Ajax bevestigt nu al toptransfer voor Ziyech in de zomer

door
Ajax bevestigt nu al toptransfer voor Ziyech in de zomer

Ajax speelde vorig seizoen de halve finale van de Champions League en dat had als gevolg dat de beste spelers van de Nederlanders over heel Europa gegeerd waren. Uiteindelijk vertrokken Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt naar FC Barcelona en Juventus en komende zomer zouden nog een aantal grote namen kunnen vertrekken.

Zo zou de eerste grote uitgaande transfer van de Amsterdammers voor de zomer nu al een feit zijn, want volgens De Telegraaf hebben Ajax en Chelsea in de afgelopen 24 uur een mondeling akkoord bereikt over de transfer van Hakim Ziyech. De Marokkaanse spelmaker zou voor een slordige 45 miljoen euro naar Londen verkassen na het seizoen.

In januari probeerde Chelsea al om Ziyech uit Amsterdam los te weken, maar toen wou Ajax niet meewerken aan een transfer. Frank Lampard zou echter zo onder de indruk zijn van Ziyech dat hij dan maar de opdracht gaf om na het sluiten van de transfermarkt zo snel mogelijk een transfer voor de zomer te regelen, wat nu ook gelukt zou zijn.

UPDATE 13/02
Een dag nadat het nieuws over de nakende transfer van Ziyech uitlekte, heeft Ajax de deal al officieel bevestigd. "Ajax heeft overeenstemming bereikt met Chelsea FC over de transfer van Hakim Ziyech naar de Engelse club. De overgang is met ingang van komend seizoen, per 1 juli 2020. De clubs zijn een transfersom van € 40 miljoen overeengekomen, die middels variabelen kan oplopen tot € 44 miljoen", laten ze weten via hun officiële kanalen.


LEES OOK: Wedstrijd Ajax gestaakt: harde kern zet ArenA in de fik

Zal hij bij Chelsea een sterkhouder worden?

Meest recent

Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

6
6
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

33
33
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

268
268
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

91
91
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

313
313
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

238
238
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

88
88
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

195
195
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

147
147
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

413
413
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

383
383
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

164
164
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

311
311
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

768
768
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

266
266
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

447
447
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

338
338
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

386
386
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

241
241
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

96
96
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

895
895
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

189
189
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

570
570
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

184
184
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

408
408

Meer sportnieuws