WED TIP: Zo win je dit weekend 325 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend 325 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 26 van de Jupiler Pro League opent met twee teams die tijdens de midweekmatchen niet aan de bak kwamen. Eupen ontvangt met AA Gent op vrijdag allicht dé ploeg van het moment, al was het vorige week tegen Anderlecht toch een tikkeltje minder. Dat de Panda’s hen evenveel problemen zullen bezorgen lijkt echter onwaarschijnlijk, want in de heenwedstrijd werden zij al met loodzware 6-1 cijfers huiswaarts gestuurd. Als de Buffalo’s ook Am Kehrweg minstens drie keer raak treffen, levert dat 2,80x onze bet op.



Op zaterdag kan Club Brugge stadsgenoot Cercle een handje helpen door Waasland-Beveren te verslaan. De kans op een stunt van het nummer voorlaatst in de stand wordt laag ingeschat, en dus valt er niet veel te verdienen met een gokje op Blauw-Zwart. Ook wij wagen ons niet aan een boude voorspelling, al zit er toch ontegensprekelijk wat zand in de Brugse machine. Vermits die wel nog steeds amper tegengoals slikt, vinden wij een notering van 3,05x onze inzet indien er maximaal twee gescoord wordt de moeite waard.

Later op de avond zijn alle ogen gericht op het levensbelangrijke duel tussen KV Mechelen en Anderlecht. Voor beide teams de laatste strohalm richting PO I, want bij verlies mag zowel Malinwa als Paars-Wit de boeken toe doen. Gezien de huidige vormcurve lijken de bezoekers over de beste kaarten te beschikken, al is het nog maar de vraag op wie Frank Vercauteren precies kan tellen. Toch denken wij dat Anderlecht aan het langste eind trekt, zij het wel met een tegentreffer. Als het klopt, rekenen we ons 4,35x onze inleg rijker.



Twee toppers om het weekend mee af te sluiten, te beginnen met Antwerp tegen Charleroi. De Great Old ontsnapte donderdag tegen Genk aan een strafschop, al was het geen verrassing geweest mocht de bal toch op de stip zijn gegaan. Nergens vallen namelijk meer penalty’s dan in matchen van Antwerp, dat zowel de ranking van veroorzaakte (14) als gekregen (11) elfmeters met ruime voorsprong aanvoert. Indien ref Bram Van Driessche ook zondag een overtreding in de zestien constateert, brengt dat 3,00x onze inzet op.

Daarna gaat onze aandacht naar het treffen tussen Genk en Standard, nog zo een wedstrijd met wellicht vergaande gevolgen voor de top zes. De Limburgers lieten voor eigen publiek al sinds eind november geen punten meer liggen, met recent nog een knappe zege tegen Charleroi. Naar goede gewoonte acteren de Rouches buitenshuis dan weer uiterst wisselvallig, al sleepten ze in Antwerp en Brugge wel een gelijkspel uit de brand. Een nieuwe draw op bezoek bij een rechtstreekse concurrent levert ons 3,55x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor maximum twee goals in Club Brugge versus Waasland-Beveren, een strafschop in Antwerp tegen Charleroi en een gelijkspel tussen Genk en Standard, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 32,48x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

Naar welke topper kijkt u het meest uit?

Meest recent

Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

7
7
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

112
112
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

7
7
Coosemans optimistisch na nederlaag: "Alles is speelbaar"

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

24
24
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

53
53
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

79
79
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

269
269
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

169
169
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

267
267
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

73
73
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

334
334
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

118
118
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

161
161
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

861
861
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

176
176
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

53
53
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

311
311
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

1096
1096
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

218
218
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

189
189
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

128
128
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

45
45
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

800
800
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

566
566
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

75
75

Meer sportnieuws