Wolf: "Onuachu opvolger van Samatta? Niet akkoord"

421 stemmen
Wolf:

De krakers in de Jupiler Pro League volgen elkaar in sneltempo op, want met Antwerp tegen KRC Genk staat straks alweer een mooie affiche op het programma. Een levensbelangrijke voor de Limburgers ook met het oog op PO I, want zij kunnen hun zesde plaats in de stand verder consolideren.


Mits de regerend landskampioen wint op de Bosuil bedraagt het verschil met eerste achtervolgers Zulte Waregem en KV Mechelen namelijk toch al zes punten. Een aardige bonus waar tijdens de winterstop nog niet veel mensen op rekenden, want bovenop de loodzware kalender liet Genk sterkhouders als Ally Samatta en Sander Berge gaan. Met ook nog eens Ianis Hagi die andere oorden opzocht, verloren de Limburgers zo toch drie van hun vijf beste doelpuntenmakers. Behalve Samatta (zeven treffers) vonden ook Berge en Hagi (vier en drie stuks respectievelijk) immers vlot de weg naar doel.

Toch dreigde vooral het vertrek van Samatta de troepen van Hannes Wolf voorin danig te zullen onthoofden, met nu alleen Paul Onuachu die nog overblijft als volwaardige goalgetter. Al ziet de Duitse coach dat bij Sporza zelf toch iets anders. "Ik ga helemaal niet akkoord. Onuachu is zeker belangrijk, maar Bongonda weet nu ook de weg naar het doel te vinden. Hrosovsky maakte zijn eerste goal en Ito speelde sterk tegen Charleroi. Bovendien kunnen onze backs Maehle en Uronen ook voor gevaar zorgen. Het hoeft niet altijd een nadeel te zijn als de doelpuntenmakers uit verschillende hoeken komen", aldus Wolf.

LEES OOK: Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Onuachu is een waardige vervanger voor Samatta

Meest recent

Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

30
30
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

39
39
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

340
340
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

419
419
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

54
54
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

555
555
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

218
218
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

91
91
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

749
749
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

741
741
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

140
140
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

288
288
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

132
132
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

564
564
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

194
194
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

139
139
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

842
842
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

359
359
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

748
748
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

608
608
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

896
896
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

72
72
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

243
243
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

174
174
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

772
772

Meer sportnieuws