'Messi neemt beslissing over schoktransfer naar Man City'

door
'Messi neemt beslissing over schoktransfer naar Man City'

Trekt Lionel Messi nu de deur achter zich dicht of niet? Dat is de grote vraag dat FC Barcelona bezighoudt de laatste weken. De resultaten zijn niet opperbest, en dat is de sfeer tussen de Argentijn en technisch directeur Eric Abidal ook niet meer.

Om te profiteren van die verzuurde relatie probeerde Manchester City om Lionel Messi te halen naar de Premier League. Het is algemeen bekend dat het niet meer klikt tussen hem en Eric Abidal, én dat Messi aan het eind van dit seizoen Barça gratis kan verlaten - al is dat wel enkel mogelijk naar clubs buiten Europa.

Desondanks waagde City een poging om De Vlo aan te trekken, zo bevestigt Daily Mail. Maar volgens afgezanten van de speler zelf zou Messi hebben gezegd dat hij niet bij City zal komen spelen. De club van Kevin De Bruyne zou de beslissing van Messi respecteren en geen verdere aanstalten meer doen om hem proberen binnen te halen. Messi zou volgend seizoen gewoon op Camp Nou vertoeven.

    LEES OOK: Kippenvel: Lamine Yamal doet broertje gouden belofte

    🔥 Populair bij onze lezers

    ‘Wat doet hij daar?! Lukaku kiest voor stuntclub’
    ‘Wat doet hij daar?! Lukaku kiest voor stuntclub’

    Moet Messi zijn carrière afsluiten bij FC Barcelona?

    Meest recent

    'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

    De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

    159
    159
    'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

    Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

    85
    85
    Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

    De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

    257
    257
    'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

    In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

    282
    282
    'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

    De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

    708
    708
    'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

    Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

    126
    126
    Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

    Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

    515
    515
    Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

    Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

    87
    87
    Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

    Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

    60
    60
    'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

    Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

    274
    274
    Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

    Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

    1728
    1728
    Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

    Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

    139
    139
    Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

    Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

    97
    97
    ‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

    Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

    231
    231
    'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

    Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

    521
    521
    'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

    Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

    1191
    1191
    'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

    Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

    779
    779
    Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

    Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

    295
    295
    'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

    Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

    1191
    1191
    Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

    Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

    450
    450
    'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

    Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

    461
    461
    'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

    Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

    523
    523
    Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

    Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

    129
    129
    KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

    De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

    165
    165
    Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

    Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

    116
    116

    Meer sportnieuws