Wolf: "Onuachu opvolger van Samatta? Niet akkoord"

door
Wolf:

De krakers in de Jupiler Pro League volgen elkaar in sneltempo op, want met Antwerp tegen KRC Genk staat straks alweer een mooie affiche op het programma. Een levensbelangrijke voor de Limburgers ook met het oog op PO I, want zij kunnen hun zesde plaats in de stand verder consolideren.


Mits de regerend landskampioen wint op de Bosuil bedraagt het verschil met eerste achtervolgers Zulte Waregem en KV Mechelen namelijk toch al zes punten. Een aardige bonus waar tijdens de winterstop nog niet veel mensen op rekenden, want bovenop de loodzware kalender liet Genk sterkhouders als Ally Samatta en Sander Berge gaan. Met ook nog eens Ianis Hagi die andere oorden opzocht, verloren de Limburgers zo toch drie van hun vijf beste doelpuntenmakers. Behalve Samatta (zeven treffers) vonden ook Berge en Hagi (vier en drie stuks respectievelijk) immers vlot de weg naar doel.

Toch dreigde vooral het vertrek van Samatta de troepen van Hannes Wolf voorin danig te zullen onthoofden, met nu alleen Paul Onuachu die nog overblijft als volwaardige goalgetter. Al ziet de Duitse coach dat bij Sporza zelf toch iets anders. "Ik ga helemaal niet akkoord. Onuachu is zeker belangrijk, maar Bongonda weet nu ook de weg naar het doel te vinden. Hrosovsky maakte zijn eerste goal en Ito speelde sterk tegen Charleroi. Bovendien kunnen onze backs Maehle en Uronen ook voor gevaar zorgen. Het hoeft niet altijd een nadeel te zijn als de doelpuntenmakers uit verschillende hoeken komen", aldus Wolf.

LEES OOK: Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

Onuachu is een waardige vervanger voor Samatta

Meest recent

Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

8
8
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

28
28
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

72
72
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

33
33
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

158
158
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

276
276
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

88
88
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

59
59
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

279
279
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

173
173
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

37
37
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

365
365
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

91
91
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

96
96
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

506
506
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

115
115
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

509
509
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

152
152
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

450
450
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

563
563
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

205
205
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

240
240
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

201
201
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

655
655
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

337
337

Meer sportnieuws