'Drie Europese grootmachten gooien Meunier reddingsboei'

door
'Drie Europese grootmachten gooien Meunier reddingsboei'

Voor heel wat Rode Duivels is het nog een vraagteken waar hun toekomst volgend seizoen ligt, en daar hoort ook Thomas Meunier bij. De rechtsachter ziet zijn overeenkomst bij Paris Saint-Germain in juni aflopen. Hij gaf de voorbije maanden al meermaals aan dat hij staat te popelen om bij te tekenen, maar desondanks wacht hij nog steeds tevergeefs op een voorstel.

En volgens Paris United ziet het er allesbehalve goed uit voor onze landgenoot. Vanuit het clubbestuur blijft het voorlopig windstil. Meunier zou wel al te horen gekregen hebben dat als er een voorstel komt, het te nemen of te laten zal zijn. Bovendien zou PSG niet van plan zijn om het contract van Meunier op te waarderen, hij kan hoogstens bijtekenen aan dezelfde voorwaarden.


Dat zou het kamp van Meunier begrijpelijkerwijs niet zinnen, want zijn status in de voetbalwereld is toch flink gestegen in vergelijking met vier jaar geleden, toen hij overkwam van Club Brugge. De 28-jarige lijkt dan ook te zullen moeten kiezen tussen een nieuw contract tekenen waaruit toch weinig waardering en vertrouwen uit spreekt, of transfervrij vertrekken. Die laatste optie lijkt momenteel het meest waarschijnlijk.

UPDATE 07/02

Het wordt nog even afwachten wat het lot zal worden van Thomas Meunier, maar wanhopen lijkt hij alvast niet te moeten doen. Een contractverlenging bij PSG kan nog altijd, en moest dat er niet van komen, staan er naar verluidt al enkele andere grootmachten klaar om hem op te pikken. Want zo meldt Tuttomercatoweb dat zowel Bayern Munchen, Inter Milaan als Juventus hem nog steeds volgen. Zij zouden er ook effectief aan denken om hem op het eind van dit seizoen gratis op te pikken. Vooral die laatste club staat bekend voor zulke ‘deals’.

LEES OOK: Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Welke club zou hij dan moeten kiezen?

Meest recent

Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

0
0
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

33
33
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

180
180
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

51
51
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

427
427
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

338
338
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

220
220
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

274
274
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

79
79
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

639
639
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

229
229
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

425
425
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

679
679
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

213
213
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

413
413
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

186
186
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

178
178
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

171
171
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

77
77
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

266
266
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

82
82
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

351
351
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

242
242

Meer sportnieuws