'Anderlecht start onderhandelingen met PSV'

door
'Anderlecht start onderhandelingen met PSV'

Derrick Luckassen maakt dit seizoen een goede indruk bij RSC Anderlecht. Nochtans heersten er oorspronkelijk veel vraagtekens over de overbodige speler van PSV Eindhoven. Daar blijven ze hem wel in de gaten houden.

La Dernière Heure wilde een stand van zaken te weten komen over de situatie van Luckassenn bij John de Jong, de sportief directeur van PSV Eindhoven. "Het spijt me, maar dit is geen goed moment om over Derrick Luckassen te praten", was de officiële reactie. Diezelfde krant kwam eerder nog naar buiten met het nieuws dat de aankoopoptie van Luckassen zes miljoen euro bedraagt.

En dat is een flinke som voor Anderlecht mocht de club de optie willen lichten. Volgens LDH buigt Anderlecht zich momenteel over deze voorwaarden, maar ook PSV lijkt Luckassen niet op te geven. "Hij wordt nog steeds nauwlettend in de gaten gehouden door de club", zo kon de krant iemand van PSV citeren.

UPDATE 14/02

Vrijdag komt La Dernière Heure met de bevestiging naar buiten dat Anderlecht Luckassen graag wil aantrekken na zijn uitleenbeurt. Het goede nieuws daarbij is dat de aankoopoptie niet zes, maar wel vijf miljoen euro bedraagt. Het mindere nieuws is dat Anderlecht dat momenteel nog te veel geld vindt. Volgens LDH wil Paars-Wit daarom de onderhandelingen starten met PSV Eindhoven nadat het huurcontract van Luckassen afloopt eind juni.

LEES OOK: JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Moet Anderlecht hem definitief aankopen?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

59
59
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

195
195
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

31
31
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

43
43
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

58
58
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

43
43
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

44
44
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

90
90
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

43
43
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

179
179
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

124
124
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

117
117
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

701
701
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

73
73
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws