Antwerp en Genk houden het op gelijkspel op de Bosuil

door
Antwerp en Genk houden het op gelijkspel op de Bosuil

Vanavond stond er nog een laatste duel gepland dat afgelopen weekend door Storm Ciara niet kon plaatsvinden. Antwerp ontving op de eigen Bosuil Racing Genk, dat de punten absoluut kon gebruiken in de strijd om Play-Off 1. Echter zou dat geen makkelijke klus worden tegen een Antwerp met vertrouwen, en hun fanatieke aanhang achter hen.

Laszlo Bölöni kreeg voorafgaand wel een kleine domper te verwerken, want zo geraakte Wesley Hoedt toch niet fit. Met ook nog de schorsing van Arslanagic kregen we daardoor een onuitgegeven centraal duo achterin met De Laet en Seck. Bij Racing Genk koos Hannes Wolf ervoor om het team dat won van Charleroi het vertrouwen te geven, met Thomas Didillon als enige winteraanwinst in de basis.



En die keuze leek meteen ook te gaan lonen. Want hoewel Antwerp het best aan de wedstrijd was begonnen, was het Racing Genk dat op voorsprong klom. Bongonda vond de knikker van Onuachu, die raak trof: 0-1 na elf minuten spelen. De wedstrijd kwam na dit doelpunt meer in evenwicht, en waren er kansen te noteren langs beide kanten. Haroun en Benson lieten de gelijkmaker liggen, Maehle vergat de score te verdubbelen. Ongelukkig voor de rechtsachter, en zijn eerste helft eindigde nog helemaal met een sisser. De Deen devieerde ongelukkig de 1-1 in doel, dat wel een terechte gelijkmaker was voor Antwerp.



Met die score gingen we ook rusten, en moest dus vooral Racing Genk eigenlijk op zoek naar een winnende treffer. De wedstrijd ging na rust goed over en weer, waarbij beide teams enkele kansen kregen tot scoren, maar daar onzorgvuldig mee omsprongen. De grootste consternatie kwam er zo'n kwartier voor het einde, toen Ito alleen op Bolat af mocht gaan, maar (foutief?) werd afgestopt door Seck. De VAR greep echter niet in, en de bal ging niet op de stip. Voor discussie vatbaar. Gescoord werd er uiteindelijk niet meer gedaan, en moeten beide teams tevreden zijn met een puntje.

Scoreverloop:
(11') Onuachu 0-1
(39') Maehle 1-1 (Own-Goal)

LEES OOK: Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Wie verdiende de overwinning het meest?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

14
14
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

67
67
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

64
64
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

38
38
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

93
93
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

128
128
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

192
192
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

75
75
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

438
438
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

132
132
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

156
156
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

302
302
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

135
135
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

136
136
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

72
72
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

109
109
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

321
321
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

243
243
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

160
160
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

130
130
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

169
169
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

260
260
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

37
37
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

179
179
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws