TRANSFERUURTJE: 'Club praat alsnog over Gaich, goed nieuws voor RSCA'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club praat alsnog over Gaich, goed nieuws voor RSCA'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou voor een verrassing kunnen zorgen door in de zomer alsnog Adolfo Gaich aan te trekken. De voorzitter van San Lorenzo vertelde woensdag op een persconferentie dat bestuursleden van Club de komende dagen de gesprekken over een transfer in juni zouden aanknopen. Het wordt afwachten of de Argentijnen zich deze keer wat inschikkelijker opstellen.



Anderlecht lijkt in de zomer dan weer definitief verlost te kunnen raken van Ognjen Vranjes. De verdediger speelt momenteel op huurbasis voor AEK Athene en daar is hij ondertussen weer een sterkhouder. De Grieken zouden dan ook overwegen om hem definitief binnen te halen, wat ze bij Anderlecht uiteraard zeer graag zien gebeuren.

In januari was Peter Zulj dan weer bijna vertrokken bij Anderlecht. De Oostenrijker is momenteel een sterkhouder op het middenveld, maar tot december kwam hij zeer weinig aan spelen toe. Daarom overwoog Zulj een winters vertrek, om zo zijn kansen op een EK-selectie te kunnen vrijwaren.



Zulte Waregem moet vrezen dat het in de zomer Cyle Larin zal verliezen. Het heeft een optie om de spits straks voor 2,5 miljoen euro over te nemen van Besiktas, maar er is heel wat interesse voor de Canadees. Naast enkele Belgische topclubs zou ook Leeds United zijn oog laten vallen hebben op Larin.

BUITENLAND

Vorig seizoen bij AA Gent startte Alexander Sorloth sterk, maar daarna zakte de Noorse spits weg. Dit seizoen bij Trabzonspor blijft hij echter scoren en dat zorgt ervoor dat hij een fraaie transfer zou kunnen maken. Aston Villa zou immers 18 miljoen euro veil hebben voor Sorloth, die nog steeds onder contract staat bij Crystal Palace.



Manchester United heeft stevige transferplannen voor volgend seizoen en wil onder meer het offensieve compartiment versterken. Het zou zijn oog laten vallen hebben op James Maddison (Leicester City) en Jack Grealish (Aston Villa). De twee jonge Engelsen zijn wel dure vogels en dus legt United naar verluidt zo'n 190 miljoen euro klaar voor de twee deals.

Hakim Ziyech zou nu al een toptransfer voor de zomer beet hebben. In Nederland klinkt het dat Ajax en Chelsea al een mondeling akkoord bereikt hebben over een transfer van de spelmaker. Ajax zou zo'n 45 miljoen euro vangen voor Ziyech, die ook in januari al op interesse van de Blues kon rekenen.

LEES OOK: 'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Moet Club in de zomer alsnog Gaich aantrekken?

Meest recent

'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

57
57
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

165
165
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

193
193
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

69
69
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

129
129
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

22
22
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

99
99
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

275
275
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

69
69
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

131
131
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

173
173
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

193
193
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

90
90
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

80
80
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

220
220
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

266
266
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

156
156
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

214
214
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

184
184
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

352
352
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

467
467

Meer sportnieuws