'Europese sanctie leidt gigantische exodus in bij Manchester City'

1819 stemmen
'Europese sanctie leidt gigantische exodus in bij Manchester City'

Manchester City dreigt de komende twee seizoenen te ontbreken in de Champions League door een sanctie van de UEFA. Er is al protest aangetekend bij het TAS, maar het doemscenario dreigt nu al zware gevolgen op te leveren. Pep Guardiola trekt mogelijk zijn conclusies en ook verschillende sterspelers zouden andere oorden willen opzoeken.


De toekomst van Guardiola is ondanks een contract tot medio 2021 al langer onzeker. De Spanjaard liet onlangs nog weten dat het niet winnen van de Champions League hem waarschijnlijk zijn baan kost, nu de landstitel een onhaalbare missie is geworden. Maar anderzijds is het ook zéér twijfelachtig of Guardiola in Manchester wil blijven als de club ontbreekt op het hoogste podium in Europa. Volgens AS is de kans op een overgang naar Juventus in ieder geval een pak groter geworden.

En ook binnen de spelersgroep moet gevreesd worden voor een ware exodus. Bij Fox Sports bijvoorbeeld, laat men verstaan dat de grootste namen binnen de club mikken op Champions League-succes en dat ze niet zomaar twee seizoenen in de prullenmand zullen smijten. Leroy Sané zou in ieder geval nog meer geneigd zijn om komende zomer naar Bayern München te trekken. Ook Sergio Agüero en Raheem Sterling zouden volgens diverse bronnen niet lang twijfelen bij een interessante aanbieding.

DE BRUYNE
Maar de grootste kanshebber op een megatransfer, is volgens The Sun toch Kevin De Bruyne. Onze landgenoot blijft razend ambitieus en zit stilaan in de beste jaren van zijn carrière. "Elke club ter wereld, zonder uitzondering, zou de kans grijpen om De Bruyne vast te leggen. Hij is gewoonweg het juweel op de kroon bij City en is veel te goed om niet deel te nemen aan de grootste clubcompetitie ter wereld", schrijft de krant.

LEES OOK: Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

🚀

De Bruyne blijft indien de straf van City behouden blijft ...

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

198
198
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

155
155
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

61
61
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

52
52
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

483
483
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

233
233
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

106
106
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

109
109
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

114
114
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

10
10
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

91
91
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

268
268
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

107
107
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

390
390
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

97
97
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

36
36
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

134
134
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

550
550
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

204
204
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

70
70
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

347
347
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

265
265
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

138
138
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

193
193
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

516
516

Meer sportnieuws