Jordan verdedigt Romelu: "Christian, Divock en Michy waren allen zogezegd beter"

door
Jordan verdedigt Romelu:

Jordan Lukaku spreekt nog zelden met de pers en daar heeft hij een reden voor. In een zeer pittig interview met Eleven Sports neemt hij geen blad voor de mond. Een openbaring in een tijd dat de clichés meer de regel worden. Jordan nam het op voor Romelu. Broederliefde.


"Eerst was er Benteke, maar die blesseerde zich aan de achillespees. Romelu speelde daardoor tegen Kroatië. Twee goals en kwalificatie. Merci. Dan was er het WK, waar hij slecht startte en Origi scoorde toen. Sonck zei toen: "Lukaku is nog jong, Origi ook en hij kan de spits voor de komende tien jaar worden." Hij vergeleek hem zelfs met de Braziliaan Ronaldo. Oké… Wie scoorde de belangrijkste goal op dat WK? Lukaku tegen de VS en wie gaf de assist op De Bruyne? Romelu."

"Dan kwam Batshuayi, die ik heel erg graag heb. 'Ze' hadden hem liever. Waarom? Dribbeltje hier, dribbeltje daar… Dan spraken ze over zijn techniek die uitstekend was… Doelpunten! Dat wil je toch van een aanvaller, toch? Neen, dat volstaat niet meer (ironisch). Hij moet schijnbewegingen maken, hij moet slalommen… Al zijn concurrenten waren zogezegd beter dan hem. Waarom is dat enkel zo bij hem? Dat gebeurt niet bij iemand anders."

Romelu Lukaku kreeg zeer veel kritiek van de fans en van bepaalde media, maar die hebben al jaren geen poot meer om op te staan. ‘Big Rom’ presteert altijd en overal. Jordan haalt uit naar de media en vooral één man. "Daarom spreken we amper nog met de media. Als ik één man zie… Stéphane Pauwels (beruchte Waalse journalist, nvdr.). Dan moeten wij eens praten. Hij zei: 'Maar goed dat de moeder van Lukaku geen derde kind heeft gekregen'. Je hebt het voetbal en op dat vlak mag je zeggen wat je wil. Dat is geen enkel probleem. Zij zijn echter ook profs en geen fans. Hij is toch een professional? Hij zei dat op een professioneel platform. Als ik hem zie, moeten we eens praten", zei Jordan op een zeer boze wijze.

LEES OOK: Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Mooi dat Jordan Lukaku zo open zijn mening durft te geven?

Meest recent

Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

71
71
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

90
90
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

24
24
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

42
42
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

136
136
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

129
129
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

189
189
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

126
126
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

225
225
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

116
116
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

385
385
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

193
193
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

400
400
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

654
654
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

96
96
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

65
65
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

280
280
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

213
213
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

149
149
Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

In de Challenger Pro League is het Club NXT eindelijk gelukt! Op speeldag 15 (!) pakten de jonge ...

78
78
Fans Club keren zich helemaal tegen duo: "Bol het af!"

Club Brugge gaat door moeilijke weken. Het verloor maar liefst drie van zijn vijf laatste ...

852
852
Arteta bevestigt blessuredomper voor Trossard

Arsenal beleefde zaterdag een baalavond. De Gunners gingen met 2-1 onderuit op het veld van Aston ...

45
45
'AA Gent briest: ref geeft fout toe bij gelijkmaker Union'

Union liet zaterdagavond voor de tweede keer op rij punten liggen in de competitie. Na de nederlaag ...

262
262
Ajax recht de rug met nieuwe zege, maar slikt ook domper

Het heeft de voorbije weken serieus gestormd bij Ajax, maar stilaan lijken de Amsterdammers de rug ...

32
32
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

165
165

Meer sportnieuws