Jordan verdedigt Romelu: "Christian, Divock en Michy waren allen zogezegd beter"

door
Jordan verdedigt Romelu:

Jordan Lukaku spreekt nog zelden met de pers en daar heeft hij een reden voor. In een zeer pittig interview met Eleven Sports neemt hij geen blad voor de mond. Een openbaring in een tijd dat de clichés meer de regel worden. Jordan nam het op voor Romelu. Broederliefde.


"Eerst was er Benteke, maar die blesseerde zich aan de achillespees. Romelu speelde daardoor tegen Kroatië. Twee goals en kwalificatie. Merci. Dan was er het WK, waar hij slecht startte en Origi scoorde toen. Sonck zei toen: "Lukaku is nog jong, Origi ook en hij kan de spits voor de komende tien jaar worden." Hij vergeleek hem zelfs met de Braziliaan Ronaldo. Oké… Wie scoorde de belangrijkste goal op dat WK? Lukaku tegen de VS en wie gaf de assist op De Bruyne? Romelu."

"Dan kwam Batshuayi, die ik heel erg graag heb. 'Ze' hadden hem liever. Waarom? Dribbeltje hier, dribbeltje daar… Dan spraken ze over zijn techniek die uitstekend was… Doelpunten! Dat wil je toch van een aanvaller, toch? Neen, dat volstaat niet meer (ironisch). Hij moet schijnbewegingen maken, hij moet slalommen… Al zijn concurrenten waren zogezegd beter dan hem. Waarom is dat enkel zo bij hem? Dat gebeurt niet bij iemand anders."

Romelu Lukaku kreeg zeer veel kritiek van de fans en van bepaalde media, maar die hebben al jaren geen poot meer om op te staan. ‘Big Rom’ presteert altijd en overal. Jordan haalt uit naar de media en vooral één man. "Daarom spreken we amper nog met de media. Als ik één man zie… Stéphane Pauwels (beruchte Waalse journalist, nvdr.). Dan moeten wij eens praten. Hij zei: 'Maar goed dat de moeder van Lukaku geen derde kind heeft gekregen'. Je hebt het voetbal en op dat vlak mag je zeggen wat je wil. Dat is geen enkel probleem. Zij zijn echter ook profs en geen fans. Hij is toch een professional? Hij zei dat op een professioneel platform. Als ik hem zie, moeten we eens praten", zei Jordan op een zeer boze wijze.

LEES OOK: Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Mooi dat Jordan Lukaku zo open zijn mening durft te geven?

Meest recent

Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

57
57
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

39
39
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

117
117
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

136
136
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

150
150
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

162
162
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

325
325
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

117
117
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

85
85
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

47
47
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

48
48
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

28
28
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

145
145
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

100
100
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

53
53
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

376
376
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

131
131
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

550
550
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

606
606
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

85
85
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

390
390
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

253
253
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

319
319
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104

Meer sportnieuws