'Real Madrid krijgt goed en slecht nieuws over topdoelwit'

192 stemmen
'Real Madrid krijgt goed en slecht nieuws over topdoelwit'

Real Madrid investeerde afgelopen zomer stevig in nieuwe spelers, maar ook komende zomer lijkt het weer van plan om enkele grote aanwinsten aan boord te halen. Zo lijkt een middenvelder een grote prioriteit te zullen gaan worden. Zinedine Zidane zou er absoluut Paul Pogba bij willen, maar de Fransman van Manchester United is een zéér dure vogel. 

En dus houdt Real ook andere opties in de gaten. In Italië klinkt het dat de Koninklijke op die manier in Milaan beland is, waar ze hun oog laten vallen zouden hebben op een sleutelspeler van Internazionale. Marcelo Brozovic zou op serieuze belangstelling van Real mogen rekenen. 

Het profiel van de 27-jarige Kroaat zou Zidane wel bevallen en dus zou een transfer er goed mogelijk kunnen komen. Brozovic speelt sinds januari 2015 voor Inter, dat hem destijds bij Dinamo Zagreb wegplukte. Hij heeft nog een contract tot 2022 bij de Nerazzurri.

UPDATE 13/02
Real lijkt dus serieus op Brozovic te azen en de Koninklijke krijgt goed en slecht nieuws over de mogelijke komst van de Kroaat. Volgens Mundo Deportivo beschikt de middenvelder over een afkoopsom van 60 miljoen euro in zijn contract, die enkel geactiveerd kan worden door niet-Italiaanse clubs. Voor Real zal hij dus vrij makkelijk te halen zijn.

Anderzijds krijgen ze wel stevige concurrentie, want ook Liverpool zou zijn zinnen gezet hebben op Brozovic. De Reds zouden hem vorig weekend nog gaan scouten zijn tijdens de Milanese derby.

LEES OOK: 'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Bij welke ploeg zou hij best passen?

Meest recent

België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

24
24
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

166
166
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

36
36
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

40
40
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

117
117
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

110
110
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

73
73
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

136
136
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

53
53
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

160
160
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

136
136
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

174
174
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

395
395
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

260
260
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

74
74
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

843
843
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

509
509
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

553
553
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

392
392
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

713
713
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

351
351
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

546
546
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

143
143
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2277
2277

Meer sportnieuws