'Real Madrid krijgt goed en slecht nieuws over topdoelwit'

192 stemmen
'Real Madrid krijgt goed en slecht nieuws over topdoelwit'

Real Madrid investeerde afgelopen zomer stevig in nieuwe spelers, maar ook komende zomer lijkt het weer van plan om enkele grote aanwinsten aan boord te halen. Zo lijkt een middenvelder een grote prioriteit te zullen gaan worden. Zinedine Zidane zou er absoluut Paul Pogba bij willen, maar de Fransman van Manchester United is een zéér dure vogel. 

En dus houdt Real ook andere opties in de gaten. In Italië klinkt het dat de Koninklijke op die manier in Milaan beland is, waar ze hun oog laten vallen zouden hebben op een sleutelspeler van Internazionale. Marcelo Brozovic zou op serieuze belangstelling van Real mogen rekenen. 

Het profiel van de 27-jarige Kroaat zou Zidane wel bevallen en dus zou een transfer er goed mogelijk kunnen komen. Brozovic speelt sinds januari 2015 voor Inter, dat hem destijds bij Dinamo Zagreb wegplukte. Hij heeft nog een contract tot 2022 bij de Nerazzurri.

UPDATE 13/02
Real lijkt dus serieus op Brozovic te azen en de Koninklijke krijgt goed en slecht nieuws over de mogelijke komst van de Kroaat. Volgens Mundo Deportivo beschikt de middenvelder over een afkoopsom van 60 miljoen euro in zijn contract, die enkel geactiveerd kan worden door niet-Italiaanse clubs. Voor Real zal hij dus vrij makkelijk te halen zijn.

Anderzijds krijgen ze wel stevige concurrentie, want ook Liverpool zou zijn zinnen gezet hebben op Brozovic. De Reds zouden hem vorig weekend nog gaan scouten zijn tijdens de Milanese derby.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

🚀

Bij welke ploeg zou hij best passen?

Meest recent

'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

11
11
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

109
109
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

463
463
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

402
402
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

306
306
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

156
156
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

219
219
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

87
87
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

59
59
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

201
201
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

85
85
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

65
65
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

381
381
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

196
196
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

227
227
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

449
449
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

113
113
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

255
255
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

437
437
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

205
205
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

191
191
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

79
79
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

332
332
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

313
313

Meer sportnieuws