'Europese sanctie leidt gigantische exodus in bij Manchester City'

door
'Europese sanctie leidt gigantische exodus in bij Manchester City'

Manchester City dreigt de komende twee seizoenen te ontbreken in de Champions League door een sanctie van de UEFA. Er is al protest aangetekend bij het TAS, maar het doemscenario dreigt nu al zware gevolgen op te leveren. Pep Guardiola trekt mogelijk zijn conclusies en ook verschillende sterspelers zouden andere oorden willen opzoeken.


De toekomst van Guardiola is ondanks een contract tot medio 2021 al langer onzeker. De Spanjaard liet onlangs nog weten dat het niet winnen van de Champions League hem waarschijnlijk zijn baan kost, nu de landstitel een onhaalbare missie is geworden. Maar anderzijds is het ook zéér twijfelachtig of Guardiola in Manchester wil blijven als de club ontbreekt op het hoogste podium in Europa. Volgens AS is de kans op een overgang naar Juventus in ieder geval een pak groter geworden.

En ook binnen de spelersgroep moet gevreesd worden voor een ware exodus. Bij Fox Sports bijvoorbeeld, laat men verstaan dat de grootste namen binnen de club mikken op Champions League-succes en dat ze niet zomaar twee seizoenen in de prullenmand zullen smijten. Leroy Sané zou in ieder geval nog meer geneigd zijn om komende zomer naar Bayern München te trekken. Ook Sergio Agüero en Raheem Sterling zouden volgens diverse bronnen niet lang twijfelen bij een interessante aanbieding.

DE BRUYNE
Maar de grootste kanshebber op een megatransfer, is volgens The Sun toch Kevin De Bruyne. Onze landgenoot blijft razend ambitieus en zit stilaan in de beste jaren van zijn carrière. "Elke club ter wereld, zonder uitzondering, zou de kans grijpen om De Bruyne vast te leggen. Hij is gewoonweg het juweel op de kroon bij City en is veel te goed om niet deel te nemen aan de grootste clubcompetitie ter wereld", schrijft de krant.

LEES OOK: Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

De Bruyne blijft indien de straf van City behouden blijft ...

Meest recent

Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

8
8
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

9
9
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

52
52
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

178
178
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

155
155
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

172
172
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

17
17
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

404
404
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

326
326
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

242
242
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

368
368
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

92
92
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

78
78
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

50
50
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

150
150
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

52
52
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

95
95
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

72
72
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

79
79
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

49
49
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

110
110
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

247
247
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

47
47
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

317
317
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

164
164

Meer sportnieuws