'Europese sanctie leidt gigantische exodus in bij Manchester City'

1819 stemmen
'Europese sanctie leidt gigantische exodus in bij Manchester City'

Manchester City dreigt de komende twee seizoenen te ontbreken in de Champions League door een sanctie van de UEFA. Er is al protest aangetekend bij het TAS, maar het doemscenario dreigt nu al zware gevolgen op te leveren. Pep Guardiola trekt mogelijk zijn conclusies en ook verschillende sterspelers zouden andere oorden willen opzoeken.


De toekomst van Guardiola is ondanks een contract tot medio 2021 al langer onzeker. De Spanjaard liet onlangs nog weten dat het niet winnen van de Champions League hem waarschijnlijk zijn baan kost, nu de landstitel een onhaalbare missie is geworden. Maar anderzijds is het ook zéér twijfelachtig of Guardiola in Manchester wil blijven als de club ontbreekt op het hoogste podium in Europa. Volgens AS is de kans op een overgang naar Juventus in ieder geval een pak groter geworden.

En ook binnen de spelersgroep moet gevreesd worden voor een ware exodus. Bij Fox Sports bijvoorbeeld, laat men verstaan dat de grootste namen binnen de club mikken op Champions League-succes en dat ze niet zomaar twee seizoenen in de prullenmand zullen smijten. Leroy Sané zou in ieder geval nog meer geneigd zijn om komende zomer naar Bayern München te trekken. Ook Sergio Agüero en Raheem Sterling zouden volgens diverse bronnen niet lang twijfelen bij een interessante aanbieding.

DE BRUYNE
Maar de grootste kanshebber op een megatransfer, is volgens The Sun toch Kevin De Bruyne. Onze landgenoot blijft razend ambitieus en zit stilaan in de beste jaren van zijn carrière. "Elke club ter wereld, zonder uitzondering, zou de kans grijpen om De Bruyne vast te leggen. Hij is gewoonweg het juweel op de kroon bij City en is veel te goed om niet deel te nemen aan de grootste clubcompetitie ter wereld", schrijft de krant.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
60

De Bruyne blijft indien de straf van City behouden blijft ...

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

13
13
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

23
23
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

17
17
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

26
26
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

27
27
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

84
84
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

93
93
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

365
365
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

71
71
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

138
138
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

286
286
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

853
853
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

479
479
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

878
878
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

153
153
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

424
424
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

801
801
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

554
554
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

154
154

Meer sportnieuws