Gaich laat zich uit over transferflirt met Club Brugge

door
Gaich laat zich uit over transferflirt met Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen wintermercato Michael Krmencik in huis als nieuw spits, maar de Tsjechische krachtpatser was op Jan Breydel niet het plan-A. Blauw-Zwart hengelde immers lange tijd achter Adolfo Gaich. De Bruggelingen waren zelfs bereid het nationale transferrecord te verbreken voor de Argentijn.


Maar uiteindelijk bleef een akkoord over de jonge spits van San Lorenzo uit. Volgens manager Vincent Mannaert had dat veel te maken met zijn geschatte impact op korte termijn: dit seizoen zou hij zich logischerwijs moeten aanpassen als Zuid-Amerikaan voor de eerste keer in Europa. En in de zomer zou hij de volledige voorbereiding missen door de Olympische Spelen. Al zullen ook financiële perikelen ongetwijfeld een rol hebben gespeeld in het afketsen van de deal.

Gaich zelf, die wel degelijk openstond voor de overstap naar Jan Breydel, hield zich redelijk afzijdig gedurende de soap. Maar nu heeft hij toch een eerste keer gereageerd. Bij Fox Sports gaf de spits toe dat hij op zich wel openstond voor een verhuis naar Club. "Je wil altijd spelen voor de ploeg waar je fan van bent (San Lorenzo, red.), maar ik hield ook in gedachten dat een verkoop de club erg zou helpen. Ik weet echter niet of het echt een teleurstelling was dat het niet doorging, want er was toch nog niets getekend. Gelukkig heeft het me niet zo fel afgeleid. Mijn familie, mijn vriendin en mijn zaakwaarnemer hebben me daar goed mee geholpen", vertelde hij.

Volgens het bestuur van San Lorenzo wil Club Brugge komende zomer een nieuwe poging wagen voor de spits. Gaich sluit een overgang dan niet uit, al zet hij de deur ook open voor andere ploegen. "Mijn hoofd staat nu gericht op continuïteit en op goals maken in dit shirt. Maar hoe meer wedstrijden ik speel, hoe groter de kans op een transfer wordt. Ik heb het gevoel dat het nu niet doorging omdat er nog iets beter aankomt. Financieel gezien zou het een geweldige zet zijn geweest, maar ik denk niet in cijfers."

LEES OOK: Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

Club moet in de zomer een nieuwe poging wagen ...

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

40
40
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

98
98
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

249
249
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

396
396
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

319
319
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

85
85
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

262
262
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

226
226
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

200
200
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

531
531
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

323
323
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

597
597
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

617
617
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

710
710
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

143
143
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

565
565
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1292
1292
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

759
759
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

240
240
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

468
468
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

364
364
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

638
638
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1017
1017
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

358
358
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

868
868

Meer sportnieuws