WED TIP: Zo win je dit weekend 325 euro met 10 euro inzet!

41
WED TIP: Zo win je dit weekend 325 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 26 van de Jupiler Pro League opent met twee teams die tijdens de midweekmatchen niet aan de bak kwamen. Eupen ontvangt met AA Gent op vrijdag allicht dé ploeg van het moment, al was het vorige week tegen Anderlecht toch een tikkeltje minder. Dat de Panda’s hen evenveel problemen zullen bezorgen lijkt echter onwaarschijnlijk, want in de heenwedstrijd werden zij al met loodzware 6-1 cijfers huiswaarts gestuurd. Als de Buffalo’s ook Am Kehrweg minstens drie keer raak treffen, levert dat 2,80x onze bet op.



Op zaterdag kan Club Brugge stadsgenoot Cercle een handje helpen door Waasland-Beveren te verslaan. De kans op een stunt van het nummer voorlaatst in de stand wordt laag ingeschat, en dus valt er niet veel te verdienen met een gokje op Blauw-Zwart. Ook wij wagen ons niet aan een boude voorspelling, al zit er toch ontegensprekelijk wat zand in de Brugse machine. Vermits die wel nog steeds amper tegengoals slikt, vinden wij een notering van 3,05x onze inzet indien er maximaal twee gescoord wordt de moeite waard.

Later op de avond zijn alle ogen gericht op het levensbelangrijke duel tussen KV Mechelen en Anderlecht. Voor beide teams de laatste strohalm richting PO I, want bij verlies mag zowel Malinwa als Paars-Wit de boeken toe doen. Gezien de huidige vormcurve lijken de bezoekers over de beste kaarten te beschikken, al is het nog maar de vraag op wie Frank Vercauteren precies kan tellen. Toch denken wij dat Anderlecht aan het langste eind trekt, zij het wel met een tegentreffer. Als het klopt, rekenen we ons 4,35x onze inleg rijker.



Twee toppers om het weekend mee af te sluiten, te beginnen met Antwerp tegen Charleroi. De Great Old ontsnapte donderdag tegen Genk aan een strafschop, al was het geen verrassing geweest mocht de bal toch op de stip zijn gegaan. Nergens vallen namelijk meer penalty’s dan in matchen van Antwerp, dat zowel de ranking van veroorzaakte (14) als gekregen (11) elfmeters met ruime voorsprong aanvoert. Indien ref Bram Van Driessche ook zondag een overtreding in de zestien constateert, brengt dat 3,00x onze inzet op.

Daarna gaat onze aandacht naar het treffen tussen Genk en Standard, nog zo een wedstrijd met wellicht vergaande gevolgen voor de top zes. De Limburgers lieten voor eigen publiek al sinds eind november geen punten meer liggen, met recent nog een knappe zege tegen Charleroi. Naar goede gewoonte acteren de Rouches buitenshuis dan weer uiterst wisselvallig, al sleepten ze in Antwerp en Brugge wel een gelijkspel uit de brand. Een nieuwe draw op bezoek bij een rechtstreekse concurrent levert ons 3,55x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor maximum twee goals in Club Brugge versus Waasland-Beveren, een strafschop in Antwerp tegen Charleroi en een gelijkspel tussen Genk en Standard, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 32,48x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: STVV boekt straffe stunt in Denemarken; nieuwe opdoffer Gent

Naar welke topper kijkt u het meest uit?

Meest recent

8 op 10 - Kranten vol lof voor 'patron' bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft de sluimerende crisis voorlopig weer de kop ingedrukt. Paars-Wit pakte ...

166
166
Union meet de schade op: "Hoort niet op voetbalveld"

Union SG blijft uitstekend presteren in de League Phase van de Europa League. Donderdagavond werd ...

49
49
UEL/UECL: Blamage Milan-Belgen, Ajax klopt De Ketelaere

Donderdagavond wordt de derde speelronde in de League Phase van de Europa League afgewerkt. ...

34
34
Welke crisis? Anderlecht herpakt zich tegen zwakke Polen

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond herpakt na enkele mindere resultaten. Op het veld van ...

64
64
STVV boekt straffe stunt in Denemarken; nieuwe opdoffer Gent

De Belgische teams in de Cofererence League hebben er een uiteenlopende tweede speeldag opzitten. AA ...

147
147
"Het is 2026" - Bekende presentatrice in de bres voor Club

Club Brugge maakt ondertussen al enkele seizoenen indruk op het Europese toneel. Desondanks wordt ...

373
373
Anderlecht domineert in Polen: "Geef hem de kapiteinsband"

Na een erg lastige week, moest RSC Anderlecht donderdagavond absoluut de rug rechten. En daar ...

201
201
Wedergeboorte bij KRC Genk: "Ben het levende bewijs"

KRC Genk is goed uit de interlandbreak gekomen. De Limburgers wisten hun competitiematch tegen KV ...

70
70
UEL/UECL: Nederlanders aan het feest, Salah nekt Vrancken

Donderdagavond wordt de derde speelronde in de League Phase van de Europa League afgewerkt. ...

30
30
7 op 9! Union duldt geen tegenstand in nieuwe Europese triomf

Union SG staat er na drie speeldagen uitstekend voor in de Europa League. Achter gesloten deuren won ...

56
56
Bruno onthult basiself: zeven wissels tegenover bekerduel

RSC Anderlecht staat donderdagavond onder behoorlijke druk. Na de recente 0 op 6 moet Paars-Wit in ...

86
86
Vertonghen schaakmat gezet: straffe beelden duiken op

Jan Vertonghen zit zeker niet stil na zijn voetbalcarrière. De voormalig Rode Duivel liep al ...

27
27
'Belgische Pirlo': Italië in ban van metamorfose De Bruyne

Nadat hij afgelopen weekend nog geviseerd werd, heeft Kevin De Bruyne indruk gemaakt in de Champions ...

188
188
Jan Boskamp tot tranen toe beroert: verhaal raakt héél diep

Wie Jan Boskamp kent, weet dat achter die norse blik een man schuilt die bij voetbalfans bijzonder ...

59
59
Club Brugge op koers in UCL: droomaffiche in 1/8ste finales?

Club Brugge blijft hoge toppen scheren in de Champions League. Een week na de stuntzege op ...

133
133
Trieste beelden op Jan Breydel: "Regelrechte schande"

Het Jan Breydel-stadion liep woensdagavond weer helemaal vol voor de Champions League-match van Club ...

412
412
‘Real Madrid slaat toe: Rode Duivel wordt nieuwe Courtois’

Thibaut Courtois zegt dat hij de Rode Duivels overslaat om bij Real Madrid zijn plaats te ...

329
329
Vitor Bruno onder druk gezet: steunpilaar spreekt zich uit

RSC Anderlecht kruist donderdagavond de degens met het Poolse Jagiellonia Bialystok. Het kan dan ...

366
366
Vanhaezebrouck beoordeelt Club Brugge: "Meeval van ref"

Een week na de stunt in San Siro boekte Club Brugge een nieuwe overwinning in de Champions League. ...

620
620
Anderlecht in crisisstemming: dagen Bruno al geteld?

Na de bekerblamage tegen Beerschot kan RSC Anderlecht straks in Polen maar beter winnen van ...

216
216
Genk blijft gaan: volgend goudhaantje verlengt contract

KRC Genk is dit seizoen niet in Europa actief, maar dat betekent niet dat er doordeweeks niks te ...

108
108
Club Brugge mag dromen: computer voorspelt CL-stunt

Na drie speeldagen in de Champions League zit Club Brugge al aan zes punten. Hoewel niemand in Jan ...

383
383
Anderlecht krijgt extra opsteker uit ziekenboeg

Met het mes op de keel neemt RSC Anderlecht het op speeldag drie van de Europa League straks tegen ...

132
132
Revelatie bij Club Brugge: dure topaankoop in nesten

In de eerste helft liep het niet van een leien dakje, maar uiteindelijk werd het voor Club Brugge ...

359
359
'Bruno blijft roteren: vier wijzigingen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Polen, waar er veel druk op de ketel staat voor Vitor Bruno en ...

412
412

Meer sportnieuws