Wolf: "Onuachu opvolger van Samatta? Niet akkoord"

door
Wolf:

De krakers in de Jupiler Pro League volgen elkaar in sneltempo op, want met Antwerp tegen KRC Genk staat straks alweer een mooie affiche op het programma. Een levensbelangrijke voor de Limburgers ook met het oog op PO I, want zij kunnen hun zesde plaats in de stand verder consolideren.


Mits de regerend landskampioen wint op de Bosuil bedraagt het verschil met eerste achtervolgers Zulte Waregem en KV Mechelen namelijk toch al zes punten. Een aardige bonus waar tijdens de winterstop nog niet veel mensen op rekenden, want bovenop de loodzware kalender liet Genk sterkhouders als Ally Samatta en Sander Berge gaan. Met ook nog eens Ianis Hagi die andere oorden opzocht, verloren de Limburgers zo toch drie van hun vijf beste doelpuntenmakers. Behalve Samatta (zeven treffers) vonden ook Berge en Hagi (vier en drie stuks respectievelijk) immers vlot de weg naar doel.

Toch dreigde vooral het vertrek van Samatta de troepen van Hannes Wolf voorin danig te zullen onthoofden, met nu alleen Paul Onuachu die nog overblijft als volwaardige goalgetter. Al ziet de Duitse coach dat bij Sporza zelf toch iets anders. "Ik ga helemaal niet akkoord. Onuachu is zeker belangrijk, maar Bongonda weet nu ook de weg naar het doel te vinden. Hrosovsky maakte zijn eerste goal en Ito speelde sterk tegen Charleroi. Bovendien kunnen onze backs Maehle en Uronen ook voor gevaar zorgen. Het hoeft niet altijd een nadeel te zijn als de doelpuntenmakers uit verschillende hoeken komen", aldus Wolf.

LEES OOK: Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

Onuachu is een waardige vervanger voor Samatta

Meest recent

Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

3
3
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

60
60
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

52
52
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

41
41
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

41
41
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

42
42
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

130
130
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

300
300
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

218
218
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

102
102
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

167
167
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

24
24
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

410
410
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

757
757
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

83
83
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

296
296
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

49
49
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

512
512
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

115
115
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

436
436
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

69
69
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

197
197
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

176
176
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

89
89
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

344
344

Meer sportnieuws