'Hazard wacht cruciale taak voor eerste Clasico'

door
'Hazard wacht cruciale taak voor eerste Clasico'

Real Madrid won afgelopen zondag met 1-4 op het veld van Osasuna. Thibaut Courtois nam na zijn afwezigheid in de beker opnieuw plaats tussen de palen, maar van Eden Hazard was nog geen spoor te bekennen. Nochtans traint de Rode Duivel sinds vorige week weer volop mee met de eerste ploeg.

Coach Zinedine Zidane wou echter alle risico op een terugval vermijden. De Fransman besefte dat Osasuna een gevaarlijke verplaatsing kan zijn gezien de bedenkelijke staat van het veld en de fysieke speeltijd van de thuisploeg. En dus besloot hij om de rentree van de Rode Duivel uit te stellen. Maar het lange wachten lijkt stilaan voorbij.

Volgens Marca bestaat er immers geen twijfel over dat Hazard volgend weekend weer in de selectie zit voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo. Al zal zijn geduld ook dan op de proef gesteld worden. Zo zal de Belg op de bank starten en ten vroegste pas diep in de tweede helft invallen.

Een week later is er nog een uitduel op Levante en vervolgens wacht het eerste luik in de dubbele confrontatie tegen Manchester City. Bij Marca acht men de kans klein dat Hazard dan al in de basis zal staan. De Rode Duivel zal dus nog even geduldig moeten zijn. Bondscoach Roberto Martinez zal de voorzichtige aanpak van Zidane ondertussen ongetwijfeld appreciëren.

UPDATE 12/02

Eden Hazard wordt dus komend weekend terug verwacht tegen Celta de Vigo, maar of hij zal starten, valt nog af te wachten. Echter is dat duel wel één van de twee wedstrijden waarin de Rode Duivel zal moeten tonen dat hij klaar is voor het grote werk dat volgt op het einde van deze, en begin volgende maand. Op 26 februari treft Real namelijk City in de Champions League, en op 1 maart zou Hazard zijn eerste Clasico kunnen afwerken.

Maar of hij voor die wedstrijden al van groot belang zal kunnen zijn, hangt af van hoe hij zich de komende twee partijen zal profileren. Te beginnen dus met Celta op zondag, nadien volgt nog een wedstrijd tegen Levante. Er wacht Hazard dus een cruciale taak om hierin te tonen dat hij voldoende fit en speelklaar is om straks van belang te kunnen zijn tegen City en Barça. 

LEES OOK: ‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Verwacht u een beslissende Hazard in de Clasico?

Meest recent

'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

0
0
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

12
12
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

42
42
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

392
392
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

176
176
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

75
75
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

79
79
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

69
69
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

218
218
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

109
109
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

158
158
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

75
75
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

266
266
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

234
234
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

274
274
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

387
387
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

320
320
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

148
148
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

186
186
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

208
208
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

447
447
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

270
270
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

175
175

Meer sportnieuws