'Standard weigert gigantische som op te hoesten om 'strontveld' te fiksen'

door
'Standard weigert gigantische som op te hoesten om 'strontveld' te fiksen'

Na de topper tussen Standard en Club Brugge woensdagavond werd er bij de bezoekers onder meer stevig geklaagd over de staat van het veld op Sclessin. "Een veld voor een vierdeprovincialer", noemde Philippe Clement het zelfs. De grasmat in Luik ligt er inderdaad abonimabel bij en eerder op het seizoen had ook Michel Preud'homme het al over een 'strontveld'.


Het slechte veld is bij Standard een jaarlijks weerkerend probleem, wat volgens Het Laatste Nieuws komt dat omdat er onvoldoende drainage is sinds de installatie van de veldverwarming tien jaar geleden. De enige manier om het probleem definitief op te lossen zou zijn om de hele ondergrond te vervangen, maar dat zou de club maar liefst 1,2 miljoen euro kosten. Die som weigert Standard op te hoesten.

Een andere oplossing die door HLN gesuggereerd wordt, zou het aanleggen van een hybride grasmat zijn. Onder meer Club Brugge en AA Gent hebben zo'n veld, maar dat kost wel 250.000 tot 500.000 euro. Ook die investering wilden ze op Sclessin tot dusver niet doen, maar moet komende zomer misschien toch eens overwogen worden.

LEES OOK: Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Zou Standard beter meer investeren in zijn veld?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

69
69
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

23
23
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

135
135
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

100
100
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

23
23
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

10
10
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

67
67
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

56
56
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

98
98
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

661
661
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

134
134
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

217
217
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

502
502
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

170
170
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

161
161
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

50
50
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

92
92
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

295
295
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

361
361
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

266
266
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

334
334
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

65
65
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

140
140
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

64
64
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

264
264

Meer sportnieuws