WED TIP: Zo win je dit weekend 325 euro met 10 euro inzet!

41 stemmen
WED TIP: Zo win je dit weekend 325 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 26 van de Jupiler Pro League opent met twee teams die tijdens de midweekmatchen niet aan de bak kwamen. Eupen ontvangt met AA Gent op vrijdag allicht dé ploeg van het moment, al was het vorige week tegen Anderlecht toch een tikkeltje minder. Dat de Panda’s hen evenveel problemen zullen bezorgen lijkt echter onwaarschijnlijk, want in de heenwedstrijd werden zij al met loodzware 6-1 cijfers huiswaarts gestuurd. Als de Buffalo’s ook Am Kehrweg minstens drie keer raak treffen, levert dat 2,80x onze bet op.



Op zaterdag kan Club Brugge stadsgenoot Cercle een handje helpen door Waasland-Beveren te verslaan. De kans op een stunt van het nummer voorlaatst in de stand wordt laag ingeschat, en dus valt er niet veel te verdienen met een gokje op Blauw-Zwart. Ook wij wagen ons niet aan een boude voorspelling, al zit er toch ontegensprekelijk wat zand in de Brugse machine. Vermits die wel nog steeds amper tegengoals slikt, vinden wij een notering van 3,05x onze inzet indien er maximaal twee gescoord wordt de moeite waard.

Later op de avond zijn alle ogen gericht op het levensbelangrijke duel tussen KV Mechelen en Anderlecht. Voor beide teams de laatste strohalm richting PO I, want bij verlies mag zowel Malinwa als Paars-Wit de boeken toe doen. Gezien de huidige vormcurve lijken de bezoekers over de beste kaarten te beschikken, al is het nog maar de vraag op wie Frank Vercauteren precies kan tellen. Toch denken wij dat Anderlecht aan het langste eind trekt, zij het wel met een tegentreffer. Als het klopt, rekenen we ons 4,35x onze inleg rijker.



Twee toppers om het weekend mee af te sluiten, te beginnen met Antwerp tegen Charleroi. De Great Old ontsnapte donderdag tegen Genk aan een strafschop, al was het geen verrassing geweest mocht de bal toch op de stip zijn gegaan. Nergens vallen namelijk meer penalty’s dan in matchen van Antwerp, dat zowel de ranking van veroorzaakte (14) als gekregen (11) elfmeters met ruime voorsprong aanvoert. Indien ref Bram Van Driessche ook zondag een overtreding in de zestien constateert, brengt dat 3,00x onze inzet op.

Daarna gaat onze aandacht naar het treffen tussen Genk en Standard, nog zo een wedstrijd met wellicht vergaande gevolgen voor de top zes. De Limburgers lieten voor eigen publiek al sinds eind november geen punten meer liggen, met recent nog een knappe zege tegen Charleroi. Naar goede gewoonte acteren de Rouches buitenshuis dan weer uiterst wisselvallig, al sleepten ze in Antwerp en Brugge wel een gelijkspel uit de brand. Een nieuwe draw op bezoek bij een rechtstreekse concurrent levert ons 3,55x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor maximum twee goals in Club Brugge versus Waasland-Beveren, een strafschop in Antwerp tegen Charleroi en een gelijkspel tussen Genk en Standard, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 32,48x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

Naar welke topper kijkt u het meest uit?

Meest recent

'Vaste Rode Duivel naar de bank om opvallende reden'

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

43
43
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

34
34
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

52
52
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

40
40
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

22
22
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

125
125
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

42
42
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

192
192
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

88
88
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

187
187
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

31
31
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

272
272
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

172
172
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

861
861
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1130
1130
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

389
389
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

187
187
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

260
260
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

204
204
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

60
60
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

165
165
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

91
91
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

191
191
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

108
108

Meer sportnieuws