TRANSFERUURTJE: 'Club praat alsnog over Gaich, goed nieuws voor RSCA'

258 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club praat alsnog over Gaich, goed nieuws voor RSCA'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou voor een verrassing kunnen zorgen door in de zomer alsnog Adolfo Gaich aan te trekken. De voorzitter van San Lorenzo vertelde woensdag op een persconferentie dat bestuursleden van Club de komende dagen de gesprekken over een transfer in juni zouden aanknopen. Het wordt afwachten of de Argentijnen zich deze keer wat inschikkelijker opstellen.



Anderlecht lijkt in de zomer dan weer definitief verlost te kunnen raken van Ognjen Vranjes. De verdediger speelt momenteel op huurbasis voor AEK Athene en daar is hij ondertussen weer een sterkhouder. De Grieken zouden dan ook overwegen om hem definitief binnen te halen, wat ze bij Anderlecht uiteraard zeer graag zien gebeuren.

In januari was Peter Zulj dan weer bijna vertrokken bij Anderlecht. De Oostenrijker is momenteel een sterkhouder op het middenveld, maar tot december kwam hij zeer weinig aan spelen toe. Daarom overwoog Zulj een winters vertrek, om zo zijn kansen op een EK-selectie te kunnen vrijwaren.



Zulte Waregem moet vrezen dat het in de zomer Cyle Larin zal verliezen. Het heeft een optie om de spits straks voor 2,5 miljoen euro over te nemen van Besiktas, maar er is heel wat interesse voor de Canadees. Naast enkele Belgische topclubs zou ook Leeds United zijn oog laten vallen hebben op Larin.

BUITENLAND

Vorig seizoen bij AA Gent startte Alexander Sorloth sterk, maar daarna zakte de Noorse spits weg. Dit seizoen bij Trabzonspor blijft hij echter scoren en dat zorgt ervoor dat hij een fraaie transfer zou kunnen maken. Aston Villa zou immers 18 miljoen euro veil hebben voor Sorloth, die nog steeds onder contract staat bij Crystal Palace.



Manchester United heeft stevige transferplannen voor volgend seizoen en wil onder meer het offensieve compartiment versterken. Het zou zijn oog laten vallen hebben op James Maddison (Leicester City) en Jack Grealish (Aston Villa). De twee jonge Engelsen zijn wel dure vogels en dus legt United naar verluidt zo'n 190 miljoen euro klaar voor de twee deals.

Hakim Ziyech zou nu al een toptransfer voor de zomer beet hebben. In Nederland klinkt het dat Ajax en Chelsea al een mondeling akkoord bereikt hebben over een transfer van de spelmaker. Ajax zou zo'n 45 miljoen euro vangen voor Ziyech, die ook in januari al op interesse van de Blues kon rekenen.

LEES OOK: Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Moet Club in de zomer alsnog Gaich aantrekken?

Meest recent

Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

55
55
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

128
128
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

108
108
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

91
91
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

66
66
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

81
81
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

214
214
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

216
216
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

84
84
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

38
38
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

73
73
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

511
511
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

183
183
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

439
439
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

480
480
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

165
165
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

88
88
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

236
236
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

135
135
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

88
88
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

336
336
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

254
254
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

107
107
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

107
107
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

275
275

Meer sportnieuws