WED TIP: Zo win je dit weekend 325 euro met 10 euro inzet!

41
WED TIP: Zo win je dit weekend 325 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 26 van de Jupiler Pro League opent met twee teams die tijdens de midweekmatchen niet aan de bak kwamen. Eupen ontvangt met AA Gent op vrijdag allicht dé ploeg van het moment, al was het vorige week tegen Anderlecht toch een tikkeltje minder. Dat de Panda’s hen evenveel problemen zullen bezorgen lijkt echter onwaarschijnlijk, want in de heenwedstrijd werden zij al met loodzware 6-1 cijfers huiswaarts gestuurd. Als de Buffalo’s ook Am Kehrweg minstens drie keer raak treffen, levert dat 2,80x onze bet op.



Op zaterdag kan Club Brugge stadsgenoot Cercle een handje helpen door Waasland-Beveren te verslaan. De kans op een stunt van het nummer voorlaatst in de stand wordt laag ingeschat, en dus valt er niet veel te verdienen met een gokje op Blauw-Zwart. Ook wij wagen ons niet aan een boude voorspelling, al zit er toch ontegensprekelijk wat zand in de Brugse machine. Vermits die wel nog steeds amper tegengoals slikt, vinden wij een notering van 3,05x onze inzet indien er maximaal twee gescoord wordt de moeite waard.

Later op de avond zijn alle ogen gericht op het levensbelangrijke duel tussen KV Mechelen en Anderlecht. Voor beide teams de laatste strohalm richting PO I, want bij verlies mag zowel Malinwa als Paars-Wit de boeken toe doen. Gezien de huidige vormcurve lijken de bezoekers over de beste kaarten te beschikken, al is het nog maar de vraag op wie Frank Vercauteren precies kan tellen. Toch denken wij dat Anderlecht aan het langste eind trekt, zij het wel met een tegentreffer. Als het klopt, rekenen we ons 4,35x onze inleg rijker.



Twee toppers om het weekend mee af te sluiten, te beginnen met Antwerp tegen Charleroi. De Great Old ontsnapte donderdag tegen Genk aan een strafschop, al was het geen verrassing geweest mocht de bal toch op de stip zijn gegaan. Nergens vallen namelijk meer penalty’s dan in matchen van Antwerp, dat zowel de ranking van veroorzaakte (14) als gekregen (11) elfmeters met ruime voorsprong aanvoert. Indien ref Bram Van Driessche ook zondag een overtreding in de zestien constateert, brengt dat 3,00x onze inzet op.

Daarna gaat onze aandacht naar het treffen tussen Genk en Standard, nog zo een wedstrijd met wellicht vergaande gevolgen voor de top zes. De Limburgers lieten voor eigen publiek al sinds eind november geen punten meer liggen, met recent nog een knappe zege tegen Charleroi. Naar goede gewoonte acteren de Rouches buitenshuis dan weer uiterst wisselvallig, al sleepten ze in Antwerp en Brugge wel een gelijkspel uit de brand. Een nieuwe draw op bezoek bij een rechtstreekse concurrent levert ons 3,55x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor maximum twee goals in Club Brugge versus Waasland-Beveren, een strafschop in Antwerp tegen Charleroi en een gelijkspel tussen Genk en Standard, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 32,48x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Sam Baro laat Schepens perplex staan, uitdaging zindert na

Naar welke topper kijkt u het meest uit?

Meest recent

'Genk wil succesvol transferrecept opnieuw herhalen'

Voor KRC Genk is het tot dusver een zeer moeilijk seizoensbegin gebleken. De Limburgers zagen midden ...

26
26
Opvallend: ex-Jonge Duivel (28) bijna T1 in eerste amateur

België heeft de voorbije jaren heel wat talent geproduceerd, maar niet alle jonge talenten ...

19
19
Yamal loodst Spanje weer naar winst, eerste zege Pocognoli

Ook na drie wedstrijden heeft Spanje nog steeds een foutloos rapport in de Nations League. Het legde ...

29
29
Persconferentie voor Ierland-Israël loopt bijna wéér uit de hand

De meest gespannen wedstrijd van deze interlandperiode tot dusver was niet één van de ...

22
22
'Arsenal gaat na blessure Tzolis meteen voor ex-speler Club'

Christos Tzolis werd deze zomer de nieuwe Belgische recordtransfer, want Arsenal telde maar liefst ...

115
115
KV Mechelen tankt geen vertrouwen tijdens interlandbreak

Voor KV Mechelen is het seizoen rampzalig begonnen. Na zeven speeldagen wacht het nog altijd op zijn ...

95
95
'Zidane zorgt voor grote verrassing tegen Rode Duivels'

Met de 3-0-zege van vrijdagavond tegen Turkije zijn de Rode Duivels weer een stap dichter richting ...

216
216
'Europese top lonkt nu al naar sensatie Union'

Bij Union beleefden ze afgelopen zomer weet hetzelfde verhaal als de voorbije jaren. Ze zagen ...

27
27
Engelsen bezorgen Kroatië ongeziene vernedering

Engeland begon zijn campagne in de Nations League nog met een tegenvaller door in eigen huis van ...

56
56
Van Bommel breekt Lukaku: Rode Duivels vrezen Ronaldo-exit

In Portugal liet Cristiano Ronaldo deze week zijn privéjet overkomen nadat hij negentig ...

257
257
Defour ziet één grote vooruitgang bij de Rode Duivels

De Rode Duivels wisten tot op heden met 0-2 te winnen van Italië en met 3-0 van Turkije. ...

68
68
Brandon Mechele deelt beelden die iedereen naar keel grijpt

Brandon Mechele beleefde de voorbije weken opnieuw mooie momenten bij de Rode Duivels. De verdediger ...

214
214
Hoe Tessa Wullaert van ontschatbare waarde is voor Belgisch voetbal

Er was de afgelopen dagen wat ophef over de uitspraken van Olivier Deschacht, maar daar gaan we het ...

26
26
Kritiek op Nations League: Xavi en Dumfries vellen oordeel

De Nations League is de competitie die helemaal onderaan het lijstje staat van prioriteiten bij de ...

46
46
Vrancken onthult straf voorstel: "Kon er dubbele verdienen"

Wouter Vrancken had afgelopen zomer verschillende opties op tafel liggen, maar koos uiteindelijk ...

90
90
Tielemans: "Zij blijven superbelangrijk voor de Duivels"

Youri Tielemans kon na de wedstrijd vooral opgelucht terugblikken op de overwinning van de Rode ...

77
77
Verschaeren: "Ik begreep niet waarom RSCA hem liet gaan"

Yari Verschaeren (24) kijkt met gemengde gevoelens terug op enkele cruciale jaren bij Anderlecht. In ...

346
346
STVV vindt inspiratie bij... Boca Juniors

STVV zal dit seizoen in de League Phase van de Conference League voetballen. De Truienaars hebben ...

29
29
“Bullshit!”: Herman Brusselmans richt pijlen op Deschacht

Olivier Deschacht ligt al enkele dagen zwaar onder vuur na uitspraken die heel wat reacties ...

86
86
Revanche op Anderlecht? Rits zet puntjes op de i

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat spelers de club verlaten. Eén van hen is Mats ...

234
234
De Cuyper looft Duivels duo: "Alleen maar appreciatie"

Maxim De Cuyper stond tegen Frankrijk nog aan de kant, maar kreeg opnieuw een basisplaats bij de ...

123
123
Oude bekende bezorgt Antwerp oefennederlaag

Royal Antwerp heeft zijn korte stage in Nederland afgesloten met een nipte 2-1-nederlaag tegen ...

122
122
KRC Genk incasseert alweer nederlaag in oefenduel

KRC Genk kent voorlopig een matig seizoen. Vandaag speelden ze in eigen huis een oefenduel tegen ...

246
246
Albert: "Hij zal er staan tot aan het EK 2028"

Kevin De Bruyne speelde een bijzonder sterke partij voor de Rode Duivels. Hij scoorde twee prachtige ...

58
58
Furieuze Vandenbempt schudt voetbalwereld door mekaar

Een snoeiharde aanklacht tegen de internationale voetbalwereld legt de dubbele standaarden bloot die ...

152
152

Meer sportnieuws