Wolf: "Onuachu opvolger van Samatta? Niet akkoord"

door
Wolf:

De krakers in de Jupiler Pro League volgen elkaar in sneltempo op, want met Antwerp tegen KRC Genk staat straks alweer een mooie affiche op het programma. Een levensbelangrijke voor de Limburgers ook met het oog op PO I, want zij kunnen hun zesde plaats in de stand verder consolideren.


Mits de regerend landskampioen wint op de Bosuil bedraagt het verschil met eerste achtervolgers Zulte Waregem en KV Mechelen namelijk toch al zes punten. Een aardige bonus waar tijdens de winterstop nog niet veel mensen op rekenden, want bovenop de loodzware kalender liet Genk sterkhouders als Ally Samatta en Sander Berge gaan. Met ook nog eens Ianis Hagi die andere oorden opzocht, verloren de Limburgers zo toch drie van hun vijf beste doelpuntenmakers. Behalve Samatta (zeven treffers) vonden ook Berge en Hagi (vier en drie stuks respectievelijk) immers vlot de weg naar doel.

Toch dreigde vooral het vertrek van Samatta de troepen van Hannes Wolf voorin danig te zullen onthoofden, met nu alleen Paul Onuachu die nog overblijft als volwaardige goalgetter. Al ziet de Duitse coach dat bij Sporza zelf toch iets anders. "Ik ga helemaal niet akkoord. Onuachu is zeker belangrijk, maar Bongonda weet nu ook de weg naar het doel te vinden. Hrosovsky maakte zijn eerste goal en Ito speelde sterk tegen Charleroi. Bovendien kunnen onze backs Maehle en Uronen ook voor gevaar zorgen. Het hoeft niet altijd een nadeel te zijn als de doelpuntenmakers uit verschillende hoeken komen", aldus Wolf.

LEES OOK: Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

Onuachu is een waardige vervanger voor Samatta

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

40
40
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

73
73
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

138
138
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

195
195
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

93
93
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

108
108
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

162
162
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

264
264
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

65
65
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

388
388
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

245
245
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

391
391
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

476
476
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

367
367
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

255
255
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

742
742
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

433
433
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

152
152
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

649
649
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

71
71
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

878
878

Meer sportnieuws