Jordan verdedigt Romelu: "Christian, Divock en Michy waren allen zogezegd beter"

door
Jordan verdedigt Romelu:

Jordan Lukaku spreekt nog zelden met de pers en daar heeft hij een reden voor. In een zeer pittig interview met Eleven Sports neemt hij geen blad voor de mond. Een openbaring in een tijd dat de clichés meer de regel worden. Jordan nam het op voor Romelu. Broederliefde.


"Eerst was er Benteke, maar die blesseerde zich aan de achillespees. Romelu speelde daardoor tegen Kroatië. Twee goals en kwalificatie. Merci. Dan was er het WK, waar hij slecht startte en Origi scoorde toen. Sonck zei toen: "Lukaku is nog jong, Origi ook en hij kan de spits voor de komende tien jaar worden." Hij vergeleek hem zelfs met de Braziliaan Ronaldo. Oké… Wie scoorde de belangrijkste goal op dat WK? Lukaku tegen de VS en wie gaf de assist op De Bruyne? Romelu."

"Dan kwam Batshuayi, die ik heel erg graag heb. 'Ze' hadden hem liever. Waarom? Dribbeltje hier, dribbeltje daar… Dan spraken ze over zijn techniek die uitstekend was… Doelpunten! Dat wil je toch van een aanvaller, toch? Neen, dat volstaat niet meer (ironisch). Hij moet schijnbewegingen maken, hij moet slalommen… Al zijn concurrenten waren zogezegd beter dan hem. Waarom is dat enkel zo bij hem? Dat gebeurt niet bij iemand anders."

Romelu Lukaku kreeg zeer veel kritiek van de fans en van bepaalde media, maar die hebben al jaren geen poot meer om op te staan. ‘Big Rom’ presteert altijd en overal. Jordan haalt uit naar de media en vooral één man. "Daarom spreken we amper nog met de media. Als ik één man zie… Stéphane Pauwels (beruchte Waalse journalist, nvdr.). Dan moeten wij eens praten. Hij zei: 'Maar goed dat de moeder van Lukaku geen derde kind heeft gekregen'. Je hebt het voetbal en op dat vlak mag je zeggen wat je wil. Dat is geen enkel probleem. Zij zijn echter ook profs en geen fans. Hij is toch een professional? Hij zei dat op een professioneel platform. Als ik hem zie, moeten we eens praten", zei Jordan op een zeer boze wijze.

LEES OOK: Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Mooi dat Jordan Lukaku zo open zijn mening durft te geven?

Meest recent

10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

36
36
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

29
29
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

188
188
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

25
25
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

91
91
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

102
102
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

170
170
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

350
350
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

41
41
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

404
404
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

250
250
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

73
73
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

96
96
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

189
189
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

179
179
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

130
130
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

506
506
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

37
37
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

200
200
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

345
345
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

36
36
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

58
58
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

322
322
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

340
340

Meer sportnieuws