Anderlecht geeft onschuldige fans géén compensatie voor gesloten tribune

door
Anderlecht geeft onschuldige fans géén compensatie voor gesloten tribune

Het liet even op zich wachten, maar de Geschillencommissie legde Anderlecht dan toch nog een stevige straf op voor het bommetje richting Simon Mignolet eerder dit jaar. Op speeldag 29 zal in het thuisduel tegen Zulte Waregem een deel van het Lotto Park, met name tribune vier, gesloten blijven.


Een fikse domper, zeker aangezien het hier mogelijk een rechtstreekse confrontatie met PO I als inzet betreft. Toch besloot Paars-Wit niet in beroep te gaan, een keuze die de Brusselaars nu in een brief naar de getroffen abonnementhouders verklaren. "U heeft vernomen dat Geschillencommissie van de KBVB heeft besloten dat RSCA de vakken N0 t.e.m. N6 verplicht moet sluiten voor de thuiswedstrijd tegen SV Zulte Waregem. Wij willen u, als abonneehouder uit deze vakken, ervan op de hoogte brengen dat de club niet in beroep gaat tegen uitspraak van de KBVB", klinkt het daarin.

Na een uitgebreide uiteenzetting van de argumenten hiervoor en een strenge veroordeling van de 'hardleerse minderheid', komt het echte slechte nieuws echter naar boven. "Abonnementshouders uit deze vakken kunnen voor de wedstrijd tegen Zulte Waregem niet verplaatst of gecompenseerd worden", klinkt het namelijk verder nog. Niet alleen de dader(s), maar ook alle andere 'onschuldige' supporters rondom hem in het desbetreffende vak worden dus mee gestraft en zullen de partij tegen Essevee niet live in het stadion mee kunnen maken. Het verhaal van die ene rotte appel, zeg dus maar.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Terechte beslissing?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
'De Roeck topkandidaat bij club in Jupiler Pro League'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

12
12
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

2
2
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

32
32
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

198
198
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

235
235
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

382
382
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

83
83
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

291
291
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

239
239
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

249
249
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

230
230
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

47
47
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

73
73
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

185
185
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

145
145
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

51
51
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

130
130
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

191
191
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

125
125
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

182
182
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

241
241
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

254
254
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

803
803
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

192
192
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

99
99

Meer sportnieuws