Antwerp en Genk houden het op gelijkspel op de Bosuil

door
Antwerp en Genk houden het op gelijkspel op de Bosuil

Vanavond stond er nog een laatste duel gepland dat afgelopen weekend door Storm Ciara niet kon plaatsvinden. Antwerp ontving op de eigen Bosuil Racing Genk, dat de punten absoluut kon gebruiken in de strijd om Play-Off 1. Echter zou dat geen makkelijke klus worden tegen een Antwerp met vertrouwen, en hun fanatieke aanhang achter hen.

Laszlo Bölöni kreeg voorafgaand wel een kleine domper te verwerken, want zo geraakte Wesley Hoedt toch niet fit. Met ook nog de schorsing van Arslanagic kregen we daardoor een onuitgegeven centraal duo achterin met De Laet en Seck. Bij Racing Genk koos Hannes Wolf ervoor om het team dat won van Charleroi het vertrouwen te geven, met Thomas Didillon als enige winteraanwinst in de basis.



En die keuze leek meteen ook te gaan lonen. Want hoewel Antwerp het best aan de wedstrijd was begonnen, was het Racing Genk dat op voorsprong klom. Bongonda vond de knikker van Onuachu, die raak trof: 0-1 na elf minuten spelen. De wedstrijd kwam na dit doelpunt meer in evenwicht, en waren er kansen te noteren langs beide kanten. Haroun en Benson lieten de gelijkmaker liggen, Maehle vergat de score te verdubbelen. Ongelukkig voor de rechtsachter, en zijn eerste helft eindigde nog helemaal met een sisser. De Deen devieerde ongelukkig de 1-1 in doel, dat wel een terechte gelijkmaker was voor Antwerp.



Met die score gingen we ook rusten, en moest dus vooral Racing Genk eigenlijk op zoek naar een winnende treffer. De wedstrijd ging na rust goed over en weer, waarbij beide teams enkele kansen kregen tot scoren, maar daar onzorgvuldig mee omsprongen. De grootste consternatie kwam er zo'n kwartier voor het einde, toen Ito alleen op Bolat af mocht gaan, maar (foutief?) werd afgestopt door Seck. De VAR greep echter niet in, en de bal ging niet op de stip. Voor discussie vatbaar. Gescoord werd er uiteindelijk niet meer gedaan, en moeten beide teams tevreden zijn met een puntje.

Scoreverloop:
(11') Onuachu 0-1
(39') Maehle 1-1 (Own-Goal)

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Wie verdiende de overwinning het meest?

Meest recent

Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

175
175
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

18
18
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

35
35
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

86
86
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

38
38
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

120
120
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

359
359
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

65
65
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

30
30
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

24
24
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

159
159
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

234
234
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

440
440
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

178
178
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

159
159
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

87
87
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

73
73
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

369
369
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

60
60
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

90
90
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173

Meer sportnieuws