Neymar: "Rode Duivels zijn één van de favorieten voor WK 2022"

door
Neymar:

Komende zomer gaan de Rode Duivels op zoek naar een Europese titel. Het EK wordt voor de huidige generatie gezien als de laatste kans om nog een prijs te winnen, na de kwartfinales op het WK 2014 en het EK 2016 en de derde plaats op het WK in Rusland. Heel wat sterkhouders van deze ploeg zijn immers al de 30 gepasseerd of naderen de 30.


Het WK 2022 in Qatar zou dan ook kantje boord kunnen worden om nog voor de eindwinst te gaan. Maar Neymar gelooft in ieder geval wel nog in de kansen van ons land. De Braziliaanse vedette werd in 2018 met zijn land nog in de kwartfinales uitgeschakeld door België.

In een interview op de website van de FIFA noemt hij België als één van de vier voornaamste uitdagers van Brazilië voor de wereldtitel in 2022. Zijn andere favorieten zijn Frankrijk, Engeland en Argentinië. Landen als Duitsland, Spanje, Nederland en Italië worden dus gepasseerd door de ster van PSG.

LEES OOK: Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Zal België in 2022 nog in aanmerking komen voor de wereldtitel?

Meest recent

STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

9
9
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

417
417
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

39
39
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

61
61
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

189
189
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

121
121
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

541
541
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

47
47
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

42
42
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

41
41
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

291
291
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

154
154
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

398
398
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

216
216
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

227
227
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

69
69
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

305
305
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

309
309
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

346
346
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

90
90
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

470
470
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

452
452
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

503
503
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

233
233
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

120
120

Meer sportnieuws