WED TIP: Zo win je dit weekend 325 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend 325 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 26 van de Jupiler Pro League opent met twee teams die tijdens de midweekmatchen niet aan de bak kwamen. Eupen ontvangt met AA Gent op vrijdag allicht dé ploeg van het moment, al was het vorige week tegen Anderlecht toch een tikkeltje minder. Dat de Panda’s hen evenveel problemen zullen bezorgen lijkt echter onwaarschijnlijk, want in de heenwedstrijd werden zij al met loodzware 6-1 cijfers huiswaarts gestuurd. Als de Buffalo’s ook Am Kehrweg minstens drie keer raak treffen, levert dat 2,80x onze bet op.



Op zaterdag kan Club Brugge stadsgenoot Cercle een handje helpen door Waasland-Beveren te verslaan. De kans op een stunt van het nummer voorlaatst in de stand wordt laag ingeschat, en dus valt er niet veel te verdienen met een gokje op Blauw-Zwart. Ook wij wagen ons niet aan een boude voorspelling, al zit er toch ontegensprekelijk wat zand in de Brugse machine. Vermits die wel nog steeds amper tegengoals slikt, vinden wij een notering van 3,05x onze inzet indien er maximaal twee gescoord wordt de moeite waard.

Later op de avond zijn alle ogen gericht op het levensbelangrijke duel tussen KV Mechelen en Anderlecht. Voor beide teams de laatste strohalm richting PO I, want bij verlies mag zowel Malinwa als Paars-Wit de boeken toe doen. Gezien de huidige vormcurve lijken de bezoekers over de beste kaarten te beschikken, al is het nog maar de vraag op wie Frank Vercauteren precies kan tellen. Toch denken wij dat Anderlecht aan het langste eind trekt, zij het wel met een tegentreffer. Als het klopt, rekenen we ons 4,35x onze inleg rijker.



Twee toppers om het weekend mee af te sluiten, te beginnen met Antwerp tegen Charleroi. De Great Old ontsnapte donderdag tegen Genk aan een strafschop, al was het geen verrassing geweest mocht de bal toch op de stip zijn gegaan. Nergens vallen namelijk meer penalty’s dan in matchen van Antwerp, dat zowel de ranking van veroorzaakte (14) als gekregen (11) elfmeters met ruime voorsprong aanvoert. Indien ref Bram Van Driessche ook zondag een overtreding in de zestien constateert, brengt dat 3,00x onze inzet op.

Daarna gaat onze aandacht naar het treffen tussen Genk en Standard, nog zo een wedstrijd met wellicht vergaande gevolgen voor de top zes. De Limburgers lieten voor eigen publiek al sinds eind november geen punten meer liggen, met recent nog een knappe zege tegen Charleroi. Naar goede gewoonte acteren de Rouches buitenshuis dan weer uiterst wisselvallig, al sleepten ze in Antwerp en Brugge wel een gelijkspel uit de brand. Een nieuwe draw op bezoek bij een rechtstreekse concurrent levert ons 3,55x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor maximum twee goals in Club Brugge versus Waasland-Beveren, een strafschop in Antwerp tegen Charleroi en een gelijkspel tussen Genk en Standard, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 32,48x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

Naar welke topper kijkt u het meest uit?

Meest recent

'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

154
154
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

16
16
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

133
133
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

406
406
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

100
100
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

41
41
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

37
37
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

67
67
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

116
116
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

42
42
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

189
189
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

422
422
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

99
99
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

130
130
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

93
93
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

204
204
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

139
139
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

263
263
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

166
166
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

190
190
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

223
223
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

78
78
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

245
245

Meer sportnieuws