Jordan verdedigt Romelu: "Christian, Divock en Michy waren allen zogezegd beter"

door
Jordan verdedigt Romelu:

Jordan Lukaku spreekt nog zelden met de pers en daar heeft hij een reden voor. In een zeer pittig interview met Eleven Sports neemt hij geen blad voor de mond. Een openbaring in een tijd dat de clichés meer de regel worden. Jordan nam het op voor Romelu. Broederliefde.


"Eerst was er Benteke, maar die blesseerde zich aan de achillespees. Romelu speelde daardoor tegen Kroatië. Twee goals en kwalificatie. Merci. Dan was er het WK, waar hij slecht startte en Origi scoorde toen. Sonck zei toen: "Lukaku is nog jong, Origi ook en hij kan de spits voor de komende tien jaar worden." Hij vergeleek hem zelfs met de Braziliaan Ronaldo. Oké… Wie scoorde de belangrijkste goal op dat WK? Lukaku tegen de VS en wie gaf de assist op De Bruyne? Romelu."

"Dan kwam Batshuayi, die ik heel erg graag heb. 'Ze' hadden hem liever. Waarom? Dribbeltje hier, dribbeltje daar… Dan spraken ze over zijn techniek die uitstekend was… Doelpunten! Dat wil je toch van een aanvaller, toch? Neen, dat volstaat niet meer (ironisch). Hij moet schijnbewegingen maken, hij moet slalommen… Al zijn concurrenten waren zogezegd beter dan hem. Waarom is dat enkel zo bij hem? Dat gebeurt niet bij iemand anders."

Romelu Lukaku kreeg zeer veel kritiek van de fans en van bepaalde media, maar die hebben al jaren geen poot meer om op te staan. ‘Big Rom’ presteert altijd en overal. Jordan haalt uit naar de media en vooral één man. "Daarom spreken we amper nog met de media. Als ik één man zie… Stéphane Pauwels (beruchte Waalse journalist, nvdr.). Dan moeten wij eens praten. Hij zei: 'Maar goed dat de moeder van Lukaku geen derde kind heeft gekregen'. Je hebt het voetbal en op dat vlak mag je zeggen wat je wil. Dat is geen enkel probleem. Zij zijn echter ook profs en geen fans. Hij is toch een professional? Hij zei dat op een professioneel platform. Als ik hem zie, moeten we eens praten", zei Jordan op een zeer boze wijze.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

Mooi dat Jordan Lukaku zo open zijn mening durft te geven?

Meest recent

Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

12
12
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonde na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

18
18
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

27
27
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

63
63
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

102
102
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

111
111
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

12
12
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

227
227
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

272
272
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

99
99
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

527
527
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

80
80
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

215
215
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

213
213
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

94
94
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

519
519
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

151
151
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

334
334
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

260
260
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

51
51

Meer sportnieuws