TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil dure aankoop, United aast op Duivel'

398 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil dure aankoop, United aast op Duivel'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht huurt dit seizoen Derrick Luckassen van PSV en de verdediger doet het goed in het Lotto Park. Anderlecht zou de Nederlander dan ook graag definitief aantrekken, maar zijn aankoopoptie van 5 miljoen euro kan het niet betalen. Paars-Wit zou dan ook willen onderhandelen met PSV in de hoop de prijs nog te kunnen laten zakken.



Club Brugge liet in januari Jelle Vossen vertrekken, maar ook Lois Openda had een transfer kunnen maken. De 19-jarige spits geeft aan dat Feyenoord informeerde en dat hij dat zelf wel zag zitten. Uiteindelijk stelde Club echter zijn veto voor een vertrek van het talent.

Ook Omar Govea greep naast een transfer. De Mexicaanse middenvelder van Zulte Waregem geeft aan dat KRC Genk interesse in hem had, maar door tijdsdruk en externe omstandigheden kwam het niet tot een transfer.



BUITENLAND

Manchester United beleeft alweer een teleurstellend seizoen en dus wil het zich in de zomer weer stevig versterken. Het zou drie grote transfers willen doen en één van de doelwitten daarvoor zou Dries Mertens zijn. De Rode Duivel is einde contract bij Napoli en zou de nieuwe polyvalente aanvaller moeten worden. Ook een pure diepe spits en een middenvelder staan nog op het lijstje.

Real Madrid zou zijn oog laten vallen hebben op een verrassende aanvaller. Het zou immers interesse tonen in Moise Kean. De jonge Italiaan geldt al enkele jaren als een supertalent, maar is dit seizoen bij Everton wel vooral invaller. In het recente verleden toonde Anderlecht nog interesse voor de aanvaller.



Chelsea heeft voor volgend seizoen al Hakim Ziyech beet en de Blues zouden nog bij Ajax willen gaan shoppen. Ze zouden immers ook nog André Onana willen binnenhalen. Kepa Arrizabalaga is zijn status als onaantastbare nummer één kwijt en dus wil Chelsea Onana binnenhalen als vervanger.

LEES OOK: Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Moet Anderlecht Luckassen aankopen?

Meest recent

'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

1
1
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

89
89
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

103
103
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

144
144
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

104
104
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

673
673
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

157
157
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

304
304
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

336
336
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

160
160
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

415
415
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

315
315
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

486
486
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

464
464
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

106
106
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

217
217
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

141
141
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

96
96
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

213
213
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

343
343
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

481
481
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

207
207
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

657
657
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

75
75
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

467
467

Meer sportnieuws