TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil dure aankoop, United aast op Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil dure aankoop, United aast op Duivel'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht huurt dit seizoen Derrick Luckassen van PSV en de verdediger doet het goed in het Lotto Park. Anderlecht zou de Nederlander dan ook graag definitief aantrekken, maar zijn aankoopoptie van 5 miljoen euro kan het niet betalen. Paars-Wit zou dan ook willen onderhandelen met PSV in de hoop de prijs nog te kunnen laten zakken.



Club Brugge liet in januari Jelle Vossen vertrekken, maar ook Lois Openda had een transfer kunnen maken. De 19-jarige spits geeft aan dat Feyenoord informeerde en dat hij dat zelf wel zag zitten. Uiteindelijk stelde Club echter zijn veto voor een vertrek van het talent.

Ook Omar Govea greep naast een transfer. De Mexicaanse middenvelder van Zulte Waregem geeft aan dat KRC Genk interesse in hem had, maar door tijdsdruk en externe omstandigheden kwam het niet tot een transfer.



BUITENLAND

Manchester United beleeft alweer een teleurstellend seizoen en dus wil het zich in de zomer weer stevig versterken. Het zou drie grote transfers willen doen en één van de doelwitten daarvoor zou Dries Mertens zijn. De Rode Duivel is einde contract bij Napoli en zou de nieuwe polyvalente aanvaller moeten worden. Ook een pure diepe spits en een middenvelder staan nog op het lijstje.

Real Madrid zou zijn oog laten vallen hebben op een verrassende aanvaller. Het zou immers interesse tonen in Moise Kean. De jonge Italiaan geldt al enkele jaren als een supertalent, maar is dit seizoen bij Everton wel vooral invaller. In het recente verleden toonde Anderlecht nog interesse voor de aanvaller.



Chelsea heeft voor volgend seizoen al Hakim Ziyech beet en de Blues zouden nog bij Ajax willen gaan shoppen. Ze zouden immers ook nog André Onana willen binnenhalen. Kepa Arrizabalaga is zijn status als onaantastbare nummer één kwijt en dus wil Chelsea Onana binnenhalen als vervanger.

LEES OOK: Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

Moet Anderlecht Luckassen aankopen?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

36
36
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

27
27
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

91
91
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

95
95
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

63
63
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

44
44
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

173
173
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

172
172
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

32
32
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

356
356
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

222
222
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

468
468
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

89
89
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

35
35
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

424
424
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

50
50
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

450
450
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

141
141
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

354
354
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

249
249
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

320
320
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

498
498
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

522
522
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

665
665

Meer sportnieuws