'Drie Europese grootmachten gooien Meunier reddingsboei'

door
'Drie Europese grootmachten gooien Meunier reddingsboei'

Voor heel wat Rode Duivels is het nog een vraagteken waar hun toekomst volgend seizoen ligt, en daar hoort ook Thomas Meunier bij. De rechtsachter ziet zijn overeenkomst bij Paris Saint-Germain in juni aflopen. Hij gaf de voorbije maanden al meermaals aan dat hij staat te popelen om bij te tekenen, maar desondanks wacht hij nog steeds tevergeefs op een voorstel.

En volgens Paris United ziet het er allesbehalve goed uit voor onze landgenoot. Vanuit het clubbestuur blijft het voorlopig windstil. Meunier zou wel al te horen gekregen hebben dat als er een voorstel komt, het te nemen of te laten zal zijn. Bovendien zou PSG niet van plan zijn om het contract van Meunier op te waarderen, hij kan hoogstens bijtekenen aan dezelfde voorwaarden.


Dat zou het kamp van Meunier begrijpelijkerwijs niet zinnen, want zijn status in de voetbalwereld is toch flink gestegen in vergelijking met vier jaar geleden, toen hij overkwam van Club Brugge. De 28-jarige lijkt dan ook te zullen moeten kiezen tussen een nieuw contract tekenen waaruit toch weinig waardering en vertrouwen uit spreekt, of transfervrij vertrekken. Die laatste optie lijkt momenteel het meest waarschijnlijk.

UPDATE 07/02

Het wordt nog even afwachten wat het lot zal worden van Thomas Meunier, maar wanhopen lijkt hij alvast niet te moeten doen. Een contractverlenging bij PSG kan nog altijd, en moest dat er niet van komen, staan er naar verluidt al enkele andere grootmachten klaar om hem op te pikken. Want zo meldt Tuttomercatoweb dat zowel Bayern Munchen, Inter Milaan als Juventus hem nog steeds volgen. Zij zouden er ook effectief aan denken om hem op het eind van dit seizoen gratis op te pikken. Vooral die laatste club staat bekend voor zulke ‘deals’.

LEES OOK: Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Welke club zou hij dan moeten kiezen?

Meest recent

Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

17
17
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

20
20
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

24
24
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

121
121
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

116
116
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

27
27
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

309
309
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

174
174
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

431
431
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

88
88
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

31
31
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

402
402
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

44
44
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

421
421
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

133
133
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

339
339
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

238
238
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

314
314
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

107
107
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

479
479
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

516
516
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

649
649
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

313
313
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

216
216
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

324
324

Meer sportnieuws