'KRC Genk greep naast smaakmaker Zulte Waregem'

door
'KRC Genk greep naast smaakmaker Zulte Waregem'

KRC Genk kende een drukke wintermercato, waarin het vooral zijn middenveld versterkte. Dat was nodig, want de landskampioen zag Sander Berge vertrekken, terwijl Bryan Heynen langdurig geblesseerd is. Thorstvedt, Moller Daehli en Kouassi moeten dat verliest opvangen. Maar Genk had ook nog een middenvelder uit eigen land op het oog.


Na passages bij Moeskroen en Antwerp speelt Omar Govea dit seizoen voor Zulte Waregem. Daar doet de 24-jarige Mexicaan het goed met twee goals en twee assists in negentien matchen. Tegenover Fox Sports bekent hij echter dat hij een aanbod vanuit Genk op zak had.

"Ik had de kans om naar Genk te gaan, maar uiteindelijk is het niet doorgegaan omwille van de tijdsdruk en externe omstandigheden waar ik geen invloed op had", verklaarde hij. "Maar ik word hier goed behandeld. Ik zit dan wel ver van huis, de mensen zorgen ervoor dat ik me hier thuisvoel. Iedereen heeft zijn persoonlijke doelstellingen. Ik wil dat mijn naam bekend wordt en dat kinderen in mijn voetsporen willen volgen. Ik weet dat als ik op deze manier verder ga, er nog mooie kansen zullen komen."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

Zou hij een goede speler geweest zijn voor Genk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

18
18
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

19
19
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

50
50
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

336
336
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

72
72
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

38
38
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

105
105
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

140
140
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

686
686
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

101
101
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

161
161
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

57
57
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

207
207
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

942
942
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

256
256
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

188
188
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

168
168
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

202
202
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

463
463
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

610
610
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

58
58
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

35
35
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

76
76
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

34
34

Meer sportnieuws