'Drie Europese grootmachten gooien Meunier reddingsboei'

567 stemmen
'Drie Europese grootmachten gooien Meunier reddingsboei'

Voor heel wat Rode Duivels is het nog een vraagteken waar hun toekomst volgend seizoen ligt, en daar hoort ook Thomas Meunier bij. De rechtsachter ziet zijn overeenkomst bij Paris Saint-Germain in juni aflopen. Hij gaf de voorbije maanden al meermaals aan dat hij staat te popelen om bij te tekenen, maar desondanks wacht hij nog steeds tevergeefs op een voorstel.

En volgens Paris United ziet het er allesbehalve goed uit voor onze landgenoot. Vanuit het clubbestuur blijft het voorlopig windstil. Meunier zou wel al te horen gekregen hebben dat als er een voorstel komt, het te nemen of te laten zal zijn. Bovendien zou PSG niet van plan zijn om het contract van Meunier op te waarderen, hij kan hoogstens bijtekenen aan dezelfde voorwaarden.


Dat zou het kamp van Meunier begrijpelijkerwijs niet zinnen, want zijn status in de voetbalwereld is toch flink gestegen in vergelijking met vier jaar geleden, toen hij overkwam van Club Brugge. De 28-jarige lijkt dan ook te zullen moeten kiezen tussen een nieuw contract tekenen waaruit toch weinig waardering en vertrouwen uit spreekt, of transfervrij vertrekken. Die laatste optie lijkt momenteel het meest waarschijnlijk.

UPDATE 07/02

Het wordt nog even afwachten wat het lot zal worden van Thomas Meunier, maar wanhopen lijkt hij alvast niet te moeten doen. Een contractverlenging bij PSG kan nog altijd, en moest dat er niet van komen, staan er naar verluidt al enkele andere grootmachten klaar om hem op te pikken. Want zo meldt Tuttomercatoweb dat zowel Bayern Munchen, Inter Milaan als Juventus hem nog steeds volgen. Zij zouden er ook effectief aan denken om hem op het eind van dit seizoen gratis op te pikken. Vooral die laatste club staat bekend voor zulke ‘deals’.

LEES OOK: Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Welke club zou hij dan moeten kiezen?

Meest recent

Anderlecht voert opvallend pleidooi voor Cvetkovic

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

18
18
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

168
168
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

202
202
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

79
79
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

51
51
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

284
284
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

312
312
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

93
93
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

214
214
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

165
165
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

326
326
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

266
266
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

84
84
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

289
289
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

300
300
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

509
509
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

374
374
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

283
283
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

495
495
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

157
157
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

304
304
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

285
285
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

646
646
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

360
360

Meer sportnieuws