Wolf geeft zijn duidelijke mening over Antwerp

door
Wolf geeft zijn duidelijke mening over Antwerp

In de Jupiler Pro League moet nog één wedstrijd ingehaald worden die werd uitgesteld wegens de storm Ciara. Zo moet landskampioen KRC Genk donderdagavond op bezoek bij Antwerp FC. Het wordt dus weer een loodzware opdracht voor de Limburgers, dat beseft trainer Hannes Wolfs maar al te goed.


Want hoewel hij nog maar enkele maanden in ons land aan de slag, is de Bosuil geen onbekend terrein voor de Duitser. Na zijn aanstelling bij Racing was één van zijn eerste wedstrijden namelijk de bekermatch op Antwerp. Begin december werd het toen een spektakelstuk met zes doelpunten, netjes verdeeld onder beide ploegen. De Great Old haalde het toen uiteindelijk na strafschoppen.

In die match raakte Wolf alvast onder de indruk van Antwerp en de Bosuil. "We kennen Antwerp natuurlijk goed. Thuis hebben ze dit seizoen nog geen match verloren. Laat ons zeggen dat de Bosuil een "energieke" plek is om te voetballen. Ik denk dat de match gelijklopend aan die van de beker zal zijn en dat er dus om elke bal gestreden zal worden. En met Mbokani hebben ze natuurlijk één van de beste spitsen van onze competitie", gaf hij zijn mening bij Sporza.

LEES OOK: Alarmbellen gaan af op Antwerp: "Het is onwezenlijk"

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

Nainggolan snoeihard voor Martinez: "Slechte trainer"

Radja Nainggolan en Roberto Martinez zullen nooit vrienden worden, dat is duidelijk. Nainggolan ...

6
6
Napoli-fans sprakeloos: De Bruyne stuurt plots exit-signaal

Kevin De Bruyne scoorde tegen Inter, greep meteen naar de hamstring en luidde zo — voor het ...

36
36
Vanhaezebrouck trekt héél pijnlijke Anderlecht-conclusie

RSC Anderlecht gaat nog maar eens een moeilijk seizoen tegemoet. De Brusselaars bakken er voorlopig ...

53
53
Anderlecht-fans verbijsterd: bizarre clausule bij Hazard

Terwijl Thorgan Hazard op het veld steeds minder indruk maakt, duikt nu een opvallend detail uit ...

90
90
Club Brugge verraste iedereen: één speler kreeg megadeal

Lynnt Audoor stond vorige zomer dicht bij een vertrek, zelfs met een concreet bod van Union SG op ...

211
211
'Paniek in Brussel: Anderlecht dreigt Hasi te dumpen'

Met de komst van Michael Verschueren en Kenneth Bornauw hoopt Anderlecht eindelijk weer rust te ...

211
211
'Hasi op zijn hoede: bekeropstelling Anderlecht lekt uit'

In de 1/16 finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht dinsdagavond KVK Ninove over de vloer. Het ...

115
115
Voetbalbond kondigt refs Croky Cup & speeldag 13 aan

De komende dagen wordt de 1/16 finale van de Croky Cup afgehaspeld, komend weekend staat in de ...

115
115
Garcia verrast: volgende kapitein Rode Duivels bekend?

Binnen een drietal weken nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan en Liechtenstein, de laatste ...

154
154
Pro League versus DAZN: nieuw struikelblok duikt op

Ook de 1/16 finales van de Croky Cup vallen straks exclusief te bekijken via DAZN. Op de achtergrond ...

182
182
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

136
136
Buitenlandse club deelt mee: “Hij traint mee bij KRC Genk"

KRC Genk heeft een zeer goede scouting. De Limburgers wisten al tal van jonge buitenlandse talenten ...

111
111
Teklak ziet onrustwekkende evolutie bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor afgelopen vrijdag met 1-0 van Sporting Charleroi. Het was een zeer matige ...

234
234
Verrassing bij Union SG: wissel van de macht op komst?

Union SG wist met 2-0 te winnen van STVV. De Belgische landskampioen speelde zeker niet ...

95
95
Anderlecht maakt selectie bekend: sterkhouders ontbreken

RSC Anderlecht speelt morgenavond in de Beker van België tegen Ninove. De Brusselaars staan ...

337
337
De Mil: "Kompany? Daarom is hij heel belangrijk voor ons"

Vincent Kompany is trainer van Bayern München en hij is de eerste Belgische coach die bij ...

110
110
'Prestigetransfer' Union SG in de problemen: vertrek lonkt

Union SG doet niet alleen maar goede transfers. Eén van de grootste namen die de club de ...

91
91
Manipulatie in Pro League: Bouchez valt Club Brugge aan

Terwijl de soap rond tv-rechtenhouder DAZN momenteel het leeuwendeel van de aandacht opeist blijft ...

998
998
Wilmots door het lint: stevige sancties voor Standard

In de resterende zes minuten trok het de 1-0 zege wel over de streep, maar zoals verwacht krijgt de ...

182
182
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

70
70
Breuk met DAZN: Pro League overweegt drastische stappen

De soap rond DAZN nadert stilaan haar finale ontknoping. Zo weten we vrijdag of de tv-rechtenhouder ...

495
495
Lardot ontleedt strafschopfases Antwerp-Club Brugge

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 12 op het programma. Naar goede gewoonte ...

1001
1001
Mercato-alarm: Club Brugge slaat nú toe voor killerspits

Club Brugge kan nú toeslaan voor een 1,97 m diepe spits die in Letland meteen rendeert. De ...

700
700
OHL trapt na richting Hubert: "Misschien beter dat hij weg is"

OH Leuven heeft met Felice Mazzu een nieuwe trainer voorgesteld. Dat is een vreemde keuze, aangezien ...

201
201
Matthäus verandert plots compléét van mening over Kompany

Hoe serieus moet je analisten nog nemen die voor televisie werken? De vraag dient stilaan gesteld te ...

260
260

Meer sportnieuws