Ajax bevestigt nu al toptransfer voor Ziyech in de zomer

164 stemmen
Ajax bevestigt nu al toptransfer voor Ziyech in de zomer

Ajax speelde vorig seizoen de halve finale van de Champions League en dat had als gevolg dat de beste spelers van de Nederlanders over heel Europa gegeerd waren. Uiteindelijk vertrokken Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt naar FC Barcelona en Juventus en komende zomer zouden nog een aantal grote namen kunnen vertrekken.

Zo zou de eerste grote uitgaande transfer van de Amsterdammers voor de zomer nu al een feit zijn, want volgens De Telegraaf hebben Ajax en Chelsea in de afgelopen 24 uur een mondeling akkoord bereikt over de transfer van Hakim Ziyech. De Marokkaanse spelmaker zou voor een slordige 45 miljoen euro naar Londen verkassen na het seizoen.

In januari probeerde Chelsea al om Ziyech uit Amsterdam los te weken, maar toen wou Ajax niet meewerken aan een transfer. Frank Lampard zou echter zo onder de indruk zijn van Ziyech dat hij dan maar de opdracht gaf om na het sluiten van de transfermarkt zo snel mogelijk een transfer voor de zomer te regelen, wat nu ook gelukt zou zijn.

UPDATE 13/02
Een dag nadat het nieuws over de nakende transfer van Ziyech uitlekte, heeft Ajax de deal al officieel bevestigd. "Ajax heeft overeenstemming bereikt met Chelsea FC over de transfer van Hakim Ziyech naar de Engelse club. De overgang is met ingang van komend seizoen, per 1 juli 2020. De clubs zijn een transfersom van € 40 miljoen overeengekomen, die middels variabelen kan oplopen tot € 44 miljoen", laten ze weten via hun officiële kanalen.


LEES OOK: Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Zal hij bij Chelsea een sterkhouder worden?

Meest recent

'Witte rook bij Essevee: nieuwe hoofdcoach op komst'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

6
6
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

150
150
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

105
105
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

84
84
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

99
99
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

59
59
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

159
159
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

142
142
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

421
421
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

517
517
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

271
271
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

504
504
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

440
440
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

598
598
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

261
261
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

86
86
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

253
253
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

304
304
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

159
159
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

397
397
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

166
166
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

249
249
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

674
674
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

126
126

Meer sportnieuws