigantische exodus in bij Manchester City'

Manchester City dreigt de komende twee seizoenen te ontbreken in de Champions League door een sanctie van de UEFA. Er is al protest aangetekend bij het TAS, maar het doemscenario dreigt nu al zware gevolgen op te leveren. Pep Guardiola trekt mogelijk zijn conclusies en ook verschillende sterspelers zouden andere oorden willen opzoeken.


De toekomst van Guardiola is ondanks een contract tot medio 2021 al langer onzeker. De Spanjaard liet onlangs nog weten dat het niet winnen van de Champions League hem waarschijnlijk zijn baan kost, nu de landstitel een onhaalbare missie is geworden. Maar anderzijds is het ook zéér twijfelachtig of Guardiola in Manchester wil blijven als de club ontbreekt op het hoogste podium in Europa. Volgens AS is de kans op een overgang naar Juventus in ieder geval een pak groter geworden.

En ook binnen de spelersgroep moet gevreesd worden voor een ware exodus. Bij Fox Sports bijvoorbeeld, laat men verstaan dat de grootste namen binnen de club mikken op Champions League-succes en dat ze niet zomaar twee seizoenen in de prullenmand zullen smijten. Leroy Sané zou in ieder geval nog meer geneigd zijn om komende zomer naar Bayern München te trekken. Ook Sergio Agüero en Raheem Sterling zouden volgens diverse bronnen niet lang twijfelen bij een interessante aanbieding.

DE BRUYNE
Maar de grootste kanshebber op een megatransfer, is volgens The Sun toch Kevin De Bruyne. Onze landgenoot blijft razend ambitieus en zit stilaan in de beste jaren van zijn carrière. "Elke club ter wereld, zonder uitzondering, zou de kans grijpen om De Bruyne vast te leggen. Hij is gewoonweg het juweel op de kroon bij City en is veel te goed om niet deel te nemen aan de grootste clubcompetitie ter wereld", schrijft de krant.

LEES OOK: Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De Bruyne blijft indien de straf van City behouden blijft ...

Meest recent

Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

14
14
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

37
37
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

76
76
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

129
129
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

223
223
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

283
283
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

105
105
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

89
89
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

185
185
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

559
559
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

208
208
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

754
754
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

204
204
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

133
133
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

165
165
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

248
248
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

673
673
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

73
73
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

393
393
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

338
338
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

188
188
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

442
442
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

208
208
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

75
75
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56

Meer sportnieuws