'Hazard wacht cruciale taak voor eerste Clasico'

381 stemmen
'Hazard wacht cruciale taak voor eerste Clasico'

Real Madrid won afgelopen zondag met 1-4 op het veld van Osasuna. Thibaut Courtois nam na zijn afwezigheid in de beker opnieuw plaats tussen de palen, maar van Eden Hazard was nog geen spoor te bekennen. Nochtans traint de Rode Duivel sinds vorige week weer volop mee met de eerste ploeg.

Coach Zinedine Zidane wou echter alle risico op een terugval vermijden. De Fransman besefte dat Osasuna een gevaarlijke verplaatsing kan zijn gezien de bedenkelijke staat van het veld en de fysieke speeltijd van de thuisploeg. En dus besloot hij om de rentree van de Rode Duivel uit te stellen. Maar het lange wachten lijkt stilaan voorbij.

Volgens Marca bestaat er immers geen twijfel over dat Hazard volgend weekend weer in de selectie zit voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo. Al zal zijn geduld ook dan op de proef gesteld worden. Zo zal de Belg op de bank starten en ten vroegste pas diep in de tweede helft invallen.

Een week later is er nog een uitduel op Levante en vervolgens wacht het eerste luik in de dubbele confrontatie tegen Manchester City. Bij Marca acht men de kans klein dat Hazard dan al in de basis zal staan. De Rode Duivel zal dus nog even geduldig moeten zijn. Bondscoach Roberto Martinez zal de voorzichtige aanpak van Zidane ondertussen ongetwijfeld appreciëren.

UPDATE 12/02

Eden Hazard wordt dus komend weekend terug verwacht tegen Celta de Vigo, maar of hij zal starten, valt nog af te wachten. Echter is dat duel wel één van de twee wedstrijden waarin de Rode Duivel zal moeten tonen dat hij klaar is voor het grote werk dat volgt op het einde van deze, en begin volgende maand. Op 26 februari treft Real namelijk City in de Champions League, en op 1 maart zou Hazard zijn eerste Clasico kunnen afwerken.

Maar of hij voor die wedstrijden al van groot belang zal kunnen zijn, hangt af van hoe hij zich de komende twee partijen zal profileren. Te beginnen dus met Celta op zondag, nadien volgt nog een wedstrijd tegen Levante. Er wacht Hazard dus een cruciale taak om hierin te tonen dat hij voldoende fit en speelklaar is om straks van belang te kunnen zijn tegen City en Barça. 

LEES OOK: 'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Verwacht u een beslissende Hazard in de Clasico?

Meest recent

Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

19
19
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

16
16
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

74
74
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

72
72
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

394
394
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

104
104
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

36
36
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

45
45
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

320
320
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

478
478
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

41
41
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

401
401
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

120
120
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

50
50
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

234
234
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

221
221
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

629
629
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

199
199
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

78
78
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

455
455
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

78
78
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

241
241
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

566
566

Meer sportnieuws