Ajax bevestigt nu al toptransfer voor Ziyech in de zomer

door
Ajax bevestigt nu al toptransfer voor Ziyech in de zomer

Ajax speelde vorig seizoen de halve finale van de Champions League en dat had als gevolg dat de beste spelers van de Nederlanders over heel Europa gegeerd waren. Uiteindelijk vertrokken Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt naar FC Barcelona en Juventus en komende zomer zouden nog een aantal grote namen kunnen vertrekken.

Zo zou de eerste grote uitgaande transfer van de Amsterdammers voor de zomer nu al een feit zijn, want volgens De Telegraaf hebben Ajax en Chelsea in de afgelopen 24 uur een mondeling akkoord bereikt over de transfer van Hakim Ziyech. De Marokkaanse spelmaker zou voor een slordige 45 miljoen euro naar Londen verkassen na het seizoen.

In januari probeerde Chelsea al om Ziyech uit Amsterdam los te weken, maar toen wou Ajax niet meewerken aan een transfer. Frank Lampard zou echter zo onder de indruk zijn van Ziyech dat hij dan maar de opdracht gaf om na het sluiten van de transfermarkt zo snel mogelijk een transfer voor de zomer te regelen, wat nu ook gelukt zou zijn.

UPDATE 13/02
Een dag nadat het nieuws over de nakende transfer van Ziyech uitlekte, heeft Ajax de deal al officieel bevestigd. "Ajax heeft overeenstemming bereikt met Chelsea FC over de transfer van Hakim Ziyech naar de Engelse club. De overgang is met ingang van komend seizoen, per 1 juli 2020. De clubs zijn een transfersom van € 40 miljoen overeengekomen, die middels variabelen kan oplopen tot € 44 miljoen", laten ze weten via hun officiële kanalen.


LEES OOK: Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Zal hij bij Chelsea een sterkhouder worden?

Meest recent

Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

132
132
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

22
22
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

59
59
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

68
68
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

134
134
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

90
90
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

101
101
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

40
40
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

153
153
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

509
509
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

429
429
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

89
89
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

333
333
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1361
1361
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

176
176
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

275
275
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

763
763
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

391
391
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

93
93
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

153
153
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

107
107
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

77
77
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

108
108
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

252
252

Meer sportnieuws