Van kwaad naar erger bij Lokeren: supporters zeggen vertrouwen op

door
Van kwaad naar erger bij Lokeren: supporters zeggen vertrouwen op

Het rampseizoen van KSC Lokeren lijkt steeds erger geworden. De Waaslanders werden afgelopen zomer overgenomen door voormalig spelersmakelaar Louis De Vries, maar sindsdien wordt de club vooral gekenmerkt door sportieve malaise en financiële tegenvallers. De supporters hebben er hun buik meer dan vol van.


Zo werd het vertrouwen in de clubleiding nu ook officieel opgezegd. Normaal gezien stond donderdagavond een onderhoud tussen vertegenwoordigers van de supportersclubs en leden van het bestuur op het programma. Maar dat werd eenzijdig geannuleerd door de aanhangers. "De belangrijkste reden daarvoor is dat ons vertrouwen naar het bestuur momenteel weg is. Als geëngageerde en geconnecteerde supporters zijn we goed geplaatst om bij verschillende groepen gelijkaardige signalen op te vangen. We merken dat dit dus niet enkel en alleen voor veel supporters geldt, maar ook voor zakelijke partners, voor medewerkers van de jeugdwerking, ouders van jeugdspelers, het stadsbestuur en ook voor veel (vrijwillige) medewerkers", klinkt het in een open brief.

De supporters voelen bovendien een wantrouwen vanuit de clubleiding toe. Maar men krijgt wel een kans gegund om de band weer te herstellen. "Er branden vele pertinente vragen op onze lippen, maar voorlopig stellen we er maar één heel duidelijke: hoe gaan jullie het vertrouwen weer opbouwen tussen alle stakeholders? Wat gaan jullie concreet ondernemen zodat het vertrouwen opnieuw kan groeien? Wij hopen dan ook een antwoord te krijgen op deze vraag en willen daarover voor 15 februari met de voorzitter en de bestuurders in dialoog gaan tijdens een nieuw overleg."

Ziet u de situatie bij Lokeren nog keren dit seizoen?

Meest recent

RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

4
4
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

42
42
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

82
82
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

35
35
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

188
188
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

66
66
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

55
55
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

82
82
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

148
148
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

316
316
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

73
73
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

64
64
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

141
141
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

405
405
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

330
330
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

536
536
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

452
452
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

438
438
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

178
178
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

437
437

Meer sportnieuws