De Vlieger en Vanhaezebrouck gaan compléét los: "Ze kennen er geen ZAK van"

door
De Vlieger en Vanhaezebrouck gaan compléét los:

Antwerp en Racing Genk moesten vanavond genoegen nemen met elk een puntje. The Great Old verdiende de overwinning, vooral op basis van de eerste helft, misschien wel het meest, maar toch kunnen de Limburgers zich het meest bestolen voelen.

Want zo ging diep in de tweede helft de bal niet op de stip toen Antwerp-verdediger Seck Ito neerhaalde in de zestien. Dat zorgde voor veel consternatie, en ook in de studio van Play Sports waren Geert De Vlieger en Hein Vanhaezebrouck het er roerend over eens: “JA, dit was een strafschop”, klonk het zonder enige twijfel. En beide heren gingen hierna helemaal los.

Zo stoorde De Vlieger zich andermaal aan de VAR: “Boterberg heeft het sowieso verkeerd gezien. En dan moet de VAR toch ingrijpen? Deze fase is ergens anders op het veld altijd penalty, dus waarom hier niet. Een duidelijk 'clear error' van de scheids. Als ze dat busje niet beter gaan gebruiken, stop er dan gewoon mee. Of haal die mensen daar weg. Als je dit een ‘normaal contact’ vindt, dan moet je maken dat je weg bent”, was hij scherp.

De Vlieger ergert zich duidelijk meer een meer aan incompetentie: “En dat de scheids het niet goed gezien heeft, dat kan, maar net dáárvoor dient die VAR! En die heeft nu ook gekeken. Wij zitten hier met vier mensen met kennis van zaken, wij vinden het penalty, ja dan zitten er verkeerde mensen in dat busje. Ze kennen er eigenlijk geen ZAK van.”

Vanhaezebrouck sprong hem bij, en viseerde daarnaast ook de centrale scheidsrechterscommissie: “En die centrale scheidsrechters commissie, dat is nog het ergste. Ze dekken zich achteraf altijd in. Met alle respect, ze geven het alleen maar toe als ze echt niet anders meer kunnen. Ik ben ervan overtuigd dat die commissie morgen zal zeggen dat er terecht geen strafschop werd gefloten.”

LEES OOK: Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

Terechte kritiek?

Meest recent

'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

8
8
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

61
61
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

139
139
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

60
60
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

106
106
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

120
120
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

155
155
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

88
88
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

302
302
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

134
134
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

125
125
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

59
59
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

64
64
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

136
136
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

238
238
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

62
62
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

362
362
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

211
211
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

173
173
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

285
285
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

172
172
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

410
410
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

763
763
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

85
85

Meer sportnieuws