Galatasaray eist 15 miljoen van Club voor 'bedrog' rond Diagne

3320 stemmen
Galatasaray eist 15 miljoen van Club voor 'bedrog' rond Diagne

Het was een tijdje windstil rond Mbaye Diagne, de verguisde targetman van Club Brugge voor wie in januari geen oplossing werd gevonden. Galatsaray, de moederclub van de op kant geschoven huurling, weigerde de Senegalees namelijk terug in huis te halen. Nu lijkt de relatie tussen beide teams volledig verzuurd.


In een gesprek met beIN Sports sprak Mustafa Cengiz, de voorzitter van de Turkse topclub, immers wel erg straffe taal. "Zowel Anderlecht als Club Brugge wilden hem, maar Diagne gaf destijds de voorkeur aan Club", keerde hij eerst nog eens terug op de transfersoap van eind augustus. "Maar zij hebben ons bedrogen. Hij traint nu al een tijdje niet meer mee daar. Ze betalen niet, ze hebben hem gewoon gedumpt. Diagne zit nu al een maand in Senegal. Brugge heeft hem bijna ter dood veroordeeld."

Kapitaalsvernietiging, zo oordeelt Cengiz, die zelf vorig jaar nog 13 miljoen neertelde voor de toenmalige topschutter in Turkije. "Zo kunnen ze niet omgaan met een van mijn grootste investeringen ooit. Ze moeten ons bijna 15,5 miljoen euro betalen (allicht de rest van de huursom + het afkoopbedrag van 13,5 miljoen, nvdr.). Als ze dat niet doen, gaan we naar de FIFA. We hebben die eis verzonden en zijn in afwachting van het antwoord", besloot de 70-jarige voorzitter zijn relaas dan ook fel.

LEES OOK: Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Club had Diagne gewoon weer een kans moeten geven

Meest recent

Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

9
9
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

64
64
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

58
58
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

131
131
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

201
201
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

176
176
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

261
261
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

64
64
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

137
137
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

67
67
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

327
327
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

376
376
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

881
881
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

102
102
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

187
187
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

122
122
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

203
203
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

392
392
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

263
263
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

252
252
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

160
160
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

259
259
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

56
56
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

221
221

Meer sportnieuws