'Drie grootmachten snuffelen opnieuw aan ex-speler Genk'

274 stemmen
'Drie grootmachten snuffelen opnieuw aan ex-speler Genk'

Afgelopen zomer was een enerverende transferperiode voor onder meer Manchester United, dat in de greep gehouden werd door de geruchten rond een mogelijk vertrek van Paul Pogba. Uiteindelijk bleef de Fransman gewoon op Old Trafford en dus moest de club zijn piste voor een alternatief niet activeren.


De hele zomer werd Sergej Milinkovic-Savic genoemd als gedoodverfde opvolger van Pogba. De Servische middenvelder, met een verleden bij KRC Genk en broer van Standard-doelman Vanja, bleef uiteindelijk gewoon bij Lazio en dit seizoen doen de Romeinen het uitstekend met een derde plaats in de Serie A. Dat zorgt ervoor dat de interesse weer oplaait.

Volgens Tuttosport volgt United hem nog steeds - komende zomer zullen de geruchten over Pogba ongetwijfeld weer oplaaien. Verder zouden ook Real Madrid en Bayern München hem echter het hof maken. Bovendien is er goed nieuws voor deze clubs wat betreft de vraagprijs. Daar waar Lazio in de zomer nog 100 miljoen eiste voor zijn draaischijf, zou de waarde van Milinkovic-Savic nu 'slechts' 70 miljoen euro bedragen.

LEES OOK: Real Madrid komt met officieel statement over Olise

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Real Madrid komt met officieel statement over Olise
Real Madrid komt met officieel statement over Olise
212

Is hij klaar voor een dergelijke topclub?

Meest recent

'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

14
14
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

262
262
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

220
220
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

286
286
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

30
30
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

177
177
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

38
38
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

28
28
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

491
491
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

450
450
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

120
120
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

348
348
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

80
80
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

392
392
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

373
373
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

141
141
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

689
689
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

287
287
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

322
322
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

301
301
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65

Meer sportnieuws